Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne megoldani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megoldani a nők és férfiak közötti egyenlőtlenség problémáját a párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Jelenleg férfi értéke nagyságrendekkel alacsonyabb a párkapcsolati piacon, mint saját neméhez képest vele egy szinten lévő nőnek.


Nőként még a legbénább profillal is pár óra alatt 100+, egy héten belül pedig 5000 fölötti like számra lehet szert tenni. Ehhez képest a legtöbb férfinak jó, ha napont 2db matche van, vagy még annyi se. Mindez úgy, hogy mindenkit jobbra húz komolyabb elvárások nélkül.


Az nemek közti egyenlőtlenség 2021 -re egy komoly probléma lett, ami hamarosan az élet többi területére, például a munkaerőpiacra is ki fog hatni, aminek az eredménye gazdasági egyenlőtlenség lesz, aminek megszűntetése elvileg célja a feminista mozgalomnak is.


Maguk a nők se profitálnak hosszú távon ebből az egyenlőtlenségből. Mivel gyakorlatilag egy férfiéhoz képest alternatív valóságban élnek, a minőségi két fél közötti egyenlőségen alapuló hosszú távú párkapcsolat nehezen jön létre. Sokan panaszkodnak például, hogy csak szexre kellenek, vagy a férfi nem bízik bennük.



2021. dec. 5. 23:05
1 2 3 4 5 6
 51/59 A kérdező kommentje:
42: Pedig valahogy meg kell oldani, mert a jelenlegi helyzet nem tartható fenn örökké.
2021. dec. 6. 13:47
 52/59 anonim ***** válasza:
68%

Dehogynem fenn tartható. Jaj de kis álomvilágban élsz, te jó ég...


Naiv vagy. nagyon. max neked nehezen elviselhető, de a többi embert ez messze nem érdekli.

Az erőseknek áll a rendszer, azok meg fent fogják tartani.

A gyengék meg azért gyengék, mert nem tudnak mit kezdeni a dologgal, csak gyk-ra írogatni. Az meg nem fog rendszereket változtatni.

ez van.

2021. dec. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 Sunshinedoll ***** válasza:
84%
Ez a férfiak igénytelensége, hogy nem válogatnak, vagy hogy miylen elvárásaik vagy igényeik vannak, bocs. Oldják meg ők, biztos nem én fogok ezen aggódni :D
2021. dec. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
76%

51


Miért ne? Jelenleg elég nagy túlnépesedés van, és ha ebben az ütemben folytatjuk, szép lassan feléljük a föld erőforrásait. Talán jobb is most, hogy nem szaporodik minden hülye, már bocs.

2021. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
7%

"Az erőseknek áll a rendszer, azok meg fent fogják tartani"



Nem fogjak fenntartani, mert ahhoz kevesen vannak, es a sok lud disznot gyoz. Olvass egy kis Marxot. Osztalyharc stb.



37F incel

2021. dec. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
94%

55


Na csak itt vagy, nézd mennyien keresnek.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2021. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
49%

Ez van az állatvilágba is hiába nem tetszik. Az erősebb hím szaporodik és a nőstény választ. Állatok vagyunk mi is igazából, mit vártál? A tinder csak egy túlzó realizálása ennek a jelenségnek.

Egy férfinek alapvetően mindegy kibe dugja bele, csak lukja legyen. A nőnek nem mindegy. A férfik ösztön szerűen dugnának mindent mint a kankutyák, ezért a nőknek kell választani. A tinder annyiból rosszabb, hogy ott nincs esélye a nőnek azokat a jeleket megismerni ami élőbe sokat számít, illat, hang, kisugárzás stb .. Míg egy férfinek elég két csöcs a képen és már is dugna.


Nincs ilyen hogy szerelem meg romantika, dugás van mint azállatvilágba meg szaporodás. Ezt az ember találta ki magának, hogy kicsit kiemelje magát a többi állat közül, de ugyanúgy dugunk mint a többi állat.

2021. dec. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

#34


De gondoltam arra, pont ezért is mondtam azt, hogy férfi és női részről is vannak gondok. Ha van párom igénylem, hogy legalább naponta vagy két naponta szexeljünk, jelenleg szingli vagyok több, mint másfél éve, azóta nem szexeltem, pedig lett volna rá alkalmam társkereső nélkül is. Tehát én ezzel sem tudok azonosulni, még mindig úgy gondolom, hogy nem kellene a szexualitást ilyen alacsony szintre helyezni, hogy találkozok egy teljesen idegen emberrel és aznap már az ágyban hempergünk. Elhiszem, hogy vannak szükségleteitek, sőt még ha nem is a párotokkal szexeltek, akkor sem kellene idegen férfiakkal. És mindettől függetlenül igen, könnyen adjátok magatokat és nyilvánvalóan azért, mert szexelni akartok, de attól még mindig könnyen adjátok magatokat. Én nem akarok veletek vitába szállni, ez az én személyes véleményem. Pontosan ezért gondolom azt, hogy már nincs értéke ennek sem. Írhatnék erről is egy regényt, de nem fogok és nem is szándékozok ennyire mélyen belemenni főleg nem úgy, hogy tudom, hogy rengeteg nőnek már érthetetlen ez a gondolkodásmenet, mivel mindenki kefél mindenkivel, és hiába folytatunk eszmecserét, mindettől függetlenül ugyanúgy azt gondolják, hogy ez teljesen természetes.

2021. dec. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
100%

#43


Azokról a férfiakról beszéltem, akik fent vannak a társkeresőn, egyáltalán nem akarnak komoly kapcsolatot, viszont nagyrésze nem közli azt sem, hogy csak szexre hajt. Ők általában 10/10es pasik, a nők nagyrésze valóban őket veszi észre először, sokakkal elhitetik, hogy komolyat akarnak, így lefekszenek velük, elég hozzá pár óra beszélgetés, aztán eltűnik, ergo ingyen szexet kap, ilyenkor sokan elmennek egy prostihoz, de nekik ez kedvezőbb, ingyen van és még csak nem is játssza meg a prosti, hogy élvezi. De ha nem lennének erre vevők a nők, akkor nem lennének fent ezek a férfiak és nem kapnának minden hétre puncit. Ez az én személyes véleményem, nem szerettem volna megbántani senkit, én ezt tapasztaltam a környezetemben, ismerősök által, illetve voltam fent rövid ideig társkeresőn, hogy megnézzem milyen is ez a “világ”.


És azt írod, aki ilyet ír, ne csodálkozzon, hogy nem jön össze semmi. Hol írtam én olyat, hogy nekem nem jön össze semmi?

46-os válasza is eléggé bicskanyitogató. Jelenleg szingli vagyok ez tény, de én egyébként is csak akkor vagyok kapcsolatban, ha személyesen megismerek valakit, erős vonzalom alakul ki, már érzelmeket táplálok iránta, stb. Szóval keresni soha nem kerestem, így emiatt nem is érzem azt, hogy valami ne jönne össze. Másfél éve vagyok szingli, 5 évig voltam előtte kapcsolatban, külföldön dolgoztam, tehát ez nem hosszú idő főképp úgy, hogy nem is keresek, viszont volt férfi, akivel lehetett volna, de tervben volt, hogy visszaköltözöm Magyarországra. Nem tudom, hogy ezeket hogyan következtethettétek ki abból, hogy számomra nem normális, hogy valaki első találkozáskor egy idegen férfival lefekszik. Én úgy fogalmaztam, hogy ingyen szexet kap, én ezt így gondolom azért, amit fentebb elmagyaráztam, ezért miért rohadnék meg egyedül? 🤦🏻‍♀️ Ez abszurd.

2021. dec. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!