Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy magát csinos orosz lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magát csinos orosz lánynak kiadó csaló hosszas ismerkedés után végül eljutott oda, hogy pénzt kér tőlem cserébe azért, hogy "meglátogathasson". Ti reagálnátok a levelére, vagy inkább nem is válaszolnátok vissza neki?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 15:52
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
71%
lol ez egy youtube link, hogy lenne mar virus?:D azert ne legyek hulyek es kepzelegjunk mindenrol, hogy virus meg atveres meg akarmi, plane ha az IGAZI atvetest fel sem ismerjuk.
2021. nov. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Ha rendes YouTube-link lenne, a cím valahogy így szerepelne: https://www.youtube.com/watch és utána még betűk sora, nem pedig youtu . be és nagy betűkkel utána valami. Én meg nem nyitom, de ha te annyira okos és leleményes vagy, nyisd meg bátran, és meséld el el, hogy mit láttál :)
2021. nov. 8. 11:14
 33/39 anonim ***** válasza:

Neked kérdező sürgősen el kellene menni egy alapvető internet hasznàló tanfolyamra!


A saját érdekében


Orosz feleség, vírusos youtube link , az afrikai hercegnek nem küldtèl esetleg pénzt? 🙄

2021. nov. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Látom a kiosztás és a trollkodás egyesekenk nagyon megy
2021. nov. 8. 11:18
 35/39 anonim ***** válasza:

Az a lényeg kérdező ,hogy te semmiben sem vagy hibás.


Az ingyenes youtube link vírusos de ruszkiból azert jöhetne a fizetős barátnő 🙄

2021. nov. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
32: megnyitottam, jelentem, egy atlagos youtube video, nem kuldott virust a gepemre, nem adta ki magat orosz nocinek se.. imadom, hogy ennyire okosnak hiszed magad, kozben meg siman csobe huzott egy chatbot.
2021. nov. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
én küldtem a linket, James Veitch egyik vedója youtuberól, amikor bemutatja, hogy miket válaszolt a áltaad is benézett spam, kamu üzenetekre. Ha ennyire félsz, holnap fel se kelj. Gondoltam nem kellenek szavak a video cime elég beszédes, tévedtem..
2021. nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Végül én is megnyitottam a linket, nagyon köszönöm. Kellett már egy kis mosolygás nekem is. Ez jólesett.
2021. nov. 9. 13:45
 39/39 anonim válasza:
A valódi neve Marina Dolgusheva. Engem is próbált csőbe húzni. Egy hetig játszottunk egymással, míg végre megtaláltam ki is ő valójában.
2023. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!