Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelelmélet-ellenes emberek tényleg ennyire egybitesen látják a világot, vagy csak az alkudozás pszichológiai stációjában vannak?

Figyelt kérdés

Mintha kényszeredetten be akarnák bizonyítani, mintha az életük múlna rajta, hogy meggyőzzenek minket, de a szavakon túl semmi nyomós érv nincs.


Nem arról van szó, hogy ne lennénk meggyőzhetők - mi örülnénk a legjobban, ha bebizonyosodna, hogy nincs igazunk - de arra, hogy egy névtelen, arctalan válaszoló beírja, hogy ő szokott látni átlagos párokat meg ismer ilyeneket meg boldogok meg stb. az azért messze nem megalapozott tény. Eleve semmit nem tudunk az illetőről és arról, hogy az ő szemében ki számít átlagosnak. Arról meg főleg, hogy ezek milyen párok. Párnak számít már az, akik egymás mellett sétálnak az utcán vagy csak akiket ténylegesen ismer és azt mondják magukról, hogy boldogok és a Facebookon is azt posztolják, hogy boldogok?



2021. dec. 20. 16:24
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
14%

Én itt csak a saját tapasztalataimat írtam le, az elméleteimet, amiket igazolnak, nem. Nem értem miért lettem lepontozva.


39: Régen működött, ma már nem. 300 éve egyébként a Tinder helyett a férfiaknak a pécsi vásár volt, ahol vehettek maguknak feleséget pénzért. Azóta idáig jutottunk.. Egy vicc az egész.

2021. dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%

41


Még mindig nem feleltél 1 kérdésre! Komoly kapcsolatot keresel egy nővel, vagy arra pályázol, hogy minél többet meghúzz?

2021. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
100%

#40: Nem azt mondom, hogy egyáltalán nincsen értelme. Azt mondom, hogy hülyeség olyan helyen keresni, ahol könyvelhető, hogy nem fogsz találni senkit.


Működhet az online társkeresés, de nagy szerencse kell hozzá. Ha valaki valami komolyat akar, akkor érdemes olyan helyen keresgélnie ahol más is komolyat akar és megsúgom, az nem a Tinder / Badoo / más jobbra-balra húzogatós oldal, ahol a másodperc töredéke alatt mész a kukába.


Sőt, még egy meglepő infó: Személyesen nem csak egy non-interaktív profil vagy, hanem ténylegesen megmutathatod, hogy milyen ember vagy. Az alapján azért reálisabb visszajelzéseket kaphatsz.

2021. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm 43-as. Alapjában véve igazad van. Csak tudod, az a nehéz, hogy élőben nagyon ott kell lenni az embernek, ha akar valamit. Ez alatt azt értem, hogy szó szerint OTT VAGY és lenyűgözöd a lányt vagy különben elkönyvel egy ingyenes napi szórakoztató embernek. Sokan mondták már, hogy a duma a lényeg, de szerintem sokkal fontosabb, hogy KI AZ, aki mondja, mintsem az, hogy mit mond.
2021. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%

#44: Példának itt egy másik kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Akár valós, akár nem, de még egy ilyen szerencsétlenül nevetséges helyzetből is lehetne akár randi. Csak tudnod kell kapcsolatot teremteni. Nyilván ez nem fog menni ha teljesen passzív a másik fél, ahogyan akkor sem ha egy betanult forgatókönyv szerint próbálkozol. Ha tudsz spontán lenni és van lélekjelenléted az adott pillanatban, akkor biztos észre tudod venni a lehetőségeket, azokra meg nem szégyen lecsapni.

2021. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%

45.


Erre születni kell ám, vannak olyanok akik alapból ilyenek. Pl. egyik haverom, akit megvertek az utcán és lelkendezve újságolta a csajnak akivel össze is jött később, hogy "Végre megvolt az első verésem" és ott vidámkodott. De ő akkor is vidám, ha épp képen vágják egy féltéglával.

2021. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%
Jó arc lehet a haerod! :)
2021. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%
HAVEROD
2021. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
33%

"Komoly kapcsolatot keresel egy nővel, vagy arra pályázol, hogy minél többet meghúzz?":


Nem értem miért kérdés ez. A komoly kapcsolat kapuja a szex és a rövid távú kapcsolat manapság. Ha van szex, lehet belőle komoly is. Ha nincs, maximum barátzóna lesz.

2021. dec. 22. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:

#49: Szerintem arra akart vele célozni, hogy elégedj meg a hagyományos bétaszereppel és akkor csúnya férfiként is lehet párod, csak eleget kell udvarolnod egy nőnek, szolgálnod őt akár hónapokon, éveken át, mindezt úgy, hogy NEM VÁRSZ CSERÉBE SEMMIT és eljön a várva várt álom, valamelyik nő közülük lát majd benned fantáziát. Lehet, hogy 120 kilósan, 2 gyerekkel 30 fölött döbben rá, hogy valójában te mindig ott voltál mellette és mindig kisírhatta a válladon magát, meg sosem hallgatott senkire, aki azt mondta neki, hogy veled milyen jól járna és milyen szerencsés, hogy nem csapott le rád azóta se egy másik nő sem.


Kérdés, hogy te mennyire lennél boldog egy ilyen kapcsolattal...

2021. dec. 22. 17:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!