Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen megéri ekkor is ismerkednem, vagy átverésnek éreznétek? Mikor érdemes elmondani?

Figyelt kérdés
Röviden az a problémám, hogy minden szex után hüvelyfertőzést kapok. Voltam vele természetesen nőgyógyásznál, számos gyógyszert, krémet, kúpot kipróbáltam, semmi sem használ, egy-két napig jó, utána kezdődik elölröl az egész. Hiányzik már egy tartós kapcsolat, nagyon nagy az intimitásigényem, imádok csókolózni, összebújni, simogatni. Szexelni viszont egy darabig biztosan nem szeretnék behatolásos módon, csak orálisan. Légyszíves ne bántsatok miatta, csak akkor írjatok választ, ha nem gúnyolódni akartok a problémámon.

2021. nov. 20. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit akarsz elmondani és kinek? És hogy jön ide a Tinder? Bocs, nem értelek.
2021. nov. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tinderen akarok ismerkedni, azt, hogy egy darabig biztosan nem szeretnék szexelni a fent leírtak miatt
2021. nov. 20. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Új partnerrel ez sajnos gyakori, ezért lenne jó tartós kapcsolat. Hasonlóan vagyok én is. Szintén hasonló cipőben járok.
2021. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom óvszert hasznalsz. Nem lehet hogy az az az ok? Nekem az volt. Tartós kapcsolatban vagyok, egyből megerzem ha masfajta óvszert veszünk . ( gyogyszert nem szedhetek) illetve csak frissen furodve mehet a dolog. Sajnos ez van. Bazi erzekeny vagyok en is odalent.

Nekem ami hasznal a fent emlitett mellett,az aktus utan huvelyflora helyreallito kup.

2021. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Ha tinderen szexpartnert keresnék, és szimpi lennél, és elmondanád, hogy egyelőre csak kölcsönös orál szexet szeretnél, én elfogadnán.

Ha akkor elmondod, amikor eljutunk addig, hogy kialakul a kölcsönös szimpátia, és megfogalmazódik bennünk a személyes találkozás igénye, az nem túl korai, és nem túl késő.

2021. nov. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szex előtt le kell zuhanyozni alaposan,hajat is mosni, és kezet mosni is alaposan,csapokat is lemosni kézmosás közben . utána már se kilincset se, és semmit ne fogjatok meg partnereddel, óvszert is előre ki kell venni csomagból, ilyen maximális megelőző higénia melett már nem fogsz összeszedni, korokozókat, amik hüvelyfolyást okoznának. orál szexet is kerülni kell, síkosítót kell használni inkább minthogy nyál kerüljön nemi szerveitekre... lehet saját nyáladtól is ha hüvelyedbe jut , az is okozhatja, ha ennyire érzékeny a hüvelyflórád. szóval maximális higéniával boztos meg fog szünni. nekem például böröm érzékeny, kiütéses leszek ha nyálat nem mosom le nyakamról szex után időben. nyálban sok a baktérium hiába fogmosás, és szájvíz. karragén tartalmú síkosítót használj, az természetes antibakteriális anyag, amit erre fejlesztettek ki. pár nemi betegségtől véd,meg bakteriális fertőzéstől
2021. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!