Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne megoldani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megoldani a nők és férfiak közötti egyenlőtlenség problémáját a párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Jelenleg férfi értéke nagyságrendekkel alacsonyabb a párkapcsolati piacon, mint saját neméhez képest vele egy szinten lévő nőnek.


Nőként még a legbénább profillal is pár óra alatt 100+, egy héten belül pedig 5000 fölötti like számra lehet szert tenni. Ehhez képest a legtöbb férfinak jó, ha napont 2db matche van, vagy még annyi se. Mindez úgy, hogy mindenkit jobbra húz komolyabb elvárások nélkül.


Az nemek közti egyenlőtlenség 2021 -re egy komoly probléma lett, ami hamarosan az élet többi területére, például a munkaerőpiacra is ki fog hatni, aminek az eredménye gazdasági egyenlőtlenség lesz, aminek megszűntetése elvileg célja a feminista mozgalomnak is.


Maguk a nők se profitálnak hosszú távon ebből az egyenlőtlenségből. Mivel gyakorlatilag egy férfiéhoz képest alternatív valóságban élnek, a minőségi két fél közötti egyenlőségen alapuló hosszú távú párkapcsolat nehezen jön létre. Sokan panaszkodnak például, hogy csak szexre kellenek, vagy a férfi nem bízik bennük.



2021. dec. 5. 23:05
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
68%

Nem olvastam végig a kommenteket, de szerintem te nagyon eltorzultan látod a dolgokat 🙂 Egy like vagy egy match nem jelent semmit, főleg nem a férfiaktól. Te magad is mondtad, a férfiak nagyrésze jobbra húz mindenkit/lájkol aztán majd lesz ami lesz, ezért van egy nőnek 5000 likeja. Ebből szerinted mennyivel érdemes komolyan ismerkedni? Mennyire érdemes egy olyan férfival komolyan ismerkedni, aki minden nőt jobbra húz válogatás nélkül?

Egyébként én nem társkeresőzöm, voltam fent egy ideig, katasztrófa. Igazából mindenki fotó alapján válogat, meg mindenki azt ír ki magáról, amit akar, aztán kiderül, hogy teljesen más ember. Mindig szolid képeket tettem ki magamról, de viszonylag szép lány vagyok, a nagyrésze fent csak dugni akar vagy kétségbeesetten keres párkapcsolatot és azt várja, hogy majd egy párkapcsolat vagy egy nő fogja megoldani a problémáit. Sajnos én ezzel a két embertípussal találkoztam. Az egyik csak dugni akar, a másik meg egy csődtömeg. Biztos vannak fent normálisak is, de nekem nem volt ehhez energiám.


Valamilyen szinten a nők is tehetnek arról, hogy a férfiak nagyrésze dugni van fent, mivel az tény, hogy a 10/10es pasikkal kb. már az első talin dugnak, mivel a társkeresőkön ezek a férfiak ingyen szexet kapnak, így fent vannak, de ha a nők nem adnák könnyen magukat, nem lennének fent, de így minden hétre van nekik dugópajti. Lehet lepontozni a nőknek is, de azt vettem észre, hogy az, hogy ez lett a férfiakból, arról a nők is tehetnek. Rengeteg ismerősöm nem tartja nagy dolognak szexelni egy férfival csak úgy, ha tetszik neki, 0 tartás van bennük, egyeseken végigment az egész társkereső macsója.


Sem nőnek, sem férfinak már semmi sem szent. A szexualitást bármikor, bárhol, bárkivel megélik. A szex körül forog a világ.


Sőt a nemi szerepek is túlzottan egybemosódtak már, lehet valaki szerint ez jó, szerintem nem. Az én szüleim idősek, negyedik gyerek vagyok, engem 42 évesen szült édesanyám, teljesen mást láttam otthon.

Volt férfi, aki megkérdezte tőlem, hogy én meg-e hivatom magam az első randin? A kérdését nem is értettem, mit jelent az, hogy meghívatom magam? Régen természetes volt, hogyha egy férfi elhív randizni egy nőt, akkor meghívja egy kávéra, manapság ezért egy nő már elítélendő, ha elfogadja. Talán nem kellene 100ból 100 nőt randira hívni, akkor nem jelentene akkora problémát meghívni a nőt egy randin.


