Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már annak a pasinak se kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már annak a pasinak se kellek aki nem egy adonisz?

Figyelt kérdés

Akkor kinél kezdeményezzek, hogy ne az legyen hogy a sarokban ülök és várom a csodát?


A pasi nem az én súlycsoportom volt, jóindulattal mondhatom hogy elég macis volt, és kopaszodott.


Még túl is tudtam volna ezen lendülni, mert találtunk közös pontokat, ami nagyon tetszett de ő egyszer csak bedobta a törölközőt.

Nem mondta meg milyen lányok tetszenek neki, de mivel kioffolt, rájöttem hogy nem a vékonyak.


Én voltam a hülye, hogy a belsőt helyeztem a külső elé?


2021. okt. 24. 21:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
25%

Ha nem szeretnél gyereket,én szívesen megismernélek :)

28/F

2021. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Kiscsillag azt mondták már neked hogy a kg, cm csak két szám, de nem maga az ember?
2021. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
És a "vékony lány" mit tud még felmutatni azon kivül h "szia, 50 kiló vagyok, járunk?".
2021. okt. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

bocs, de 1 ember miatt ennyire kivagy? Sajnos ez ilyen, hosszú távon kell keresni, lesznek csalódások. Szerinted, amikor a műveletlen, nem szép, csaj azt mondja nekem, hogy gusztustalan selejt vagyok, az nem vág haza? Már nem. Ez ilyen.


Kérdés. És azokkal mit csinálsz, akik első 5 mp alatt nem felelnek meg, de lehet teljesen jó lenne minden?

2021. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Kedves 24-es, nem jönnek oda hozzám hogy bármit is akarnának tőlem.
2021. okt. 25. 12:38
 26/30 A kérdező kommentje:
23-as, nem akarom mindenkinek bizonygatni, hogy megfelelő lennék... elég ha egy ember, az a bizonyos valaki aki engem választ, meglátja bennem hogy tudok szeretni... sajnos nem is akárhogy... amit már volt aki kihasznált.
2021. okt. 25. 12:55
 27/30 anonim ***** válasza:

"elég ha egy ember, az a bizonyos valaki aki engem választ, meglátja bennem hogy tudok szeretni... sajnos nem is akárhogy... amit már volt aki kihasznált."


ezzel az emberek többsége így van/tapasztalta

2021. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"nem akarom mindenkinek bizonygatni, hogy megfelelő lennék"


Ezt hivják ismerkedésnek amikor beszélnek magukról a felek és kérdeznek egymásról. Nem csak ülnek és várják h vki észrevegye bennük az akármit. Ideje lenne felébredned az álomvilágból

2021. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

28 részben igaz + nem mindenkinek tetszhetünk. A pasitól nem kérdezted mi baja volt? Lehet szimplán megijedt és nem hitte el, hogy tényleg számításba vetted.


"A pasi nem az én súlycsoportom volt, jóindulattal mondhatom hogy elég macis volt, és kopaszodott."

Ja, a férfiak kopaszodnak....na és? Mindenféle ember van, másikat meg súlycsoportnak hívni tök gáz. Mond max azt, hogy nem feltétlen az eseted.


"Még túl is tudtam volna ezen lendülni, mert találtunk közös pontokat, ami nagyon tetszett de ő egyszer csak bedobta a törölközőt."

Próbálkoztál, kerestél közös pontokat, ez tök jó. Ismerkedni csak így lehet, bárcsak a nők többsége rájönne arra, hogy bizony keresni kell és nem ücsörögni.


"Nem mondta meg milyen lányok tetszenek neki, de mivel kioffolt, rájöttem hogy nem a vékonyak"

Nem mindenki kategorizál, van, akinek a kémia számít.


Mondom, lehet a belső dolgaid nem tetszettek meg neki, vagy amit fent írtam, kismillió oka lehet. De ha ez alapján már most leírod magad, ne tedd.


Legalább nem 2-3 üzenetváltás után ghostingolt XDXD Ez ilyen. Nem tetszhetsz mindenkinek és ne vetítsd ki arra, hogy jaaaj biztosan külső. Mert nekem már a kérdésből is az látszik, hogy ezzel a pasival csak önbizalom miatt ismerkedtél, hogy húúú csúnya kopasz nem adonisz, tuti bejövök majd neki. Lehet megérezte, nem tudom.

2021. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
olyan sok dolog van ami miatt egyik a másikat nem választja hogy az hihetetlen, ha csak súlyokon meg centiken múlna sok férfi boldog lenne már ha azonos mércével lenne ez.
2021. okt. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!