Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelelmélet-ellenes emberek tényleg ennyire egybitesen látják a világot, vagy csak az alkudozás pszichológiai stációjában vannak?

Figyelt kérdés

Mintha kényszeredetten be akarnák bizonyítani, mintha az életük múlna rajta, hogy meggyőzzenek minket, de a szavakon túl semmi nyomós érv nincs.


Nem arról van szó, hogy ne lennénk meggyőzhetők - mi örülnénk a legjobban, ha bebizonyosodna, hogy nincs igazunk - de arra, hogy egy névtelen, arctalan válaszoló beírja, hogy ő szokott látni átlagos párokat meg ismer ilyeneket meg boldogok meg stb. az azért messze nem megalapozott tény. Eleve semmit nem tudunk az illetőről és arról, hogy az ő szemében ki számít átlagosnak. Arról meg főleg, hogy ezek milyen párok. Párnak számít már az, akik egymás mellett sétálnak az utcán vagy csak akiket ténylegesen ismer és azt mondják magukról, hogy boldogok és a Facebookon is azt posztolják, hogy boldogok?



2021. dec. 20. 16:24
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
14%

"hogy ő szokott látni átlagos párokat meg ismer ilyeneket meg boldogok meg stb":


Én incel vagyok és igen, én ilyen nálam rosszabbul kinéző de boldog párkapcsolatban élő férfiakkal napi szinten beszélek, tehát tényleg vannak ilyenek.


Más kérdés, hogy például az egyik ilyen ismerősöm 2013 -ban ismerte meg a párját online társkeresőn. Akkor még nem volt ekkora verseny, azóta meg gyerekek vannak, így a csaj nem gondolkozik azon, hogy otthagyja. A helyzet az, hogy a párkapcsolati piac 5 éve még nem volt ilyen rossz férfiként, így akik akkor kialakították a kapcsolatukat, ma is boldogan élnek.

2021. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
87%
#21: Az a gond, hogy azt hiszed, hogy csak ezeken a társkeresőkön tud magának párt találni az ember. Nem látod az arányokat, de azért sejted, hogy 1-1 ilyen társkeresőn mekkora férfi többlet van. Megsúgok valamit: A valóságban sokkal kiegyensúlyozottabb a helyzet. Ha lenne egy hangyafasznyi érzelmi intelligenciád és szociális készségeid és reális énképed, önértékelésed, akkor nem hiszem, hogy gondot okozna a társkeresés.
2021. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
100%
21 - Most komolyan azt akarod bemesélni, hogy a párkapcsolati piac 5 éve jobb volt?
2021. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
0%

23: Saját példa: Kimentem Szigetre, találtam két részeg holland lányt Netsky -n és smároltam velük 5 perc alatt. Mindkettővel.


Ma ezt nem tudom megcsinálni, mivel a szórakozóhelyek tele vannak kiéhezett nyomulós férfiakkal (akkor a zene miatt mentek ki).

A fesztivált megnézem 2022 -ben is. Jogos az érv, hogy azok most elmaradtak.

2021. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
0%
2017 -ben egyébként a fesztiválok tele voltak nyomulós férfiakkal. Reménykedjünk, hogy most más lesz a helyzet.
2021. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
14%
Nem akarom Doxolni magam, így nem írok le sok mindent a magánéletemből, de az az igazság, hogy az utóbbi 10 évben én első kézből néztem végig a változást az éjszakai életben. Sokkal nehezebb ma férfiként, mint 5 éve. Az utolsó 1.5 év már vitatható. Lehetséges, hogy 2020 volt a legrosszabb év igazából, mivel 2021 -ben megint smároltam egyszer.
2021. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%
#26: Elég 2 bites lehetsz ha a szerelmi életed abból áll, hogy valami alja helyen smárolsz 1x-1x valami ismeretlennel.
2021. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
27%

27: A párkapcsolati piac egy két bites dolog és erre volt rálátásom az elmúlt évben.


A kérdés nem a magánéletemről szól, úgyhogy azt nem akarom kifejteni itt. Szerintem már volt róla más kérdés.

2021. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
25%
elmúlt 10 évben
2021. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%
26 - 2020-ban a koronavírus miatt bezárták a törzshelyeidet de ez az apró tényező ne zavarjon :D
2021. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!