Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már, akinek ténylegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, akinek ténylegesen segített egy pszichológus?

Figyelt kérdés

Rengetegszer olvasni itt olyan "kliséket", hogy lelkileg kell rendbe tenni magad és lesz barátnő, meg hasonlók.

Van bárki, akinek sosem volt korábban barátnője mondjuk 30 éves koráig, aztán járt pszichológushoz és ennek hatására lett barátnője, esetleg felesége, családja?



2021. nov. 20. 21:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

#8

Itt az élő példája annak, amikor elzárkóznak. Az ilyen emberen valóban nem lehet semmivel segíteni, csak ha már arcon csapkodja párszor az élet, aztán megtörik annyira, hogy végre változtatni akarjon és a segítő szándékkal adott válaszra ne támadással reagáljon.

2021. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
31%

Én elég sokáig jártam egy pszichológushoz. Aztán egyszer azt mondtam neki, hogy már sok-sok órát beszélgettünk végig, segíteni nem tud, de ezért ő pénzt kap, én pedig nem. Ez egy tök jó állás.

És többet nem mentem.

2021. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
44%

"a segítő szándékkal adott válaszra ne támadással reagáljon."

Ezen az oldalon ritkán találkozni segítő szándékkal, különösen a társkeresés témakörében.

Itt támadás kontra ellentámadások sorozata megy csak, és nincs "segítő szándék"

Kb. egy kanál vízben fojtanánk meg azt az anonim nyomorultat aki a másik oldalon van éppen

Undorító és kegyetlen küzdelem színtere ez a topic, azért is imádom

2021. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
90%
Én végigcsináltam egy hosszúterápiát, ami több év. Igaz, nekem előtte is volt már kapcsolatom, de az mérgező volt... a terápia alatt viszont egy igazán harmonikus kapcsolatom alakult ki, amiben végre megtudtam, milyen boldognak lenni.
2021. nov. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kapcsolattól várod hogy kihúzzon a gödörből, annak az lesz vszeg a vége, hogy a csajt is magaddal rántod.


A pszichológus max abban segít hogy hogy tudd elviselni önmagad, és hagy tudj segíteni magadnak, és ha ez megvan, akkor rögtön könnyedebben állsz ahhoz is, hogy van-e barátnőd vagy nincs.

2021. nov. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
86%

Ismertem olyat, akinek segített. Elhatározás kell hozzá és az, hogy az ember változtasson, ne csak beszéljen.

Én sose tanácsoltam senkinek ilyet sértő szándékkal, elhangzott itt fentebb egyik válaszban a "dilidoki" megnevezés, amit pszichológus kapcsán eléggé furának tartok.

2021. nov. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Az ember élete során legalább egyszer, de van hogy többször is eljut arra a pontra, amikor szüksége lenne pszichológusra.

Ha már érzed hogy a baj elhatalmasodott feletted, ne késlekedj, mert nem csak magadnak áraszt, hanem a szeretteinek is, akik napi szinten látják hogy mennyire szenvedsz.

2021. nov. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon sok helyen van térítésmentesen igénybe vehető pszichológus. Utána kell nézni.
2021. nov. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember ott elrontja, hogy egyszerűen nem mer segítséget kérni másoktól és mindent egyedül akar megoldani, miközben rohadt egyértelmű, hogy egyedül nem tudja megoldani az élete dolgait. Sok szerencsétlennek még egy legjobb barátja, bizalmasa sincsen, akinek valóban a dolgai, gondolatai 95%-át elmondhatná.


Sokan (főleg sajnos inkább férfiak) egyszerűen képtelenek arra, hogy őszintén elmondják élő beszélgetésben egy másik embernek a fejükben rejlő dolgokat. Se pszichológusnak, se egy legjobb barátnak, egyszerűen nem bíznak senkiben és azt hiszik mindent maguktól kell megoldaniuk, ami persze egy nagy tévedés.

2021. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
52%

"Se pszichológusnak, se egy legjobb barátnak, egyszerűen nem bíznak senkiben és azt hiszik mindent maguktól kell megoldaniuk, ami persze egy nagy tévedés."

Figyu, eleget olvasgatva a gyakori ezen témáját érthető miért nem bíznak senkiben.

Mussolini mondásában hiszek:

"Jó dolog bízni másokban, de senkiben nem bízni meg sokkal jobb!"

2021. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!