Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy magát csinos orosz lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magát csinos orosz lánynak kiadó csaló hosszas ismerkedés után végül eljutott oda, hogy pénzt kér tőlem cserébe azért, hogy "meglátogathasson". Ti reagálnátok a levelére, vagy inkább nem is válaszolnátok vissza neki?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 15:52
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
97%

lol baszki, ritka hulyenek kell ahhoz lenni, hogy ezt valaki bevegye. ezt nem is egy ember irja, hanem egy bot, egy program. felesleges reaglni neki, mert nem erti, ‘megszivatni’ nem

tudod ugyse, tiltsd, torold es kesz.

2021. nov. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
90%
Lattam egy filmet, ami tok masrol szolt, de a vegen volt egy ilyen mellekszal, ami nem tartozott a tortenethez, hogy az orosz norol kiderult, hogy csak egy illuzio volt. Az egyik szereplo naivitasat abrazoltak vele. A not nem latott informatikus archetipusa volt.
2021. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Az un. nigériai levelek ismerkedős verziója, csak itt nem mesés vagyont ígérnek hanem tutip.ncit 😂 Nagyüzemben nyomják ezeket a csalásokat, sokszor még videohívás vagy telefonálás is van mielőtt a lúzereket elkezdik pénzzel lekopasztani. A régebbi magyar verziója volt a "tölts a telefonkártyámra", de van videoizés verziója is. Ez egy szimpla csalási metodika, annak is a nemzetközi verziója.
2021. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 cseppszi ***** válasza:
72%
Keress olyat aki nem pénzt kér , hanem ő hív el nyaralni .
2021. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
87%
Tanulnek az esetbol, es ennyi. Nem tudod leleplezni, a valaszod meg nem szamitana.
2021. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
78%

Mennyi ilyen levél van és akar már meztelen képet is kűld csak azért hogy mennyire komolyan gondolja a találkozást pár száz euroért!

Na ja kész átverés!!

2021. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
90%

" Idáig összesen 6 alkalommal leveleztünk egymással angolul, és fényképeket is küldtünk egymásnak. Én elmondtam neki hogy szerintem a szerelmet fokozatosan építeni kell, aminek az alapja a barátság kell, hogy legyen, ugyanakkor azt is elmondtam neki, hogy vonzónak találom őt. Legutóbb már szerelmet vallott nekem anélkül hogy élőben láttuk vagy hallottuk volna egymást."


Srácok! Én nő vagyok, nem értek ehhez. Létezik, hogy annyira hihetően csinálja ezt valaki, hogy mint ahogy a kérdező is teljesen a hatása alá kerül?

Mert itt valaki azt írta, hogy ezt egy program csinálja! Egy programmal nem lehet így levelezni, hogy a másik érzéseire is reagáljon! Ezt nők csinálják, csak átverik az itteni pasikat!

Remélem a kérdező nem zúgott bele! :(

2021. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
82%

Ugyanezt a sztorit szinte szó szerint olvastam már itt, talán tavaly. Nem olvastam a másik kérdésedet, ott az volt, hogy a férfi meglátogatta volna, de azt a nő valamiért nem tudta volna megoldani, de hogy majd ő idejön, csak utaljon neki a férfi egy vagyont.

Tiltsd le a francba, ez a legjobb, amit tehetsz.

2021. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
92%

Hát ez balekság, igen- vannak erre szakosodott “bandák” és biztos lehetsz benne, hogy előbb válaszol neked egy szakállas, csóró egyetemista srác, mint a modell külsővel megáldott “pont beléd, pont most szerelmes” Natasa...


...de egy sztori a másik oldalról, hogy lásd, nem csak a partvonalról dumálok :D

44 éves budapesti nő vagyok- a covid első hullámában (tavaly tavasszal) arra vetemedtem, hogy regisztráltam egy társkeresőre... igényes, csinos, tanult, jobb körülmények között élő nő vagyok. Megszólított egy képen megnyerő, de nem “túltolt”, sármos, udvarias férfi- korombeli.

...külföldi, angolul kommunikáltunk (eddig ebben semmi különleges nincs a mai világban). Kiderült, hogy özvegy, orvos stb- eddig ez is hihető- maszkos képek műtő előtt, intelligens beszélgetések, nagyobb, külön élő gyerekek, átlagosnál jobb körülmények.

Az első piros zászló az volt, hogy írásban már “szerelmes” lett teljes határzárak mellett persze :)

A lényeg az volt, hogy előadta a nigériai csalás néven elhíresült átverést (orvos, katona szokott lenni)- sebésznek adta ki magát. Aztán egyszercsak írt, hogy humanitárius nemzetközi segítség keretében kiküldik valahová a Közel-Keletre, ahol egy tengeri fúrótorony robbant és megégett munkásokon segítenek. Rákerestem a neten, semmi- azért ezek elég vezető hírek szoktak lenni.... aztán az, hogy Németországon keresztül repül talán Bahreinbe- ekkor meg akkor, de majd Frankfurtból bejelentkezik, ha tud- stimmel még a gépek indulása és száma is is (mondjuk ki nem tudja kikeresni...)

...persze feladott nekem egy csomagot, csak adjam meg a pontos címem (email címem tudta, Budapestre a DHL központi elosztójába- még ez is hihető lehetne, de jajjjj sajnos egy más betűtípussal jött egy mobileszközről üzenet, hogy megy a fúrótoronyra, ad egy tracknumbert és feladott nekem egy rózsaarany brill gyűrűt, egy 12-es iphone-t meg egy macbook-ot... egy hamis küldeményes nyomkövető oldalra vitt (itt már pontosan tudtam, hogy ez egy csalás, de komolyan tudni akartam, meddig lehet elmenni a h..lyítésben).


Nyilván megkapta a visszaigazolást, hogy ráléptem a hamis oldalukra, lekérdeztem a csomagot, persze ott is a drága cuccok voltak :D

Aztán jött egy üzi, hogy a török vámhatóság megállította a csomagom, mert elrejtett benne KP-t is, valami 5000 dollárt :D :D :D- és fizessek valami 900 euro vámeljárási díjat, hogy továbbengedjék.

Emberünk el volt vágva az olajtornyán, de nyugodjak meg, jön hozzám, a szerelméhez, leendő feleségéhez...


...kevesen tudják, de van az FBI-nak egy bejelentő oldala és ha feldobod a levelezést, a hamis csomagküldőt, akkor blokkolják a bandát (nyilván kezdik másutt).


A sebész egyébként tényleg létezhet, a fotóját megtaláltam már az elején a neten a képkeresővel.


Angolom gyakorlásának fogtam fel, jó kis kaland volt és természetesen egy, az ismerkedéshez, a társkeresőhöz létrehozott emailcímről kommunikáltam, a fotóim metaadatait szoktam törölni- de nem kizárt, hogy valakinek valahol egy gazdag olasz örökösnő vagyok már, mint új csali :D

2021. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
37%
Én inkább kurvára költeném azt a pénzt, amit neki szánnál.
2021. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!