Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne megoldani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megoldani a nők és férfiak közötti egyenlőtlenség problémáját a párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Jelenleg férfi értéke nagyságrendekkel alacsonyabb a párkapcsolati piacon, mint saját neméhez képest vele egy szinten lévő nőnek.


Nőként még a legbénább profillal is pár óra alatt 100+, egy héten belül pedig 5000 fölötti like számra lehet szert tenni. Ehhez képest a legtöbb férfinak jó, ha napont 2db matche van, vagy még annyi se. Mindez úgy, hogy mindenkit jobbra húz komolyabb elvárások nélkül.


Az nemek közti egyenlőtlenség 2021 -re egy komoly probléma lett, ami hamarosan az élet többi területére, például a munkaerőpiacra is ki fog hatni, aminek az eredménye gazdasági egyenlőtlenség lesz, aminek megszűntetése elvileg célja a feminista mozgalomnak is.


Maguk a nők se profitálnak hosszú távon ebből az egyenlőtlenségből. Mivel gyakorlatilag egy férfiéhoz képest alternatív valóságban élnek, a minőségi két fél közötti egyenlőségen alapuló hosszú távú párkapcsolat nehezen jön létre. Sokan panaszkodnak például, hogy csak szexre kellenek, vagy a férfi nem bízik bennük.



2021. dec. 5. 23:05
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:

19: A férfiak azért mennek le simpbe, mert nem kapnak normálisan semmit, így kétségbe vannak esve. Nem mindenki adja fel olyan könnyen, mint én ugyebár.


Ami viszont zavar, hogy a napi simping után ezek a férfiak átjöhetnének a férfijogi fórumokra foglalkozni a problémáikkal. Nem teszik, inkább simpelnek tovább.

2021. dec. 6. 00:19
 22/59 A kérdező kommentje:
De lehet igazad van. Kérdés, hogy hogy állíthatnánk le a kiéhezett férfiak tömegeit.
2021. dec. 6. 00:20
 23/59 anonim ***** válasza:
30%

Utolsónak igaza van.


Ha úgy vesszük, hogy ez egy "Piac", akkor logikus, hogy ha van rajta "férfi valuta" és "női valuta", akkor az fog kevesebbet érni, amelyikkel elárasztják a piacot. Valami infláció a neve ugye?


Ha a férfiak bármire ontják magukból a "like-okat" stb és meghívogatják a nőket piákra és mindenre stb. és eközben próbálják egymást túl licitálni, akkor a férfiak az egymással versengés miatt egy olyan öngerjesztő folyamatba sodorják belemagukat, aminél a Nő csak az egyre növekvő tétet látja, amit elnyerhet, a pasik pedig azt ,hogy egyre többet kell licitálni.

Logikus, hogy ha Női valuta alig van a piacon, akkor több ezerszeresét éri a férfivalutának, ami meg ömlik mindenhonnan.

ÉS a nők minél inkább nem adják ki magukat, annál többet érnek.


Annyi a helyzet, hogy mivel a férfiak versengenek nyíltan a nőkért, és minden eszközt bevetnek, hogy megszerezzék az adott nőt, ezért alakult ki ez az infláció.

Szóval a férfiak tehetnek róla.

Ez van.


25F

2021. dec. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
89%

#22 De minek akarod leállítani a kiéhezett férfiak tömegeit? Én kettészartam az instaribikre gerjedő Jeffreyket és találtam magamnak hivatást, elmentem edzeni, szereztem pár barátot, akikre számíthatok, felöltöztem normálisan, igényesen, van melóm. Lett is menyasszonyom.

Pedig én is onnan indultam, ahol te vagy most. Fontos különbség kettőnk között az, hogy én felelősséget vállaltam a sikertelenségemért. Így is sok évbe telt kimászni belőle.


