Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon meghíztam ( 120kg ) és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon meghíztam ( 120kg ) és megszoktam a kényelmes életmódot , hol tudnék így férfiakkal ismerkedni?32 N

Figyelt kérdés
Nem szeretnék fogyni, szeretek enni.
2021. nov. 2. 17:43
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
170
2021. nov. 11. 20:59
 32/39 anonim ***** válasza:
23%

Lehet örgebb vagyok apádnál, de.... Ne már... Ne tudjak veled egy órát sétálni? Belegondolni hogy rámmásznál? .... Arról nem beszélve hogy kicsikém

a bejáratig nem érne....

2021. nov. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
32 Senki nem kérte egyébként en elfogadom ha másnak más az ízlése.Nem vagyok magatehetetlen ember, szoktam sétálni , dolgozom stb.
2021. nov. 12. 10:45
 34/39 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanott tudsz ismerkedni, mint mindenki más, meghízás nem zár ki semmilyen ismerkedési felületet: online, hobbi, munkahely, szabadidő. Szerintem a legjobb olyan személyes programokra járni, ahol van lehetőség más emberekkel interakcióba lépni, legyen az kvíz est vagy tánciskola.
2021. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
én hiába írtam neked hogy szeretnék ismerkedni,bár igaz a kérdésed az hogy hol tudnál nem pedig hogy ki akarna veled ismerkedni. Szóval neten pl ha úgy van valamilyen programon,akár koncerten bár ott szerintem mindenki valakivel van.
2021. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Mekkora tokád van kérdező?
2021. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Bocsánat kedves kérdező!!!

Nem az a baj,hogy 120 kg vagy, hanem hogy igénytelen,tohonya lusta. Megszoktad a kényelmes életmódot....esetleg megemelnéd a valagad és tennél azért hogy jobban néz ki.

2021. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
40%
28! Végűlis Fiona is queen csak egy ogre.
2021. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

36 Van, de minimális. Nem az arcomon/fejemen van a plusz.


37 Dolgozom, ugyanúgy élek mint más emberek igen igaz sportolni nem járok ( ez az el kényelmedés része igaz) de mindent megcsinálok tehát nem azt kell hinni, hogy valaki ha kövér akkor egésznap fekszik -eszik.

2021. nov. 12. 21:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!