Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ti szoktatok kezdeményezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti szoktatok kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan?

2021. okt. 20. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Kifejezetten kezdeményezni nem szoktam, aki szimpatikus, annak keresem a társaságát, hogy jobban megismerjem és eldönthessem, akarok-e többet tőle.


Nem vagyok híve ezeknek a randira hívós, semmiből rárepülős dolgoknak, én is jobban szeretem, ha barátságból alakul át a dolog romantikusra (az meg elég egyértelmű az idő múlásával), szóval én is eszerint viselkedek másokkal.

2021. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Az a férfi dolga.
2021. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ismeretlennél?
2021. okt. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt már, hogy elhívtam találkozni férfit. Ez akkor történt, amikor úgy gondoltam tetszek neki, csak nagyon félénk személyiség.


Ezenkívül általában nem kezdeményezek, de ha nagyon érdekel valaki, akkor kertelés nélkül kimutatom. Nem vagyok híve a játszadozásnak és a “én nem adom könnyen magam, teperjen értem a férfi” dolognak.

2021. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ra példa.

Volt hogy segítséget kertem kamu indokkal így megismerkedtünk és több éves párkapcsolat lett belőle. De azért ehhez nagy szerencse is kellett pluszban meg tudom, hogy ha akkor nem lépek lehet egy életre elszalasztom ezért gondoltam megteszem amit tudok.

2021. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
Ki pontozott le 0ra? A papucsok akik szeretik felszedetni magukat vagy a manus nok akik onkent mennek a fszra?
2021. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem
2021. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Sehogy.
2021. okt. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom szokás-e, mert össz két "fiúm" volt, de mindkettőnél én írtam rájuk társkeresőn. Ezzel csak megadtam a kezdőlökést, de mondták, hogy ez nagy plusz pont volt a további lelkesedéshez. De utána még hónapokig udvaroltak, mire hivatalosan is jártunk. Az első 20 évig tartó házasság lett. A második most 2 éves, s remélem eljut oda, s minimum lesz benne ugyanennyi ;P Irdatlan hálás vagyok értük, mert akkor biztos nem véletlen kaptam azt a jó megérzést meg hozzá a bátorságot :)
2021. okt. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%
Régen szoktam, de mivel CSAK és kizárólag undorodó reakciókat váltott ki ("egy nő ne legyen nyomulós"), felhagytam vele.
2021. okt. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!