Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már, akinek ténylegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, akinek ténylegesen segített egy pszichológus?

Figyelt kérdés

Rengetegszer olvasni itt olyan "kliséket", hogy lelkileg kell rendbe tenni magad és lesz barátnő, meg hasonlók.

Van bárki, akinek sosem volt korábban barátnője mondjuk 30 éves koráig, aztán járt pszichológushoz és ennek hatására lett barátnője, esetleg felesége, családja?



2021. nov. 20. 21:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen ember mondására inkább szerintem ne alapozz...
2021. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
49%

21#

Nagyon tudott pedig

Ott cseszte el hogy nem fogadta meg a saját mottóját!

Ezért a saját népe fogta el és akasztotta fel. Bennük sem kellett volna megbíznia

2021. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
74%

22. Ezért kellene legyen a való életben igaz barátod, bizalmasod. Hogyha ilyeneket hall tőled, akkor őszintén megmondja, hogy őrültségeket beszélsz, vagy őrült vagy.


És ezt nem ellened való bántásként mondom most. Ezért kellenek az ember életébe bizalmasok (lehetőleg, normális, tőle normálisabb emberek), akiktől pl. visszajelzéseket kap arról, hogy ő maga mennyire csinálja/gondolja jól a dolgokat. De sokszor az is elég, hogyha nem is kapsz visszajelzést, csak kimondod a gondolataidat hangosan valakinek és kb. a kimondás pillanatában rájössz te is, hogy baromság az, amit gondolsz/mondasz. Ha mindent magadban tartasz, akkor nem kapsz visszajelzéseket és ez egyenes út az őrült gondolatok felé.

2021. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
38%

"Ha mindent magadban tartasz, akkor nem kapsz visszajelzéseket és ez egyenes út az őrült gondolatok felé."

Nekem nem úgy tűnik hogy az őrült gondolatok csendben születtek

Hitler is elég hangosan szónokolt a felsőbbrendűségről meg hasonlókról, és nem érezte a többség sem azt hogy ez nincs rendben

2021. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi most az ember egyéni életéről beszélünk, amire ráhatásunk van. Arra van ráhatásod, hogyan alakítod a magánéletedet és milyen hiedelmeid vannak a nőkről, a munkáról, előbbre jutásról, emberi kapcsolatok viszonyrendszeréről és hasonlókról. Ezek tudják nagyon is formálni az életedet. Ha ezekről baromságokat gondolsz, amik hátráltatnak is az életben és az előre jutásban, akkor jobb, ha ezeket valaki megmondja neked, mintsem hogy magadban sütöd tovább a hülyeséget.
2021. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
38%

25: Na de álljunk már meg! Miért is törvényszerű, hogy az a másik ember gondolja jól, normálisabb nálam, az én meglátásaim (tapasztalataim!) baromságok, én magam pedig "bolond"? Miközben jó eséllyel csak szerencsésebben alakultak a dolgai, mint nekem, úgy meg könnyű okosnak lenni.

Nekem is megmondja (és prezentálja is) az összes nő a környezetemben, hogy ha társat nem is annyira, de olyan szexpartnert, akivel kölcsönösen kívánják egymást és jókat lehet szexelni, marha könnyű találnia egy nőnek. Aha. Csak azt felejtik el elegánsan, hogy ők nem olyan ocsmány pofával és gyalázatos alkati adottságokkal születtek, mint én, a személyiségük is más, mellesleg keresniük sem kellett kb. soha életükben, hanem csak úgy random belebotlottak a fickókba. Qrva nagy különbség. És nem, ettől én még nem vagyok "helytelenül gondolkodó". Csak egy olyan nő, aki velük ellentétben kegyetlenül megszívta - önhibáján kívül (nem pedig a gondolkodása miatt!), mert arról senki nem tehet, hogy sikerült az összes felmenőjétől a leghátrányosabb tulajdonságokat megörökölnie.

... és pont ezért nem érnek lóf@szt sem a pszik.

2021. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
26: Pedig látnád, milyen nőknek van párja! Nagyon sok kifejezetten csúnya, persze a hapsija sem Hugh Jackman, de van neki magához hasonló! A te környezetedben sem mindenki szépségkirálynő, akinek csávója van, majd figyeld meg.
2021. nov. 21. 19:40
 28/29 anonim ***** válasza:
27: Persze. De a rondaságnak vannak szintjei, és nem mindegy, melyik szintet képviseli valaki... Ha mellé ráadásul egy sótlan-szótlan, "kuka" személyiség társul, akkor végképp eláshatja magát az ember nőként is.
2021. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül jókat beszélgettünk kettesben volt párommal (egyikünk se társasági ember), bárki megtalálhatja párját.
2021. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!