Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már annak a pasinak se kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már annak a pasinak se kellek aki nem egy adonisz?

Figyelt kérdés

Akkor kinél kezdeményezzek, hogy ne az legyen hogy a sarokban ülök és várom a csodát?


A pasi nem az én súlycsoportom volt, jóindulattal mondhatom hogy elég macis volt, és kopaszodott.


Még túl is tudtam volna ezen lendülni, mert találtunk közös pontokat, ami nagyon tetszett de ő egyszer csak bedobta a törölközőt.

Nem mondta meg milyen lányok tetszenek neki, de mivel kioffolt, rájöttem hogy nem a vékonyak.


Én voltam a hülye, hogy a belsőt helyeztem a külső elé?


2021. okt. 24. 21:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
61%
#6 vagy van 1 db ilyen nő az oldalon, és pár óránként kiírja ugyanazt
2021. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

158 cm, 47 kg

De számít ez?

2021. okt. 24. 21:41
 13/30 anonim ***** válasza:
86%

Istenem, hány éves vagy? 20 fölött rá szokás jönni, hogy a személyiség (hogy mennyire illik a tiédhez) van olyan fontos mint a külső. Neked bárki megfelel, aki külsőre megugorja a lécet? A többi mindegy? Tényleg?


A világ leggyönyörűbb adoniszát is "offolnám" (pedig nem vagyok egy kirívó szépség), ha egy málé bumburnyák, vagy fáraszt a szar humorával, vagy olyan nézeteket vall, amiktől a falra mászom. Akkor is, ha a szépsége mellett alapvetően még jó ember is. Ha nekem személy szerint pár óránál hosszabb távon idegesítő vagy unalmas, akkor nem kell koloncnak a nyakamba, mert társaságot, társat keresek, nem szobadíszt. Más meg lehet, hogy megtalálja benne az igazit, és másnak lehet, hogy az én pasim stílusa a fárasztó.


Külsőre vagy tetszettél a pasasnak vagy nem, de lehet hogy szimplán nem talált érdekesnek, akármilyen súlycsoportban vagy.

2021. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

11.


Incelékből is van 3 hiperaktív akik ontják a kérdéseket, szóval nem lennék meglepve.

2021. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
14%

#13 mi a baj a málé bumburnyákokkal?


málé/F

2021. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
40%
A következő lépés az lenne ha az indiánoknál próbálkoznál , van haja a legtöbbnek legalább. Xd c. f
2021. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Ha csak a külsőt néztem volna, akkor most egy felszínes pitsa lennék.


Már nem tudom mit kéne kezdenem...

2021. okt. 24. 21:53
 18/30 anonim ***** válasza:
84%

#15

Megnevettettél, nem biztos, hogy málé bumburnyák vagy. :D

De még mielőtt véletlenül ismerkedni kezdenénk emiatt: nem szeretnék, boldog házas vagyok. :)

2021. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

#17

Olyat keress, akivel a testi vonzalom mellett kölcsönösen nagyon kedvelitek is egymást. Nem bonyolult, csak viszonylag ritka az ilyen szerencsés egybeesés, ezért nehéz.

2021. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező.


Ilyen van. Mi férfiak kb 10ből 1 hölggyel tudunk értelnesen kommunikálni, minket is offolnak néha. Sajnos ez a párkeresősdi tele van bukkanókkal. Sok sikert neked, remélem a következővel több szerencséd lesz!🙂


32/F

2021. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!