Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veletek szokott lenni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek szokott lenni hogy elutasitotok egy sracot de reszegen irogat?

Figyelt kérdés
Kicsit zavaro, mar nem egyszer fordul elo hogy udvariasan de egyertelmuen elutasitottan egy fiut aztan reszegen irogat nekem...
2021. nov. 19. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Á, nem.Az ilyeneket mindig letiltottam.Egyszer elmondom szépen, utána ha nem érti, jön a tiltás.
2021. nov. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Valamennyire mégis kíváncsi vagy rá, különben már tiltottad volna.
2021. nov. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem, mert letiltom a qrvaanyjába 😂
2021. nov. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

Részegen én mindenkinek sokat irogatok. Főleg ha egyedül vagyok és unatkozom. Cserébe viszont nagyon keveset vagyok ilyen állapotban, mert nem szeretem, és sajnos nem szoktak rá vevők lenni az emberek. Részegen őszintébb vagyok, és ja, van pár dolog amit így meg tudnék mondani.

Én örülök, ha az illető ilyenkor elküld aludni, vagy ideiglenesen kilép vagy én lépek le. Nyilván ha problémás az illető, tiltsd le, és ennyi volt.

2021. nov. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Valószínűleg imponál neked, jól esik a nőiességednek a bókja, még ha nem is jön be. Ezért olvasod, tartod vele a kapcsolatot.
2021. nov. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

A "nem jön be kifejezést" nem a külsőre, hanem inkább a belsőre értem. (előző voltam).


De egyébként mi a baj vele amiért elutasítod?

2021. nov. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Én szoktam részegen irogatni.
2021. nov. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Volt, aztán a végén rendőrségi ügyet csináltam belőle, mert hiába tiltottam, mindig megtalált.


Elmentek hozzá, elbeszélgettek vele és milyen furcsa, egyből leállt.

2021. nov. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
megesett mar, ha annyira zavar le kell tiltani es kesz.
2021. nov. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyomi pasikat én is tiltani szoktam ha nem értenek a Nemből.
2021. nov. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!