Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy vagytok a társkereséssel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vagytok a társkereséssel? Én úgy döntöttem befejez, ajánlom ezt nektek is.

Figyelt kérdés

Férfitársak!


Nem akarok itt nagy szavakba belemenni. Csak és csupán teljes mértékben végletekig őszinte. 31 éves vagyok, 10-15 évvel ezelőtt még nem kopaszodtam és jobban is néztem ki. Most sem vagyok kövér, de van egy kis hasam és nem olyan vagyok mint régen. Amikor fiatalabb voltam , a velem egykorú szép nő lenézett és előbb feküdt le a nálam és nála 20 évvel idősebb dagadt, kopaszodó férfival, ha érdeke fűződött hozzá. Vezetőkkel, pénze emberekkel. Most hogy idősebb vagyok a huszonéves és 18 éves lányok 99 százaléka lenéz és a saját korosztályukkal kefélnek páran. Ez rendeltetésellenes sorscsapás. Álszent, pénzéhes, frusztrált hazug nők tömkelege, mindegy hogy huszonéves,harmincéves, negyvenes nőről van szó.

Ha van melle és feneke, vagy jobban néz ki az átlagnál, már lenézi az átlagfizetésű embereket. önmagában az időt egyáltalán rászánni arra, hogy egyáltalán bárhol beszélgessünk egy nővel, FELESLEGES. Nincs érdemi folytatása , így veszett idő az egész. Ez elég baj, de így van! Most lehet jönni a kategória azonosulásával. De Lehet hogy az a férfi, aki jól néz ki és teli van pénzzel, annak szép nője van. De amelyik férfi jól néz ki és nincs pénze vagy elég pénze az ugyanúgy nem ér semmit a nők szemében. Annál már előbb célba jut a ronda pénzes , idős fószer.

Sok mindenen keresztül mentem az életben, akinek csak legalább egy jó feneke volt szép arccal vagy anélkül, már az is lesz%rta mi van vele.

Én azt mondom nektek, hogy ne like-oljátok a nőket, ne adjatok lovat alájuk, mert ezért vannak elszállva, csak az önbizalmukat gyarapítjátok.

Gyerekkorban nem egy ilyen világról álmodtam. De ez van. Mind-mind veszett idő a felesleges próbálkozás vagy olyan kontaktusok, aminek nincs eredményes folytatása. Nem ajánlom nektek! De ti tudjátok. Ez az ördög bal keze csak rátok, a jobb kéz majd akkor jön, ha ez miatt kikészültök. Tanuljatok, sportoljatok, mert elismerni főleg egy fórumon egy nő sem fogja ezeket, de élőben ráfáztok, az egész élet elmehet vitával, de a nők akkor is kártékonyak minden olyan emberre, akinél nincs érdekük. Mert kapni nem fogtok belőlük, csak a rosszat.



2021. okt. 19. 20:46
1 2 3 4 5
 11/49 Gymnospermatophyta ***** válasza:

- Te vagy megkereseredett, ezt ne vetítsd ki másokra.

- Ez a pénzes autós szöveg rendkívül unalmas. Nem értem miért kell erre fogni a sikertelenséget. Nem ettől függ, és nem minden lány olyan.

- Miért ne lehetne beszélgetni nőkkel? Nem csak kapcsolat céljából lehet beszélgetni. :)

- A fizetésedért csak is Te felelsz. Tanulhattál volna mást (még mindig tanulhatsz) amit szeretsz és keresel is vele. Én jobban keresek az átlagnál, azt csinálom amit szeretek, a munkám a hobbim is és remélhetőleg lesz ez még jobb is (csak rajtam múlik). Tehát ez a probléma is téged érint, engem nem biztos, a kérdésnél mégis megszólítottál engem is.

- Rengeteg fiatalabb lány fekszik le idősebbel most is, pontosan azért, mert idősebb/tapasztaltabb. Nem tudom ezt honnét vetted, hogy manapság nincs így.