Szerintem ez az egész internetes társkeresés egy rossz dolog. Ha ez nem lenne, az emberek személyesen ismerkednének, aminek sokkal nagyobb értelme lenne, mint kvázi egy katalógusból válogatni külső alapján.


Női és férfi részről sem rózsás a helyzet ebből a szempontból. És igazándiból a neten a 10/10es nőknek és a férfiaknak van annyi likeja vagy matche, mindenki velük akar ismerkedni, így az átlagos emberek meg elmennek egymás mellett, max talonban tartják a másikat, mert egy sokkal jobbat várnak és a férfiak sem veszik észre mondjuk a kissé vékony Marikát vagy Juliskát, akin van +5 kg. Ha személyesen ismerné meg, akkor meg lehet nem érdekelné. Ugyanez vonatkozik az iskolai végzettségre is, vagy arra, hogy beszél-e idegen nyelvet a másik, vagy hány idegen nyelven beszél és milyen egyéb skilljei vannak még. Hol dolgozik, mennyi a fizetése stb. Ha személyesen ismersz meg egy embert, akkor ezek mind másodlagos dolgok, mert ámbár fontosak, de nem ez határoz meg egy embert, interneten pedig ezek alapján válogat az ember, és ez már hiba.


Lehet kicsit már túlbeszéltem, de itt arra akartam rámutatni, hogy mennyire elcseszett ez az egész internetes társkeresés, meg maga a társkeresés is. Inkább élné mindenki az életét, fejlesztené magát, vagy csak eljárna szórakozni (nem feltétlen szórakozóhelyre gondolok), barátkoznának, és akkor mennének randira, ha véletlen megismernek egy embert, összebarátkoznak, elkezdenek egymáshoz vonzódni netán szerelembe esni, aztán randizni, mert azzal az emberrel akarnak párkapcsolatot. Tehát egy adott ember miatt szeretne kapcsolatban lenni, nem pedig kapcsolatban akar lenni és erre keres egy embert.

2021. dec. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
11%

"Ebből szerinted mennyivel érdemes komolyan ismerkedni?"



Ha egy hangyanyival tobb, mint nekunk a 0, akkor az mar zsir 👍



37F incel

2021. dec. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
63%
Magyarországon több nő él mint férfi, de ez általánosságban majdnem minden országra igaz, csak itt a helyzet az hogy demográfiai torzulás van, sok a 60+ éves, a Ratkó-korszakban született gyerekek mostanra öregszenek meg, így sok mai fiatalnak sokkal kevesebb nő korabeli nő jut. 10-20 éven belül ki fognak egyenlítődni a dolgok, és most sem a nemek közti különbségek miatt van vagy lesz gazdagsági egyenlőtlenség, hanem azért mert nagy lesz a kihalás, nincs utánpótlás. Persze ha nem találsz nőt, ez nem magyarázat a balfszságra. Menj Oroszországba, Moszkvába, szeretik a turistákat is, ott sok fiatal jó csaj jut mindenkinek.
2021. dec. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
56%

# "mivel az tény, hogy a 10/10es pasikkal kb. már az első talin dugnak, mivel a társkeresőkön ezek a férfiak ingyen szexet kapnak, így fent vannak, de ha a nők nem adnák könnyen magukat, nem lennének fent, de így minden hétre van nekik dugópajti"

Esetleg arra meg nem gondoltal, hogy a no nem oda adja magat a palinak, hogy "tessek, csinald", hanem egy nonek is vannak szuksegletei, ezert lefekszik a ferfival, hogy szexelhessen egy jot es erre a ferfit használja?:D

Nem azért szexelunk, hogy a ferfinak jo legyen.

