Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egészségtudatos férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egészségtudatos férfiként a BBW és SSBBW lányok jönnek be, akkor inkább próbálkozzak még a vékonyabbaknál?

Figyelt kérdés

Ez indít be. A látvány.

Viszont én nagyon mániákus vagyok az életmód optimalizálásában. Főleg a táplálkozásban, de a sportot sem hanyagolom el (kivéve most a vírushelyzet miatt).

Pl. nem eszek tortát, ha szülinap van akkor is megmondom, hogy tartsanak tiszteletben. A cukoról hát megmondom őszintén félek. Pontosabban a cukorbajtól. Mondjuk ilyet, hogy egy kakaóscsiga megeszek éppen, csak az ilyen bombáktól félek, mint egy torta. Na de a lényeg, hogy gondolom ezek a csajok egész nap csak zabálnak, meg én van hogy nasizni támad kedvem eszek egy káposztát a film mellé, csak hogy rágcsáljak valamit. Vagy volt hogy magában ettem répát a munkahelyen és furcsállották. Meg amúgy ha akarom én sokáig kibírnám evés nélkül is. Na meg gondolom azért egy BBW csajt etetni nem lehet olcsó sem.


Fontos egy jó kielégítő aktus, egy hatalmas testtel egy hatalmas élvezet. De nem ez a legfontosabb az életben. Lehet jövője egy ilyen kapcsolatnak?



29 F



2021. dec. 5. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mármint milyen kapcsolatban? Kétlem, hogy lesz nőd valaha.
2021. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki kell, hogy ábrándítsalak, a valóság nem az, amit a képeken meg a videókban látsz. Elég, ha annyit mondok, hogy ilyen testalkattal pl. komoly nehézségeket jelent a tisztálkodás?
2021. dec. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ràd fekszik kapsz levegőt?😆

Állj össze sportos 40-essel ő játszik mèg etetőt.

De drága a táp , egy ilyen nő fogyasztàsa zsebbenyúlós

2021. dec. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!