Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 éves nő vagyok, 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves nő vagyok, 3 éve szingli. Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Előtte 2 évig voltam egy marihuána függővel (utólag tudtam meg hogy az), folyamatosan bántalmazott lelkileg, az előtt pedig 4 évig egy szintén szerhasználóval. Mind a két párom fiatalabb volt tőlem. Úgy érzem ezek után esélytelen, hogy normális értékrendű férfit találjak. Öregszem, a gyerekvállalás is egyre kockázatosabb lesz majd, kezdek kétségbe esni.
2021. dec. 23. 09:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
Ne trogereket valassz magadnak, hanem rendes ferfit aki dolgozik, figyelmes es nem bulizik, nem dohanyzik, nincs tetovalasa.
2021. dec. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
12%
Es legyen rendes munkahelye, leinformalhato. Ne legyen hitele, legyen sajat lakasa es kocsija, ami ne valami roncs legyen lehetoleg.
2021. dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Hol a francba ismerkedsz te mindig drogosokkal?
2021. dec. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

Ja én meg a megkéne állapodni korban vagyok csak nem sikerül

"Mi a baj velem? ,,


Most ne azért hogy okoskodjak meg ilyenek de tuti volt olyan pasi is az elmúlt 20 évedben aki megbecsült volna és szeretett is de neked a senkiházi utolsó drogos kellett ....


Ilyenek a nők...

2021. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%

4 évig, aztán 2 évig voltál együtt egy kreténnel.


Még is mit lehet erre mondani? alapból nem voltál te sem normális teljesen.


Már bocs , de veled is lehet jócskán probléma.


Jobban meg kellene ismerni az embereket talán. Vagy valahol mindig el vagy varázsolva.


De! Lehet, hogy gombát csempésztek az ételedbe ezért sokszor nem is vetted észre mi a probléma.


Én 37 éves vagyok, de nem akartam soha gyereket, msot meg már végképp nem. És 40 felett egyre kevesebben.

2021. dec. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
31%

Minden férfi álma, hogy egy olyan 38 éves nőt válasszon, akinek van még maximum 5-10 jó éve, amíg nem kezd el drasztikusan látszani rajta az életkor, mellette ki tudja milyen petesejt-defektusai lettek az életmódjától, igazi öröm egy ilyennel családot alapítani. És akkor az exek felbukkanásáról még nem is beszéltünk.


Erre mondják, hogy edd meg, amit főztél. Ha fiatalon ezeknek a söpredékeknek adtad magad, akkor most is közülük válassz egyet.

2021. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

Nem írtad hogy hol ismerkedsz, illetve keresed-e a lehetőségeket az ismerkedésre?

38 évesen sajnos már ara kevés esélyed van hogy gyereket vállalj. Ahhoz valakivel ismerkedned kell,aztán alaposabban meg kell ismerned, ki kell alakítani egy közös elképzelést a jövőre vonatkozóan,és az se biztos,hogy rögtön teherbe esnél ha ezt elhatároznátok.

Ha ezt a kérdést elengeded, vagy függőben teszed, szerintem könnyebben találsz párt.Ezért persze tenned kell, ismerkedned kell, akár netes társkeresőn, akár rendezvényen, baráti körben is.Biztos nem fog könnyen összejönni, a korban Hozzád hasonló korú pasik vagy nősek, esetleg frissen elváltak, illetve bezárkóztak,feladva a reményt a pártalálásra.

2021. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
42%

Te biztosan nem tudnál megmaradni egészséges kapcsolatban mert megdöglenél az unalomtól.

Javaslom a blaha vagy nyugati aluljárót a "hozzádvaló" legegyszerűbb megtalálására.

2021. dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
Az hogy nők antitálentumok a választásnál az már nem lep meg. Engem már látatlanban az bosszant hogy 38 évesen gondolom már siet a családdal én meg adjak neki gyorsan bizalmat mielőtt eléggé megismerem, holott a korábbi kandúrok (függetlenül attól milyen emberek voltak) lazán ellehettek csak vele egyik napról a másikra céltalanul "majd meglátjuk mi hogy lesz később, most első a szex". Úgy érezném magam mint aki csóró és emiatt csak a holnapután lejáró szavatosságú és emiatt akciós kaját engedhetné meg magának
2021. dec. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%
Legalább rottyon vagy és dagadt is?
2021. dec. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!