Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak minek hajtják a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak minek hajtják a nőket állandóan, ha tiszta sz.pás velük minden?

Figyelt kérdés
Az a 1,5 perc a makkosmarcin megér ennyit?
2021. nov. 29. 02:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%

Se velük, se nélkülük!

A szexen túl több oka is van. Aki megismeri, milyen tartós kapcsolatban élni, annak szakítás esetén hiányzik a másik fele. Nő és a férfi, mint jin és jang összetartoznak, kiegészítik egymást.

Mellesleg, szaporodás miatt sem árt egy partner!

Szerintem, aki képes pozitívan gondolkodni, a jóra koncentrálni, annál a mérleg is jó felé billen. Második házasságomban élek, volt vagy 40 partnerem, de egyikel sem vagyok haragban, egyiről sem a negatív élmények jutnak eszembe.

Még egy megjegyzés: Egyáltalán nem 1,5 perc élvezet, hanem általában 20 - 30 perc, jobb esetekben akár órákig tartó mámor. (akár több nővel egyszerre)

2021. nov. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Mert van punájuk. Én sorozat lövő vagyok. Első 1 perc, második 3 perc, harmadik 15 perc. Összesen 19 perc. Annyira meg már simán megéri.
2021. nov. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%

En ugyan nem. Meguntam a faszkodasaikat.



37F incel

2021. nov. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Az incel az olyan, mint a méheknél a here? ;)

Amúgy köszönet azoknak, aki lemondanak a nőkről, akik incelnek vagy minek hívják magukat! Több nő marad a valódi férfiaknak!

2021. nov. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
3# Mit untál meg ha incel vagy? :D
2021. nov. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%

A friendzone-t :)



37F incel

2021. nov. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Oda eleve be se lépünk, tudhatnád. Onnan nincs kiút. Ha oda beléptél, azzal azt jelzed a nőnek (igen, TE jelezted NEKI), hogy nőként nem érdekel téged. Innentől kezdve ő sem fog férfiként tekinteni rád. Ehelyett mit kell tenni? Csapni a szelet, bókolni, udvarolni, agyat húzni. Nem szép dolog, tudom, de ez van. A nőket nem barátnak tartjuk (arra ott vannak férfiak), hanem becserkésszük és levadásszuk őket. Rondán hangzik? Igen. Működik? Igen. És tudod, miért működik így? Mert a nőknek ez kell, erre vágynak, ezt várják a férfiaktól. Akinek nem tetszik, mehet incelnek vagy bvzinak.
2021. nov. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező, tisztázhatnánk,hogy te melyik oldalt képviseled egyaltalán.

Szerintem meg sosem voltál boldog kapcsolatban. Ott ugyanis támogatják és szeretik egymást az emberek. A szex csupan egy örömforrás. Nem kötelező jellegü tevékenység. Amikor kedvetek van egymásnak estek.


Egy kapcsolatban batorítjátok,támogatjázok egymást. Átsegítitek a gindjaitokon egymást. Hogyha neked csak arrol a 1.5?percről szól a kapcsolat jobb,ha inkabb egyedül maradsz.

Amúgy szerintem kellene keress egy kicsit idősebb férfit akinek az a 1.5perc csak az első csók, utána jön az előjáték majd 20perc akció utána utójáték...

2021. nov. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%
Mert a legtöbben nem elég értelmesek, hogy rájöjjenek: az élet sokkal szebb, ha a nőket csak dugásra használja az ember.
2021. nov. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Jó kérdés, miután sikerült megszerezni egyet, én elhajtom a p*ba.. Ha hajtás akkor hajtás ;)
2021. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!