Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelelmélet-ellenes emberek tényleg ennyire egybitesen látják a világot, vagy csak az alkudozás pszichológiai stációjában vannak?

Figyelt kérdés

Mintha kényszeredetten be akarnák bizonyítani, mintha az életük múlna rajta, hogy meggyőzzenek minket, de a szavakon túl semmi nyomós érv nincs.


Nem arról van szó, hogy ne lennénk meggyőzhetők - mi örülnénk a legjobban, ha bebizonyosodna, hogy nincs igazunk - de arra, hogy egy névtelen, arctalan válaszoló beírja, hogy ő szokott látni átlagos párokat meg ismer ilyeneket meg boldogok meg stb. az azért messze nem megalapozott tény. Eleve semmit nem tudunk az illetőről és arról, hogy az ő szemében ki számít átlagosnak. Arról meg főleg, hogy ezek milyen párok. Párnak számít már az, akik egymás mellett sétálnak az utcán vagy csak akiket ténylegesen ismer és azt mondják magukról, hogy boldogok és a Facebookon is azt posztolják, hogy boldogok?



2021. dec. 20. 16:24
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%
Azt a picsa, de hülye vagy :DDDD Ritkán veri ki nálam a biztosítékot egy kérdés, de ennek sikerült.
2021. dec. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb embernek vannak barátai, szociális élete és így beláthat valamennyire mások életébe.


Ilyenkor nem csak az utcán sétáló párokról van szó..hanem kollégákról, barátokról.


Persze ezt olyannak nehéz megértenie, aki az interneten kívül nem szól senkihez.

2021. dec. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
100%

Incelelmélet? Nem ismerem, de gondolom tele van önigazoló állításokkal. Persze, tudjuk, önhibádon kívül vagy egyedül. Te nem tehetsz róla, csak ilyen a világ...

Tudod miért bosszant ez engem? Mert 30+ éves koromig még első csókig sem jutottam el. Mondhatni "incel" voltam, bár nőgyűlölet nálam elmaradt. Most már nem vagyok az, sőt, amikor egyedül vagyok akkor is csak azért, mert nagyon válogatok. Tehát pontosan tudom, mert magamon tapasztaltam, hogy az esetek tulnyomó többségében igenis csak saját hibáiból adódóan marad valaki egyedül.

2021. dec. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
93%

Jogos a kérdés felvetés.

Nem is értem, hogy miért válaszolnak ilyen bíztató dolgokat, hogy "másnak ment és nem is volt egy Bred Pit, neked is menni fog!"

Rohadjon meg az ilyen.


Az olyan is rohadjon meg, aki pofátlanul azt HAZUDJA, hogy látott már átlagos embereket együtt lenni, akik nem sztár modellek és gazdag olajmágnások.

Az is mit képzel magáról, aki arra bíztat, hogy fejleszd magad és akkor talán jobb életed lesz. Az ilyentől kiráz a hideg. PFUJ!


JA és az meg pláne dögöljön meg a saját levébe, aki azt meri hazudni itt folyton, hogy a nők nem csak pénzre buknak. Az ilyen leginkább minek van?



Felmagasztalom azokat, akik egyetértenek velem abban, hogy a társadalom hibája, hogy nekem nincs nőm. SŐT a társadalom felelőssége és feladata lenne, hogy ellásson engem nővel, ami ugye kijár nekem.

2021. dec. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
91%

Az incelek is hülyék, de azok lelkivilága is elég szörnyű lehet, akiknek a napi rutin része beléjük rúgni egyet itt.


Az egyetlen jó taktika, a teljes ignorálás. Hamar el is halkulnának, a trollok ellen is ez a legjobb fegyver.

2021. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%
#4 Jaj, az első pár mondatnál még komolyan vettem :'D
2021. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
94%

#5

Sajnos nem halkulnának el, hanem egymást erősítve és gerjesztve egyre inkább biztosabbak lennének az igazukban.

Egy időután kis tüntetéseket szerveznének és hangos kisebbséggé válnának. (lapos földesek,nőgyűlölők, rasszisták, akárkik tudnak így szerveződni még ha nincs is igazuk)


Sokkal jobb, hogy itt ki van szolgálva az igényük, hogy beszélhetnek erről, de legalább megkapják az igazságot is az arcukba.

2021. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
#7 Szerencsére ez esélytelen. Az inceleket mindenki megveti a nőgyűlöletük miatt, legyen az laposföldes vagy neonáci akár. :D
2021. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
24%

7


Mert az ilyen nyomoroncok akik egy nyamvadt barátnőt nem képesek szerezni, majd tüntetéseket szerveznek, illetve pártot fognak alapítani?


Ugyanis az a személy aki olyan pozicióba kerül hogy ténylegesen el tudna érni valamilyen társadalmi változást, az már nem fog az incelekkel foglalkozni, mivel ő már akármilyen nőt meg tud szerezni magának és hirtelen el veszíti a motivációt hogy a szegény lúzer incelek miatt valahogyan megnyirbálja a nők jogait vagy hogy ilyen fajta szolgáltatásokat elérhetővé tegyen olyan áron hogy azt az incelek is ki tudják fizetni. Valahogy a sikeres és befolyásos emberek nem foglalkoznak már ilyesmivel.


Legfeljebb az lesz, hogy a kormányok pár darab ilyen lövöldöző, fröcsögő idiótára hivatkozva tovább nyírbálják a már amúgy is szegényes jogainkat.

2021. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%

#8 De ők egymást nem vetik meg.


Én se vetem meg őket, csak nagyon butának tartom őket (de hát az nem bűn... az átlag iq ugyebár 100, mint azt tudjuk), de attól még nem utálom őket.

2021. dec. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!