Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tűnt el a lány képküldés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnt el a lány képküldés után,ha előtte meg nagyon jó volt a beszélgetés?

Figyelt kérdés
Nem hiszem,hogy ennyire ijesztő lennék,sőt!

2021. nov. 15. 20:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem jottel be neki kulsoleg
2021. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem voltál az esete, vagy a pasija mellett dumált veled, és nem akart messzebbre menni, hogy ő is küldjön magáról képet
2021. nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
mondjuk ezeket jó lesz beszélni előre " ha nem tetszek írd le " ..
2021. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

Itt a gyakorin volt? Mert akkor esélyes, hogy nem lány volt. Régebben is sok képkicsalós troll volt, de mostanában egyre leleményesebbek. Még egy Facebook profil sem jelent semmit.


Illetve megjelentek a női trollok is, van is egy egyre bővülő listám róluk.

2021. nov. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem fürödj többet, az megoldás a csúnyaságra...
2021. nov. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagy hiperprémium alfa, azért :)
2021. nov. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem jöttél be neki külsőleg. Ne foglalkozz vele. A valódi indokot úgysem fogod tőle megtudni, így hagyni kell. Én azt szoktam csinálni, hogy közepesen sikerült képet küldök elsőként, ha ez után lelép, akkor nem egymást kerestük.
2021. nov. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!