Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon meghíztam ( 120kg ) és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon meghíztam ( 120kg ) és megszoktam a kényelmes életmódot , hol tudnék így férfiakkal ismerkedni?32 N

Figyelt kérdés
Nem szeretnék fogyni, szeretek enni.
2021. nov. 2. 17:43
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
23%
Hiaba toroltek a valaszom! Nem vagy abban az allapotban, hogy megengesd magadnak, hogy valogass!
2021. nov. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
82%

És miért nem engedheti ezt meg magának kedves 21#?

A törvény bünteti netán?

Férfiként én is megengedhetem magamnak, még ha emiatt sosem lesz senkim akkor is

2021. nov. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
20%

#22 tudod, hogy szoktak mondani? A torveny nem tiltja, hogy vegyek egy 300 millios luxusvillat, de sajnos nem engedhetem meg magamnak :) Igy mar vilagos?

Es hiaba..nalatok az igenytelenseg ezzel jar..lehet almodozni, de ugysem jon ossze! Akkor maradj is szingli es ne gyere ide sajnaltatni magad! ;)

2021. nov. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

20. Kérlek ne találgass, a lakóhelyem nem fogom kiírni ide.


Nem tartom magam hude válogatós embernek de azért apám korabeli férfiak nem jönnek be.

2021. nov. 3. 10:27
 25/39 anonim ***** válasza:

#24


és egy 24 éves? ;)

2021. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
85%

Na látod 23# hogy mégis megengedheti magának

A luxusvilla nem jó példa mert itt nem szerzésről, hanem pont a szerzés elutasításáról van szó, amit bizony mindenki megengedhet magának, nemtől és kinézettől függetlenül.

Pl. ha van 1 millád egy autóra és neked mindenképpen egy új bmw x5 kell, akkor simán megengedheted magadnak hogy nem veszel egy egyszerűbb használt kocsit, helyette vársz akár az ítéletnapig is arra hogy legyen pénzed egy új bmw x5-re. Mert megteheted!

2021. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
33%
Ennek a kérdésnek akkor lenne értelme ha egy szintén 120 kilós (és nem izomban kettőszázvalahány centihez) férfi is kiírna egy ugyanilyen kérdést és összehasonlíthatnánk a válaszokat (főleg a női válaszokat)
2021. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
68%
Ne is hallgass a sok lúzerre. Egy queen vagy.👸🏻 És annyit válogatsz, amennyit csak szeretnél. Purrr💅🏻
2021. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

28. Ne tulozz , értem az iróniát 😁

De azért apám korú emberekkel nem szeretnék leallni.

2021. nov. 11. 16:08
 30/39 anonim ***** válasza:
Azt elárulod milyen magas vagy?
2021. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!