Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent, ha a lány ritkán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a lány ritkán válaszol, akkor viszont nagyon sokat ír és bőven kifejti a dolgokat?

Figyelt kérdés

Nem régóta beszélünk, kb 1 hete és általában dél körül megnézi amit írtam neki, de csak jóval később válaszol, olyan este 7-8 között, akkor viszont sokat ír. Majd ezután a válasz után megint eltűnik bő egy órára, és csak akkor ír vissza, és így tovább. Ha megnézi de nem válaszol az számomra kicsit azt az érzést kelti, hogy ráér, de nem érdeklem annyira, hogy válaszoljon is. De közben meg akkor gondolom nem fektetne energiát arra sem, hogy bőven kifejtse amit ír, vagy rosszul gondolom? Meg közben végülis észben tart, mert órák múlva is emlékszik az értesítés nélkül is, hogy nem válaszolt.

Hozzáteszem, nem vagyok egy tapadós ember, nem zaklatom meg semmi, tök normális átlagos témákról beszélgetünk. Szóval nem igazán értem, hogy hova tegyem ezt. Azon kívül persze, hogy dolga van nem tudom mivel magyarázni, csak akkor meg hogy tudja megnézni... Lehet nem magamból kéne kiindulnom, mert én nem láttamozom az üzeneteket, ha nem érek rá, majd megnézem ha van időm. Úgyhogy ezért is született meg a kérdés, hogy ti mit gondoltok? Hova tennétek ezt?



2021. okt. 30. 21:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
67%
Szeret hülyeségeket írni, de ritkán van rá ideje!
2021. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Végülis... Ez még nem jutott eszembe:D
2021. okt. 30. 21:37
 3/32 anonim ***** válasza:
92%

Miért nem kérdezed még tőle, hogy miért ír ilyen lassan?

Vagy épp mit csinál? Mert különben nem zavarod.

Amúgy ezer oka lehet ennek.

Vacakol a telefonja vagy a térerő, nem küldi el az üzit.

Megnézi, de gondolkodnia kell a válaszon.

Ránéz a telefonra, az meg azonnal láttamozza az üzit.

Eleve úgy van beállítva, hogy minden fogadott üzit láttamoz.

Stb.

2021. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%
Átgondolja, mit írjon, tartalmas választ akar szülni.
2021. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

3. Válaszoló: Megtörtént, megkérdeztem. Ahogy ide kiírtam és átolvastam, rájöttem, hogy amúgy ez nem egy bunkó kérdés, szóval neki is feltehetem. Fel is tettem, úgyhogy már csak a válaszra kell várnom.

És igen, igazad van, a messenger tényleg érdekesen működik néha... Lehet ez az ok.

2021. okt. 30. 21:46
 6/32 A kérdező kommentje:
5.Válaszoló: Ha ez lenne a háttérben annak csak örülnék, hogy végre valaki nem csak egy smileyval tudja le a válaszolást.
2021. okt. 30. 21:47
 7/32 anonim ***** válasza:
82%
Én is szoktam ilyen csinálni, ha éppen valami más dolgom van. Azért nézem meg akkor is ha nincs időm visszaírni, mert egy net addikt kis görcs van bennem és tikkel a szemem, amíg nem nézem meg, ha csippan a messenger.
2021. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Miért nem találkoztak személyesen és beszélgettek normálisan? Így a képernyőbe leszel szerelmes, nem belé!
2021. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
7.Válaszoló: Köszönöm a választ! Simán lehet, hogy őt is csak irritálja az olvasatlan üzenet.
2021. okt. 30. 22:00
 10/32 A kérdező kommentje:
8.Válaszoló: Nyilván szeretnék vele találkozni, de azért az egy hét ismerettség alatt erre nem volt annyi lehetőségem... Különösen, hogy 3 órára élünk egymástól. Kicsit nehezítő körülmény a távolság.
2021. okt. 30. 22:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!