Mi nem konnyen adjuk magunkat, hanem csak szexelni akarunk ezert szexelunk:D

2021. dec. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
30%

#34 Szerintem nemtől függetlenül ostobaság ismeretlenekkel lefeküdni. Azt érjük csak el vele, hogy (1) sokan szenvedni fognak a saját házasságukban, mert már volt jobb partnere (2) össze-vissza fertőzzük a teljes társadalmat a nemi betegségekkel. Simán ki lehetne bírni 1-2 hónapot szex nélkül, maszturbálással, nem dőlne össze a világ, ha csak kapcsolatban szexelnél.


Kérdező: Szerintem, az egyértelmű, hogy nincs annyi párkapcsolatot akaró fiatal nő, mint ahány férfi rájuk hajt. Az egyenlőtlenség abból fakad, hogy (1) valamivel kevesebb a fiatal nő, mint a fiatal fiú (2) ezek a nők, sokkal idősebb férfiakkal is együtt vannak.


Tehát valahogy el kell lehetetleníteni a nagy korkülönbséges kapcsolatokat, illetve azokat a kapcsolatokat, ahol egyszer már ha valakinek gyereke született, akkor újra gyerektelennel kerül kapcsolatba, és emellett rávenni a nőket, hogy gondolkodjanak saját maguknál fiatalabb férfiakban is.


De ezek valószínűleg (1) rövid távon nagyon gyorsan változnának és utána ott maradnának teljesen értelmetlen jogszabályok, amik csak hátráltatják a társadalmat (2) simán lehet, hogy több embert tennének boldogtalanná (3) az emberi jogok olyan mértékű korlátozását vonják magukkal, hogy utána kb. bármi mást át lehet verni ezzel példálózva a társadalmon.


Ezért szerintem ez nem jó ötlet.


Amúgy is lehet, hogy 30 év múlva a virtuális valósággal egyáltalán fel sem fog merülni a probléma, azelőtt, meg nem valószínű, hogy bármilyen társadalmi változást el fogsz érni (kb. egy generáció, mire ezek a változások átmennek a társadalmon és három, mire megszilárdulnak). Ha nagyon szeretnél segíteni, akkor szerintem pl. a világon a kisebbségek felzárkóztatása (főleg, ha a klímaváltozás miatt beindul egy óriási migráció és minden második ember ázsiai lesz Európában) illetve a klímaváltozás sokkal súlyosabb problémák lesznek 30 éven belül.

2021. dec. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
48%
ugy, hogy atnyergelsz a homoszexualis parkereso piacra, incelkem. talan akkor a szuzesseged is sikerulne vegre elveszteni. bar lehet nem pont ugy, mint amire szamitottal..
2021. dec. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:

"Inkább élné mindenki az életét, fejlesztené magát, vagy csak eljárna szórakozni (nem feltétlen szórakozóhelyre gondolok), barátkoznának, és akkor mennének randira, ha véletlen megismernek egy embert, összebarátkoznak, elkezdenek egymáshoz vonzódni netán szerelembe esni, aztán randizni, mert azzal az emberrel akarnak párkapcsolatot. Tehát egy adott ember miatt szeretne kapcsolatban lenni, nem pedig kapcsolatban akar lenni és erre keres egy embert.":


Azok a bolldog 2000es évek.. én legalábbis egy ilyen világban nőttem fel, aztán egyetem környékén ömlött rám a valóság.

2021. dec. 6. 08:26
 38/59 A kérdező kommentje:
36: Nem vagyok szűz. A blackpill kifejezéseket most kerüljük, mivel csökkenti a kérdés komolyságát egyesek szemében.
2021. dec. 6. 08:27
 39/59 anonim ***** válasza:
87%

Legyél meleg és akkor majd ugyanaz a célközönség fog nagyra értékelni, ami a nőket is...


Nem a nők számára kevésbé értékes a férfi, hanem egyszerűen a férfiak lihegnekm agyba-főbe ezen és remegnek a szexért meg a kapcsolatért is. Ha neked ez az ajnározás kell, akarj nekik tetszeni, ne a nőknek.

2021. dec. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
71%
37/F incel, mondd meg nekik, baby.🥰🥰🥰
2021. dec. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!