Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy magát csinos orosz lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magát csinos orosz lánynak kiadó csaló hosszas ismerkedés után végül eljutott oda, hogy pénzt kér tőlem cserébe azért, hogy "meglátogathasson". Ti reagálnátok a levelére, vagy inkább nem is válaszolnátok vissza neki?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 15:52
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
64%

Nekem volt orosz barátnőm az "árak" nagyjából normálisnak tűnnek, de egy buktató hogy a vízum kérelménél be kell nyújtanod egy papírt arról mennyit keresel/mennyi pénzed van (Bizonyítani hogy eltudod magad tartani az adott időn belül) ha nincs pénze és ha 90 napig eljöhet ide ami a maximum akkor nem fog vízumot kapni (meg hogy kéri el magát 90 napra? a vízumot x napra írod ki ebben az esetben nem 90 nap és úgy utazol ahogy akarsz, de lehet lett ilyen opció az elmúlt években)

És ezzel nem azt mondom hogy a csaj megbízható az orosz nők (ha egyáltalán nő) eléggé szemetek tudnak lenni és meglopnak. Egy orosz lánybarátom mikor tini volt képeket küldött magáról vén fószereknek aztán megfenyegette őket hogy ha nem fizetnek elmegy a rendőrségre "Az orosz zsebpénz" webkamerázás nélkül soha nem találkoztam volna exemmel és egyébként is én repültem ki hozzá először pont azért mert nem volt pénze és munkája (1000út megcsinál mindent, de érdemes mondjuk repülőt és hotelt választanod hogy olcsóbb legyen, de a levél ami kell a vízumhoz könnyebb rajtuk keresztül) csak annyi mellé hogy kint senki se beszél angolul kb

2021. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
85%
Akik ezeknek bedőlnek azokat később az unokázós csalók is átverik(mégha nincs is unokája, mert még olyan sztori is volt). Én olyat is hallottam hogy egy amerikában élő magyar férfi ismerkedett magyarországi magyar nővel. A nő pénzt kért az útra hogy találkozzanak.. a csaj létezett, el is utazott amerikába csak nem a hapsihoz hanem egy amerikai ismerőséhez látogatóba
2021. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
82%

21: Innentől nem értem:

"feladott nekem egy rózsaarany brill gyűrűt, egy 12-es iphone-t meg egy macbook-ot"

Tényleg feladta postán? És?...

2021. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
86%

23-nak: 21 vagyok.

DEHOGY ADTA. Ez a nigériai csalás, a beetetés.

Egy kamu csomagszállító honlap (de valami DHL-nek kinéző, igen jó hamisítvány)- a csetelő csalók mögött egész csapat, akik IT oldalról támogatják meg a dolgot...

Természetesen semmiféle cuccok nem voltak és el sem fogadnám senkitől látatlanban.... ez túl sok egyértelműen.

(Gondolj bele: egy minimális weblapkészítési ismerettel, egy jobb domainnel és egy emailértesítővel te is tudnál nekem automatának látszó nyomonkövetési üzeneteket küldeni, hogy a csomagom Kalkuttában :D


...ennyire nem szabad butának lenni...

2021. nov. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Nem lehetett chatbot mivel minden egyes e-mailemre sablonos válaszok helyett rendszerint normális "személyre szabott" válaszokat kaptam. Amikor pl. megemlítettem neki, hogy hamarosan költözködni fogok, a hétvégén pedig családi összejövetelen voltam, ahol unokanővérem kislányát ünnepelte a család, visszaírt, hogy gratulál a költözködésemhez, a kislánynak pedig boldog születésnapot kívánt. Már eleve az volt furcsa nekem, hogy szóbaállt velem, mivel nem vagyok különösképpen jóképű, nincs bennem semmi értékes vagy különleges-sőt, még hallássérült (hallókészülékes) is vagyok, erre hirtelen megjelenik egy kifejezetten csinos, mondhatni gyönyörű szőke lány egy magyar társkeresőn, akiről később kiderül, hogy külföldön él, de éppen Magyarországon keresi a leendőjét. Amikor videochatelést kértem tőle -amire viszont már az volt a válasza, hogy jönni akar Magyarországra, ott már egyértelműbb volt a dolog, a "i"-re már az utolsó levele tette rá a pontot, ahol pénzt kért tőlem azért hogy ideutazhasson, holott kértem, hogy még ne tegye.
2021. nov. 3. 10:01
 26/39 anonim ***** válasza:
75%
Megmutatod milyen képeket küldött “magáról”? :D Ha már úgyis kiderült , hogy kamu.
2021. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
79%

"Srácok! Én nő vagyok, nem értek ehhez. Létezik, hogy annyira hihetően csinálja ezt valaki, hogy mint ahogy a kérdező is teljesen a hatása alá kerül?"

Nézd, van néhány ennyire kétségbeesett ember, aki ezt elhiszi. Elég, ha csak pár, már megéri nekik. Ugyanúgy, mint a zsaroló e-mail, amiben azt állítják, hogy intim videók vannak rólad a birtokukban és ha fizetsz, akkor nem teszik fel sehova. A többség azért nem dől be, de ha pár ember igen, akkor már megérte.

2021. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
2021. nov. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
A helyetekben nem kattintanék erre a linkre.
2021. nov. 5. 22:16
 30/39 A kérdező kommentje:
Vírusos link is lehet. Kedves "válaszoló", mit akartál megosztani velünk ezzel a címmel?
2021. nov. 5. 22:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!