- Nagyon sok szebb lányt látni tök átlagos srácokkal (és fordítva is egyébként). Sokszor én se értem őket, hiszen egyik vagy másik sokkal jobbat is kaphatna. Na de egyrészt mindenkinek más a szép, másrészt nem látunk bele, harmadrészt pedig megemlíteném, hogy hót biztos, hogy ennyi kifejezetten gazdag ember nincs Magyarországon.

- Rohadt sok lány és nő van. Nem probálkoztál mindegyiknél, így nem is ismered mindegyiket. Ne álltalánosíts. :)

- Ha választani kéne, hogy vajon egy egész nemben, vagy benned van a hiba, valószínűleg az utóbbira szavaznék. Valahogy nagyobb a valószínűsége.


27/f

2021. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

Nem érted te ezt a világot, ami mára kialakult.

Amit írsz, az csak magyarázkodás.

2021. okt. 19. 22:38
 13/49 anonim ***** válasza:
Nehéz a nőkkel ismerkedni.
2021. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező!
2021. okt. 20. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim válasza:

"szép testnek szép a párja"

Úr isten...

Kb neked akkor a szépség a fontos... És objektivitást kérsz... Aha, mesélj még. Általánosítasz és te vagy felháborodva.

Amúgy minden "problémán vagy kritériumon" amit te felsoroltál, te tudsz változtatni, ha tényleg ebben látod a társkeresésed sikertelenségnek okát (én hozzá teszem, hogy nem ezzel lehet a gond). Tudsz pénzt keresni, tudsz edzeni... A gondolkodásmódot sokkal nehezebb megváltoztatni...

2021. okt. 20. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
46%

15-ös a mondatai is nyelvtanilag hibas. Mondat közben pontoza és van mikor szöveg szerkezetileg is értelmetlen. Amugy nyilván a gyűlölet érzése kerülgette mikor ezeket a gyülölködő szöveget írta.


A világot félreismerte és a nőket is ezzel még nem lenne probléma ha nem kezdene gyülölet beszédbe hanem önfejlesztené magát megvárná míg objektívan tudna gondolkodni es aztán kezdene társat keresni. De így enyhén szólva nagyon ijesztő amiket ír! Es egyrészt iszonyat proli es undorító.

2021. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
Es harmadrészt nem csoda hogy nem akartak ismerkedni vele a nők. Az ilyen embereken akkor is érezni ezt.
2021. okt. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

Igen. És az ilyen emberekbe még rugnak eggyet, mert fáj az igazság.

De ha egészséges értékrend alapján keresném a társamat szép szavakkal, akkor ugyanúgy le sem szarnák a nők. Amelyik férfi hallgatag módon elfogadja, hogy ott vannak a nők, ahol a pénz van, az tud érvényesülni. Akinek nincs, vagy kimondja, azt ugyanúgy elmarasztalják.

2021. okt. 20. 13:19
 19/49 anonim ***** válasza:
34%

Mh... es neked milyen elvárásaid vannak? Pl legyen vékony gondolom, meg szép arcu, szep bőrü, amiért en speciel sokat teszek, es sokba is kerül ..! De nyujtani azt nem tudsz semmit cserébe...


Ugy gondolod, hogy alanyi jogon jarna a szép nő?

Mit tudsz nyujtani? Ne írd, hogy a személyisegedet, mert az a tanult, normal/atlag keresetü, dolgos férfinak is van!


Egyebkent meg, mit nevezel gazdagnak? Nekem bőven elég egy átlag 5-600ezres keresetü férfi. Nem kell, hogy gazdag legyen!

De a legtöbbötök meg erre sem képes!!!

Szeretnék gyereket, ahhoz meg pénz kell! Nem gondolod, hogy ez akkora hatalmas elvaras lenne!

2021. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:

Tevedesben vagy! Jól keresek, IT.s vagyok, és körülöttem is jobb egzisztemciaval rendelkező barátok/ismerősök vannak! Ugyanugy szívnak a társkereséssel mint azok, aki b*sztak tanulni azért, hogy jobban élhessenek! Igaz, ahogy elnézem, neked csak a külső a fontos, de azért nyafogsz, hogy nincs nő!

👏👏👏


19esnek meg igaza van! Nem varhatod el egy nőtől, hogy a semmire szüljön!

2021. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!