Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon meghíztam ( 120kg ) és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon meghíztam ( 120kg ) és megszoktam a kényelmes életmódot , hol tudnék így férfiakkal ismerkedni?32 N

Figyelt kérdés
Nem szeretnék fogyni, szeretek enni.
2021. nov. 2. 17:43
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
26%

Nem szoktam ilyet gondolni sem, de ez tuti trollkérdés, ennyire nem vállalná fel egy ilyen nő sem hogy mennyire selejtes.

Helyette inkább a férfiakat szidják esetleg (máramelyik persze) semmint hogy velük baj volna. Amelyik pedig látja hogy baj van vele, az inkább jól elbújik semmint itt alázza önmagát.

2021. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
11 Attól mert meghiztam és ilyen időszakot élek még nem érzem magam selejtesnek. Szerintem más se tökéletes !
2021. nov. 2. 19:18
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
#10 és én most mi rosszat írtam? Én nekem tetszenek az olyan nők akik teltek de ha ezért szégyelnem kell magam akkor jó.
2021. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
és hány centihez vagy 120?
2021. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
61%
#13 Szerintem ő egy azóta törölt válaszra reagált. Bár a hozzáállása undorító. Tipikus elhízásvédő szöveg. Mintha egy egészséges testsúlyú nő nem lehetne odaadó az ágyban és szeretetteljes a mindennapokban. Vagy egy kövér nő önző, dühös és bunkó. Lejöhetnénk már a "kövér nők micsoda fergeteges belső tulajdonságokkal rendelkeznek" tripről mert rohadtul nem ez dönti el.
2021. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
0%

12#

A kövér nő sem selejt, csak selejtes a kinézete, a kettő pedig nem ugyanaz. A legtöbb férfi számára egy nőben teljesen más kategória a kövér, amit egyesek elfogadnak, néhányan kedvelik is, de a legtöbben egyszerűen undorodnak tőle.

Nem egy szerencsés helyzet ilyen külsővel ismerkedni emiatt

Viszont fenntartom hogy itt a kérdező valószínű troll, mintha ordítana a kérdésről ez a bárgyú lejáratása a feminista nőknek

2021. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Esetleg nem debreceni vagy?
2021. nov. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
szintén 25 viszont nagyon nem jó képű pasi vagyok írj ha gondolod
2021. nov. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
17 Nem vagyok debreceni.
2021. nov. 3. 07:50
 20/39 anonim ***** válasza:
akkor miskolci?
2021. nov. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!