Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha most beláthatatlan ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most beláthatatlan ideig nem tudok egészségügyi okokból lefeküdni senkivel, akkor van értelme párt keresnem? Férfiak, ezt ti mennyire tolerálnátok egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy akárhányszor behatolásos szexben veszek részt, begyullad a hüvelyem. Gumit azt használok, orvosnál egy csomószor voltam, egy csomó kezelést végigcsináltam. De valahogy mindig kiderül, hogy nem vagyok jobban. (amikor nincs párkapcsolat, nem randizok, akkor tünetmentessé tudok válni, de amint van valaki újra kijön). STD szűrésem eredménye is negatív. Latexmentes gumival úgy ahogy, de megy néha, csak így már kedvem se nagyon van hozzá. Nagyon át is szoktam emiatt az orál szexre, mert félek a normálistól. Nem szeretnék örökre egyedül maradni, meg most is kezelés alatt vagyok épp, de valahogy sose jobb. Nem tudom a randipartneremnek megígérni, hogy majd 2 hét vagy 2 hónap múlva már le tudok vele feküdni. De közben meg tök rossz egyedül lenni, és 27 évesen már a családalapítás is foglalkoztat. Van értelme így keresgélni?

Teljesen lerombolva érzem egyébként a nőiességem emiatt, semmi önbizalmam nincs már. Tetszik is egy srác, de csak így a távolról figyelem, mert értelmetlennek érzem, hogy próbálkozzak, mert nem tudnék neki semmit sem adni egy kapcsolatban :(



2021. dec. 25. 23:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
56%
Nekem sosem volt a szex a kapcsolatban fontos, ha a partner akarta, teljesítettem, de különösebb örömöt nem okozott. Lehet, hogy valami rejtett aszexuális vagyok - bár, akkor fel sem állna... Hagytak el a szinte nulla ingerem miatt, szóval ismerem ezt az oldalt is. Biztos van még rajtam kívül hasonló férfi a világban.
2021. dec. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
De nekem is lenne igényem a szexre, ha nem félnék tőle. Meg azt szeretném érezni, hogy a partnerem vonzódik hozzám szexuálisan. Szóval reménykedek, hogy ez egy átmeneti állapot, de fogalmam sincs meddig leszek még ilyen elcseszett. Meg tökre félek tőle, hogy mondom a problémám a srácnak, de utána a közelembe se akar jönni, mert fél, hogy fertőző. Meg hát na, olyan társadalomban élünk, ahol fura ha pár randi után még nincs semmi. De mindegy, addig is próbálok önmegtartóztatni én is, pedig most így télen például jó lenne valakivel összebújva filmezni.
2021. dec. 26. 00:10
 13/27 anonim ***** válasza:
90%

Volt egy lány aki bevallotta a 2. randink után, hogy ő amúgy beteg odalent és nem biztos, hogy együtt tudunk lenni úgy. Mivel érdekelt az ember bele mentem, és nagyon boldog voltam vele és igazán bele szerettem. Pár hét után volt köztünk testiség és igen jól sikerült. Sajnos más dolog miatt lett vége,de mai napig könnyes a szemem ha ra gondolok. Szóval szerintem olyat válassz aki bele megy így is a dologba, mert akkor tudod hogy nem csak a szex miatt akar téged.


32/F

2021. dec. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
98%
Próbáld ki vibrátorral, ha azzal is begyullad, akkor még nem vagy rendben.
2021. dec. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
97%

Aszexuálisként is van benned szexuális vágy, csak nem ember iránt, hanem mint fiziológiai szükséglet. Mintha nem szeretnél semmilyen ételt, de enni ugye kell.


Kérdező, én nem keresnék, bár én fordítva vagyok, nem szopok, csak mert hányok tőle. Tudom, hogy így velem csak beérni fogja valaki, ahhoz meg nincs kedvem.

2021. dec. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
14%
Anál orál kézi munka szivi ne kifogásokat keres.
2021. dec. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
50%

Csak gumival fáj? Gumiallergia?

Nem okoskodni akarok, csak érdekelne, mert úgy venni ki hogy gumi nélkül lehet nincs is baj

Bár ha csak ennyi lenne a baj akkor talán nem problémáznál rajta

De próbáltad már a gumi nélküli behatolást is?

2021. dec. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
93%

Az a gond, hogy mindenki csak a fizikai tüneteiddel van elfoglalva!

Persze ezeket is kezelni kell!

De egyszer is elgondolkodott azon valaki, hogy ez miért alakult ki nálad? Az esetek többségében minden fizikai betegség lelki okokra vezethető vissza.

Azt kell megvizsgálni, hogy amikor ez először kialakult nálad, akkor milyen pszichés állapotban voltál?

Mi válthatta ki ezt? Milyen volt akkor a szüleiddel, akkori pároddal való kapcsolatod? Voltak-e akkoriban munkahelyi problémáid?

Persze azóta már egy ördögi körbe kerültél, mert most hogy krónikussá vált a betegséged, már ezen idegeskedsz és ez váltja ki valószínűleg az állandó kiújulást.

Neked feltétlenül kellene egy jó pszichológus aki ennek a területnek a "mestere".


Dr. Buda László pszichiáter írt erről könyveket:

Mit üzen a tested és Mit üzen a lelked címmel!


Volt olyan páciense akinek évekig tartó vállfájdalma volt amit már az összes létező módszerrel kezeltek. Nagy nehezen jöttek rá, hogy nincs szervi baja, csak a rossz házassága "nyomja a vállát" vagy 20 éve. A válás után teljesen elmúlt a vállfájdalma!

Szóval a testi lelki bajok nagyban függenek egymástól.

2021. dec. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem lenne kizáró ok. Ha beléd szeretek akkor, kitartok melletted.

Főleg, ha működik köztünk az intimitás, sok csók, osszebujas, simogatás.

Az orgazmus eléréséhez pedig q kölcsönös oral teljesen működőképes megoldás.

2021. dec. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Te hogy állnál ehhez?

A saját elmédben keresd a választ. Ha te olyan ráteget keresel, ahol ez már nem számít, mert te is elérted ezt, akkor jó. Ha nem, akkor foglalkozz önismerettel.


Engem nem érdekelne. Hatalmas libidóm van, amit le tudok nullázni egy egész életre is, ha megkapom a megfelelő egyesülést érzelmi oldalon.

2021. dec. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!