Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy vagytok a társkereséssel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vagytok a társkereséssel? Én úgy döntöttem befejez, ajánlom ezt nektek is.

Figyelt kérdés

Férfitársak!


Nem akarok itt nagy szavakba belemenni. Csak és csupán teljes mértékben végletekig őszinte. 31 éves vagyok, 10-15 évvel ezelőtt még nem kopaszodtam és jobban is néztem ki. Most sem vagyok kövér, de van egy kis hasam és nem olyan vagyok mint régen. Amikor fiatalabb voltam , a velem egykorú szép nő lenézett és előbb feküdt le a nálam és nála 20 évvel idősebb dagadt, kopaszodó férfival, ha érdeke fűződött hozzá. Vezetőkkel, pénze emberekkel. Most hogy idősebb vagyok a huszonéves és 18 éves lányok 99 százaléka lenéz és a saját korosztályukkal kefélnek páran. Ez rendeltetésellenes sorscsapás. Álszent, pénzéhes, frusztrált hazug nők tömkelege, mindegy hogy huszonéves,harmincéves, negyvenes nőről van szó.

Ha van melle és feneke, vagy jobban néz ki az átlagnál, már lenézi az átlagfizetésű embereket. önmagában az időt egyáltalán rászánni arra, hogy egyáltalán bárhol beszélgessünk egy nővel, FELESLEGES. Nincs érdemi folytatása , így veszett idő az egész. Ez elég baj, de így van! Most lehet jönni a kategória azonosulásával. De Lehet hogy az a férfi, aki jól néz ki és teli van pénzzel, annak szép nője van. De amelyik férfi jól néz ki és nincs pénze vagy elég pénze az ugyanúgy nem ér semmit a nők szemében. Annál már előbb célba jut a ronda pénzes , idős fószer.

Sok mindenen keresztül mentem az életben, akinek csak legalább egy jó feneke volt szép arccal vagy anélkül, már az is lesz%rta mi van vele.

Én azt mondom nektek, hogy ne like-oljátok a nőket, ne adjatok lovat alájuk, mert ezért vannak elszállva, csak az önbizalmukat gyarapítjátok.

Gyerekkorban nem egy ilyen világról álmodtam. De ez van. Mind-mind veszett idő a felesleges próbálkozás vagy olyan kontaktusok, aminek nincs eredményes folytatása. Nem ajánlom nektek! De ti tudjátok. Ez az ördög bal keze csak rátok, a jobb kéz majd akkor jön, ha ez miatt kikészültök. Tanuljatok, sportoljatok, mert elismerni főleg egy fórumon egy nő sem fogja ezeket, de élőben ráfáztok, az egész élet elmehet vitával, de a nők akkor is kártékonyak minden olyan emberre, akinél nincs érdekük. Mert kapni nem fogtok belőlük, csak a rosszat.



2021. okt. 19. 20:46
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül kell mindig szülés alapon gondolkozni.

lehet élni is , elehet szexelni, lehet beszélgetni, nem csak a pénzt lehet keresni vagy szeretni egy férfiban.

2021. okt. 20. 13:27
 22/49 anonim ***** válasza:
63%

Én is szeretnék gyereket, ezért én sem kezdek csóró pasival randizni!

Eleve minek, ha ugyse lehet belőle komoly? Feleslegesen pocsékolnám az időmet csak! Ebben a (szabad)időmben akkor inkább képzem magam, megtamulok még egy nyelvet, sportolok.... de nem egy csődtömegre pazarlom az időmet.

2021. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:

Szégyeljétek a pofátokat.

És mi van a biológiával? Amíg nincs ilyen pali a láthatáron?

Addig feldugsz magadnak egy vibrátort?

Vagy inkább nem szexelsz, mert aranyból van a valagad és csak az kaphatja meg, aki jó party?

2021. okt. 20. 13:38
 24/49 anonim ***** válasza:

23

Pontosan!


Nincs aranyból! De en szabom ki kaphatja meg, es ki nem! Es azt is én szabom meg, hogy milyen kritériumok alapján kaphatja meg valaki avagy sem!

2021. okt. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
63%

"Nem feltétlenül kell mindig szülés alapon gondolkozni.

lehet élni is , elehet szexelni, lehet beszélgetni,"


Ugye tudod, hogy nem a te f*szod, meg igényeid körül forog a világ?


Ha egy nő gyereket akar, akkor nem te vagy az embere. Ennyi! De ezért tán mégse kéne lek*rvázni őket, csak mert gyereket szeretne...azt meg nem lehet a semmire!


Én speciel nem akarok soha, de akkor sem jöhetnél szóba mint férfi, tekintve, hogy többynyire elég költséges elfoglaltságokban lelem kedvemet, úgy mint sportok, wellnes, egzotikus utazások! Én megkeresem rá a penzt, te viszont ezt nem engedheted meg magadnak, eltartani meg foglak! És itt be is zárult a kör! Keresgess a saját kategóriádban! Ne a felső polcról akarj válogatni!

2021. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

XD


Minden nő gyereket akar? :) Hagyjuk már.

Azért mert szeretsz költekezni attól még senki nem tiltja meg, hogy lefeküdjél valakivel igények nélkül. Elveszett belőletek nőkböl az EMBER.

Ez a baj.

2021. okt. 20. 13:43
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Miért kisfiam neked talán aranyból van a f@szod, hogy aki neked megtetszik, annak rá kell buknia? (Ellenkező esetben k@rva!)
2021. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy ki mit akar! Én AKAROK, ergo nem fogom pazarolni az időmet egy ilyen csóró csődtömegre mint te vagy
2021. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
Rossz hasonlítás. Egyik félnek sincs aranyból én nem is tekintem a sajátomat annak, de attól még ember vagyok, a szép nő meg nem ember és annak tekinti a középsőjét. Ennyi erővel kimehetne a piacra licitre bocsátani a testét.
2021. okt. 20. 13:45
 30/49 A kérdező kommentje:
28 : Beképzelt senkiházi dög vagy. Legalább amíg nincs gazdag party , lehetnél a pénzéhes robot helyett érzelmes ember. Csak hogy legyen valami jó is az életben. Régen megvoltak a nők között a normális emberek. Mára ezek elvesztek.
2021. okt. 20. 13:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!