Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tűnt el a lány képküldés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnt el a lány képküldés után,ha előtte meg nagyon jó volt a beszélgetés?

Figyelt kérdés
Nem hiszem,hogy ennyire ijesztő lennék,sőt!

2021. nov. 15. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
pedig valoszinuleg de. ha nem is ijeszto, de taszito vagy ronda.
2021. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Valószínűleg nem tetszettél neki külsőre, esetleg ápolatlannak tűntél vagy hasonló csak nem voltál szimpatikus kinézet alapján.

De az is lehet hogy volt valami a háttérben, pl a földön egy koszos alsó vagy ilyenek, az is rombolhatja a véleményét rólad

2021. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Hát, ne haragudj, de te is tudod a választ.

Na, hogy valami biztatót is írjak. Én társkeresőn ismertem meg a férjem. Közben leveleztem egy másik sráccal is. De randizgatni nem akartam egyszerre többel. Szóval amikor a férjemmel találkoztam, és tetszett, akkor utána jegeltem a többi levelezőpartnert. Volt egy angoltanár srác (állítólag ő ismert engem élőben, mert egy helyen tanítottunk, bár én soha nem láttam, egy nagy nyelviskola volt.).

És pont akkor küldött képet. És tényleg helyes is volt, de nem akartam keverni. Lehet, hogy bunkóság volt a részemről, hogy végül nem írtam meg neki, hogy nagyon helyes vagy, de most mással találkozgatok. Vártam, hogy mi lesz az első fiúból, aztán utána meg már úgy gondoltam hónapokkal később minek magyarázkodni.

2021. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy az esete
2021. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Miért nem az életben próbáltok megismerkedni valakivel?

Többezer éve működik.

Ez a pötyögés a halál!

2021. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nem vagy az esete.
2021. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Általában így szokták. Másra vágyik.
2021. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 peca1000 ***** válasza:
75%
Másnak képzelt el.
2021. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Csalódott mert nem olyan vagy amilyennek elkepzelt
2021. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Sajnálom, de ne vedd nagyon magadra. Aki annyira nem képes, hogy normálisan vessen véget a beszélgetésnek, az nem érdemli, hogy magadra vedd, amit csinál.
2021. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!