Ha ujjal mutogatsz a nőkre (vagy most éppen a simpekre), nem leszel előrébb. Neked egyetlen egy nőt kell lenyűgöznöd, akihez vonzódsz. Pont. Ez a tény akkor sem fog változni, ha a tizedik 4chan koppintáson szervezkedsz férfijogi tekintetben.

2021. dec. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
90%

#23 Tévúton jársz te is. Az érzelmek nem valuta és teljesen mindegy, mennyi férfi vagy nő van a piacon. Ha egy férfi és egy nő találkozik és szimpatikusak egymásnak, akkor a férfi udvarol a nő pedig örömmel fogadja. Nem kapja elő egyik sem a számológépet, hogy na várjunk csak mennyit is ér a mi valutánk? Vajon egyenlő csere lesz?


Aki beszélgetett már nőkkel annak eszébe sem jutnak ilyen hülyeségek. A saját tévképzeteitek börtönének foglyai vagytok.

2021. dec. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
28%

ajj bakker metafora volt.


Folyton így emlegetik, hogy "húspiacon" gondoltam akkor ráhúzok egy plusz dimenziót. Hogy a húspiacon mivel fizetünk?


Nyilván nem számológépet kapnak elő stb. Ezek annyira röhejes mondatok.


Amúgy nem is értem miért gondolják azt, hogy egyenlő kellene, hogy legyen a csere. A piacon is van egy áru és az ára. És ezek közel sem egyenlőek.

De mindegy.

És beszélgettem már nőkkel. egész gyakran előfordul :D

most azt gondolod rólam, hogy valami incel 35 éves vagyok, aki akkor szólt utoljára nőhöz, amikor gimiben szóbeli érettségizett?

vagy nem értem.


Nem osztom a világnézetét az inceleknek, csak próbáluk az ő nyelvükön beszélni és az ő metaforájukra felépíteni a magyarázatomat, hátha úgy megértik.

2021. dec. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
86%

Bogarka. Még mindig ahányszor férjhez megy egy nő, annyiszor egy férfi is meghazasodik. Mert ugye a hosszútávú kapcsolatokat emlegetted.


Nincs semmilyen egyenlőtlenség. Illetve a nők hátrányára. Neked csak a 2i éves ceinibabak a nők, nem egy átlagos 30-40-es.

Milyen előnyökrol beszélsz?

Most ők is írjanak ki napi 20 kérdést és husztuzzenek itt?

Szánalmasak vagytok

2021. dec. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
80%

Annyi no van párkapcsolatban amennyi férfi.


További jó vergődest.

2021. dec. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
84%

#26 Nem gondollak incelnek, csak a tököm teli van azzal, hogy mindenféle húspiacot meg valutát emlegettek, miközben ahány nő az életemben volt, egyik sem az alapján választott engem, hogy éppen hány férfi jutott rá meg kik simpeltek az instán (eleve rengeteg nőnek nincs is instagram profilja). Sőt, a menyasszonyom kifejezetten vonzó nő, bármennyi férfit megkaphatott volna. De nem így működnek a nők alapvetően.


Biztos vannak instaribizlik és pinterestluvnyák, de azok meg az értelmes férfiaknak nem kellenek. Szóval ha már mindenképp kell ide valami piacot vízionálni, akkor: Vannak az értelmes nők és férfiak, akik, ha kitartóan keresnek, megtalálják egymást, és vannak az instaribik és a simpek, akik boldogtalan szimbiózisban tengetik mindennapjaikat. Utóbbi piac teljesen érdektelen kéne, hogy legyen egy értelmes férfi számára.

2021. dec. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
85%
Itt, a Gyk-n mindig azzal jönnek a "férfiak", hogy férfitöbblet van, ezért nincs nőjük, miközben ez egyáltalán nem igaz. Legalább arra vennétek a fáradságot, hogy néztek egy statisztikát (a gugli a barátotok, ugye) és látni fogjátok, hogy nagyon is kiegyenlítődött a nemek aránya, szóval ez xar kifogás.
2021. dec. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!