Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 44 éves nő vagyok,van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

44 éves nő vagyok,van egy férfi és állandóan találkozni akar velem és óránként ír nekem, de nem válaszolok akkor kérdi miért nem válaszolok egyből?

Figyelt kérdés
2021. nov. 3. 21:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Nekem van 20 éves lányom ott a munka is, család stb..talán nem tudok óránként írogatni.🤔
2021. nov. 3. 21:08
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
96%
Tessék akkor letiltani, ha ambivalens a fickóval való kommunikàció.
2021. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Gyorsan megnézem a kristálygömbömben neked, miért kérdezi ezt ez a specifikus férfi.
2021. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Szexorientalt
2021. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gondolom...vagy ráér, különélő stb...de óránként ír pl.... Vagy ,,,,,,, és hm? Fárasztó.este még meló után 😐
2021. nov. 3. 21:39
 6/10 A kérdező kommentje:
Megírom neki mindjárt: keressek neked valakit?aki ráér egész nap a telon lógni..bocs de fő a leves, mert különben nem eszünk
2021. nov. 3. 21:43
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Ne provokáld. Az ilyenek lehetnrk veszélyesek is ha berágnak.
2021. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan tilthatod az ilyent. Nem normális, hogy felnőtt dolgozó (?) ember óránként ír és felelősségre von, ha te nem.
2021. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Én pont ilyenre vàgyok. Àllandó figyelmet igénylek. Ad nekem lécci 😄
2021. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem írtad,hogy tulajdonképpen most mi van köztetek?Kapcsolat, vagy egyszerűen csak ismerkedni akar és ezért zaklat?Mert ez tulajdonképpen az.

Én már régen lezártam volna bármilyen fázisban jár az ismerkedésetek. Tovább nem ismerkednék, ha pedig kapcsolatban álltok semmi szükséged nincs ilyen nyakadon lógó pasira.


Én itt, a gyakorin leveleztem egy sráccal. Pont ilyen volt. Semmi közünk nem volt egymáshoz, és bár az elején szívesen beszélgetem Vele a világ dolgairól, később már egyre követelőzőbb lett az azonnali válasszal.

Amikor egyéb elfoglaltságaimra hivatkoztam egyszerűen felháborodott, kétségbe vonta a feladataimat,egyre erőszakosabbá vált.


Semmi szükség nincs az ilyen emberekre az életünkben. Önzők, erőszakosak,figyelmetlenek. Szabadulj tőle.

Ha letiltod azzal még nem biztos,hogy ez megvalósul. Mielőtt tiltanál mondd el Neki,hogy Te nem szeretnél tovább semmiféle kommunikációt Vele.

2021. nov. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!