Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy vagytok a társkereséssel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vagytok a társkereséssel? Én úgy döntöttem befejez, ajánlom ezt nektek is.

Figyelt kérdés

Férfitársak!


Nem akarok itt nagy szavakba belemenni. Csak és csupán teljes mértékben végletekig őszinte. 31 éves vagyok, 10-15 évvel ezelőtt még nem kopaszodtam és jobban is néztem ki. Most sem vagyok kövér, de van egy kis hasam és nem olyan vagyok mint régen. Amikor fiatalabb voltam , a velem egykorú szép nő lenézett és előbb feküdt le a nálam és nála 20 évvel idősebb dagadt, kopaszodó férfival, ha érdeke fűződött hozzá. Vezetőkkel, pénze emberekkel. Most hogy idősebb vagyok a huszonéves és 18 éves lányok 99 százaléka lenéz és a saját korosztályukkal kefélnek páran. Ez rendeltetésellenes sorscsapás. Álszent, pénzéhes, frusztrált hazug nők tömkelege, mindegy hogy huszonéves,harmincéves, negyvenes nőről van szó.

Ha van melle és feneke, vagy jobban néz ki az átlagnál, már lenézi az átlagfizetésű embereket. önmagában az időt egyáltalán rászánni arra, hogy egyáltalán bárhol beszélgessünk egy nővel, FELESLEGES. Nincs érdemi folytatása , így veszett idő az egész. Ez elég baj, de így van! Most lehet jönni a kategória azonosulásával. De Lehet hogy az a férfi, aki jól néz ki és teli van pénzzel, annak szép nője van. De amelyik férfi jól néz ki és nincs pénze vagy elég pénze az ugyanúgy nem ér semmit a nők szemében. Annál már előbb célba jut a ronda pénzes , idős fószer.

Sok mindenen keresztül mentem az életben, akinek csak legalább egy jó feneke volt szép arccal vagy anélkül, már az is lesz%rta mi van vele.

Én azt mondom nektek, hogy ne like-oljátok a nőket, ne adjatok lovat alájuk, mert ezért vannak elszállva, csak az önbizalmukat gyarapítjátok.

Gyerekkorban nem egy ilyen világról álmodtam. De ez van. Mind-mind veszett idő a felesleges próbálkozás vagy olyan kontaktusok, aminek nincs eredményes folytatása. Nem ajánlom nektek! De ti tudjátok. Ez az ördög bal keze csak rátok, a jobb kéz majd akkor jön, ha ez miatt kikészültök. Tanuljatok, sportoljatok, mert elismerni főleg egy fórumon egy nő sem fogja ezeket, de élőben ráfáztok, az egész élet elmehet vitával, de a nők akkor is kártékonyak minden olyan emberre, akinél nincs érdekük. Mert kapni nem fogtok belőlük, csak a rosszat.



2021. okt. 19. 20:46
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%
Azt továbbra se tudtuk meg, TE mit tudsz rakni a kapcsolatba a f@szodon kívül
2021. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%

30

Köszönöm! Vannak jó dolgok az életemben: Ugy mint tanulás, barátok, család! A csődtömeg, céltalan, motiválatlan, tanulatlan, életben semmit el nem ért férfiak kielégitését nem tartom jónak!

2021. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

Azt jónak tartod hogyha a pénz alapján seggelsz meg valakit. Frankó nő!

Amelyik férfi szexelni akar, az menjen prostihoz, miközben itt vagytok ti nők sokan a társadalomban, de hiába. Olyanok vagytok mint az autók. Amelyik csak egy vasdarab, ami a helyet foglalja, az rossz, előbb utóbb mivel senkinek nem kell ingyen is odaadják. Amelyik jó autó, az drága.

Amelyik nő nem szép, az ingyen kefél, amelyik szép, az már anyagilag rengeteget elvár. CSak azt nem értem, hogy mi különböztet meg benneteket egy tárgytól, ha az anyagiakért cserébe nyitjátok ki a lábatokat.

2021. okt. 20. 13:54
 34/49 A kérdező kommentje:
Amelyik nő nem szép, nem kell senkinek, nem felkapott, azért olyan amilyen. És ez a szomorú. Ti szép nők miért nem tudtok egy nap emberek lenni és nem az anyagiakat nézni. Régen is voltak szép nők, de nem voltak ekkora igények.
2021. okt. 20. 13:55
 35/49 anonim ***** válasza:

"miközben itt vagytok ti nők sokan a társadalomban, de hiába"


Tehát nekem nőként semmi más célom nem lehet, mint a férfi kielégitése boldoggá tétetele???



"az anyagiakért cserébe nyitjátok ki a lábatokat."


Ilyet senki nem írt, de azt igen, hogyha még ezt az alap dolgot sem vagy képes biztositani, /megfelelő egzisztencia/

(sok egyéb belső érték mellett) akkor miért pazaroljam rád a szépségemet? Ezen az alapon te meg add oda magadat minden nem szép nőnek! Hát nehogy már szegények kielégületlenek maradjanak!

2021. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

A szellemifogyatékosokkal soha nem szerettek a nők lefeküdni.

Valahol azért érthető a dolog.

2021. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

35:


Miért kellene nekem a nem szép nőket kielégíteni?

Én ronda vagyok?


Itt az a baj, hogy a szép női testnek már a pénz a párja és nem is az ember. Csak a pénz mellett azért kell az ember, mert az ember nélkül nincs pénz.

2021. okt. 20. 18:29
 38/49 anonim ***** válasza:

Szóval te szép emberként nem akarsz csúnyákat kielégíteni.

A szép nők meg téged nem akarnak kielégíteni.

Aki azt állítja, hogy szép vagy az te magad.


A válasz a kérdésedre: Igen.

2021. okt. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
Csak tudod a szép nők elmennek egy ronda disznóval is előbb, mint egy helyes férfival, ha érdekük úgy kívánja, úgy hogy pattanjál aludni.
2021. okt. 20. 23:24
 40/49 anonim ***** válasza:

Szóval ha egy ronda disznóval is lefekszenek, de veled nem.

Akkor rondább vagy mint egy disznó? :0

Végülis érthető érv. Így már fogok tudni aludni. ^^

Mert én szép vagyok. Főleg amikor alszom. 🤭

2021. okt. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!