Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha most beláthatatlan ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most beláthatatlan ideig nem tudok egészségügyi okokból lefeküdni senkivel, akkor van értelme párt keresnem? Férfiak, ezt ti mennyire tolerálnátok egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy akárhányszor behatolásos szexben veszek részt, begyullad a hüvelyem. Gumit azt használok, orvosnál egy csomószor voltam, egy csomó kezelést végigcsináltam. De valahogy mindig kiderül, hogy nem vagyok jobban. (amikor nincs párkapcsolat, nem randizok, akkor tünetmentessé tudok válni, de amint van valaki újra kijön). STD szűrésem eredménye is negatív. Latexmentes gumival úgy ahogy, de megy néha, csak így már kedvem se nagyon van hozzá. Nagyon át is szoktam emiatt az orál szexre, mert félek a normálistól. Nem szeretnék örökre egyedül maradni, meg most is kezelés alatt vagyok épp, de valahogy sose jobb. Nem tudom a randipartneremnek megígérni, hogy majd 2 hét vagy 2 hónap múlva már le tudok vele feküdni. De közben meg tök rossz egyedül lenni, és 27 évesen már a családalapítás is foglalkoztat. Van értelme így keresgélni?

Teljesen lerombolva érzem egyébként a nőiességem emiatt, semmi önbizalmam nincs már. Tetszik is egy srác, de csak így a távolról figyelem, mert értelmetlennek érzem, hogy próbálkozzak, mert nem tudnék neki semmit sem adni egy kapcsolatban :(



2021. dec. 25. 23:32
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Tény, hogy amikor kijött akkor szar lelki állapotban voltam, de az akkori munkahelyi gondok azóta megoldódtak. A párkeresés nyilván nem, de az meg valószínűleg emiatt. Lelkileg nyilván nem vagyok rendben, de lelkileg csak akkor leszek jobban, ha először testileg. A latexmentes gumival amúgy jobb, de gumi nélkül semmiképp nem jobb.
2021. dec. 26. 13:51
 22/27 anonim ***** válasza:
31%
Anál.
2021. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen fordítva látod a dolgot. Először lelkileg kell rendben lenned. Te hárítod a szexet. Nem tűnt fel, hogy amikor esély sincs rá, akkor jól vagy, mihelyst van szex "beteg" leszel? Egy csomó szarnak teszed ki magad feleslegesen, ahelyett hogy elmennél egy pszichológushoz.
2021. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én például imádom ha velem csinálja a csajom, szóval igen. Keresgélj bátran.
2021. dec. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Az anál sem megoldás, mert 18 éves korom óta van aranyerem, és nem tervezem súlyosbítani az állapotát.

A pszichológuson erősen gondolkodom, mert a félretett pénzemből el tudnék menni, csak sajnálom rá azt a pénzt, mert fontosabb dolgokra is kellhet. Váratlan kiadásaim is bármikor lehetnek. (meg a nőgyógyász is drága)

De a napokban nagyon depressziós voltam, és egyre gyakrabban vannak ilyen depressziós "epizódjaim". Mondjuk szerintem ha nem lenne ez a nőgyógyászati gondom, akkor kevésbé lennék kétségbeesett. Mert ezt kb. úgy élem meg, mintha a nőiességemtől lettem volna megfosztva.

Most újra voltam orvosnál, most 16 napos kezelést kaptam, aztán meg folytatjuk valószínűleg valami mással. Mindenesetre nem úgy néz ki, hogy most tudnék randizni, csak hát a magány is borzasztó mód mardos. De majd lesz valami :,D

2021. dec. 28. 16:07
 26/27 anonim ***** válasza:
Van ingyenes pszichológus is.
2021. dec. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Én a környékemen nem tudok ingyenes lehetőségről, de rászántam magam a dologra, és írtam egy pszichológusnak, hogy tudna-e fogadni. Remélem,hogy segíteni fog.

Köszönöm a tanácsokat!

2021. dec. 28. 18:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!