Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sose éltem még ki magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sose éltem még ki magam, és hiányzik, akkor képes leszek és érdemes elköteleződnöm?

Figyelt kérdés

A húszas éveim egésze nagyjából szorongással ment el, alig történt bármi érdemi az életemben. Úgy érzem, hogy még előttem van, hogy "magamra találjak" úgy igazán. Nagyon vágynék arra, hogy kiéljem magam, élményeket szerezzek (és nem csak szexuális értelemben), de vágyom az elköteleződésre is. Az alkatomhoz egyértelműen az utóbbi illik jobban, amikor eddigi életemben ilyen "kalandjaim" voltak, inkább furán éreztem magam, és az volt az érzésem, hogy ez nem én vagyok. De a hosszú kapcsolat se működött még eddig.


Ha találok valakit, akivel egymásra találunk, akkor ez megváltozhat? Nem fogom már annyira kívánni ezt? Igazából a mély kapcsolatról is rengeteget fantáziálok, csak valahogy mintha attól félnék sokszor.


2021. nov. 16. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem derült ki, hogy milyen nemű vagyok, de 28F-ként a következőket írnám: minden egyes kavarást, alkalmit tapasztalatként éltem meg. És mikor jött a lehetőség senkit sem hajtottam el, mindig kihasználtam. Soha nem volt az igazi. Mindig akkor éreztem jól magam, mikor egy fix partnerem volt. Egy fix partnerrel is kiélheted magad, hidd el. Találni egy ilyet, na az kihívás..
2021. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy*
2021. nov. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha komoly kapcsolatra megfelelő társat találsz, eltűnnek ezek a ❓❓❓-ek.
2021. nov. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2021. nov. 16. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!