Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Korábban elutasított, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korábban elutasított, most jönne. Elküldjem, vagy előbb megdugom és utána küldjem el?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe réges-régen belezúgtam, ő pedig nem becsülte meg az érzéseim felé, nem kellettem neki.


Azóta eltelt sok év és rájöttem, hogy vannak mások, nála jobbak, akiket megkaphatok. Közben én is fejlesztettem magam és 30-hoz közel elég jól mennek a dolgaim. Most, hogy az ő kapcsolatai egymás után tönkrementek és egyedül maradt, gondolom eszébe jutottam hogy mennyire odavoltam érte és most szeretne ezzel élni.


Csakhogy én már nem vagyok oda érte. Egyébként sem, de azért, mert elutasított, főleg nem. Jobbakat kaphatok. De azért egy átlagfeletti 30 alatti csajsziról van szó, tehát nem azt mondom, hogy minden nap jobb lehetőség kínálkozik fel, csak tudom, hogy türelemmel megfelelőbbet tudok találni. Ami eltarthat egy darabig még, és most, hogy egyedül vagyok, akár élhetnék is ezzel a lehetőséggel. De nem akarok már tőle semmi komolyat, habár neki ez a célja.


Tehát a választás az, hogy vagy rögtön elutasítom és lezárom a témát, vagy előbb hazudok neki valamit hogy elszórakozzak vele, megdugom, és aztán dobom ki. Soha nem teszek ilyet, nem tettem, nem bánok rosszul azokkal, akik nem érdemlik meg azt, de szerintem ő igen.


Még nem döntöttem el. Ti hogyan vélekedtek erről?



2021. nov. 12. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered magad. Tudod a választ. Ha akármit azért döntesz, mert azt mondják neked, az gáz.
2021. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
97%
Gerinces leven megmondanam h sajnalom de nem szeretnek vele semmit sem
2021. nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
89%
Ja várj ez most komoly, vagy incel fantasy?
2021. nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
20%
3: Igen, az incel szó nélkül nincs kérdés
2021. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
87%

miért csinálsz ebből akkora ügyet?

a női elutasítás nem a személyednek szól, hanem a sza r taktikának amit alkalmaztál nála.

azért csakis saját magadat hibáztathatod, nem pedig a nőt!!!


mikor elutasított akkor még nem tudta, hogy te vagy a bolygó legnagyobb kefélőgép istencsászára:)

szóval miután megismerte ezt az oldaladat és csak bazsalyog majd rád másnap..egész nap.

szerintem utána kezdj el töprengeni ilyen semmi dolgokon, mint amik aggasztanak.

2021. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
88%

Lássuk be, elég valószínűtlen a kérdés - olyan emberek akiknek van bármiféle tapasztalatuk párkapcsolati téren, csak nagyon ritkán; pláne tini korban ekkora érzelmi kriplik.

De elkepzelni, hogy ez tényleg megtörtént, kérdező pedig egy ilyen helyzetben a https://www.gyakorikerdesek.hura jön fel tanácsot kérni, olyan vicces számomra, hogy már-már kívánom, hogy igaz legyen😅


Kérdező beteg az agyad. Ha létezik a lány, hagyd békén. Tiltsd le, ne is válaszolj neki. Ha meg csak a fejedben létezik a lány, akkor talán ideje lenne barátokat keresni, akikkel beszélgethetsz, mert így csak jobban elsodródsz a valóságtól.

2021. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
12%

Te tudod mivel tudsz holnap, egy hónap múlva, 10 év múlva könnyebben visszaemlékezni az esetre. Mivel könnyebb tükörbenézni, minek a követlezményeivel könnyebb együttélni. Egyáltalán melyikkel akarsz életed végéig együttélni.


Mit fogsz jobban sajnálni? Hogy elveszted az "erkölcsileg helyes döntést hoztam" személyiségjegyet vagy, ha kihagysz egy szexet egy "átlag feletti" csajjal?

2021. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
0%
Egy párszor megdugod, aztán kuka. Így kell ezt csinálni.
2021. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdezem, hogy ti döntsétek el helyettem, viszont a véleményeitek róla még mérvadó lehet, mert valószínűleg az ismerősök is hasonlóan fognak vélekedni az esetről. Nem akarom hogy beskatulyázzanak olyan férfinak, aki átveri a nőket. De ez az egy megérdemelné, és a jóhírem az egyik legfőbb tényező, ha ezt nem fogom megtenni vele.
2021. nov. 12. 21:00
 10/68 anonim ***** válasza:
20%
Mond meg neki hogy nem akarsz tőle semmit max megdugni egy párszor.Ez igy korrekt részedről.És még akkor rendes voltál.
2021. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!