Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 éves nő vagyok, 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves nő vagyok, 3 éve szingli. Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Előtte 2 évig voltam egy marihuána függővel (utólag tudtam meg hogy az), folyamatosan bántalmazott lelkileg, az előtt pedig 4 évig egy szintén szerhasználóval. Mind a két párom fiatalabb volt tőlem. Úgy érzem ezek után esélytelen, hogy normális értékrendű férfit találjak. Öregszem, a gyerekvállalás is egyre kockázatosabb lesz majd, kezdek kétségbe esni.
2021. dec. 23. 09:59
1 2 3
 21/24 VincentLaw ***** válasza:
100%

#20

Lényegében leírtad az életutamat a társkeresési oldalról :D

Csak nem mérnöki/infós szakon tanultál, mert nálam pont ez volt a helyzet.

2021. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
50%
38 évesen már nem lesz gyereked. Mire megismerkednél egy pasival és eljutnétok odáig az legalább 2-3 év alaphangon.
2022. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
68%
40 évesen még nem késő a gyerek, pont belefér abba az időbe. 45 felett rizikós és nehéz.
2022. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
52%

Szia! Hogy valami biztatót mondjak:


Egy ex-kolléganőm 42 évesen ismerte meg a szerelmét és 44 évesen szülte meg a kisfiukat. Egy másik ismerős 45 évesen szült és jóval fiatalabb az új férje. A családban is 40 évesen esett teherbe egy rokon, igaz 3. Baba, de biológiailag megesik. Nem lehetetlen semmi! :)


Sok sikert kívánok és kerüld a rossz társaságot adó régi barátokat!

2022. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!