Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz nők között is van, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz nők között is van, aki mindenképp szűz férfit szeretne?

Figyelt kérdés
Szexuális értelemben szűz.

2021. dec. 28. 11:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
Vallásos lányok között keresgélj, csak vigyázz mert egyből férjhez akarnak menni. Házasság után kiderül hogy az ágyban mégse minden oké. Ez a kockázat a szűz nőknél.
2022. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Én szűz vagyok és igazából a legfontosabb szempont, hogy az illető férfinak viszonylag "tiszta" szexuális múltja legyen (úgy értve, minél kevesebb partner, perverzióktól való mentesség). Az hogy szűz vagy nem, az annyira nem érdekel.
2022. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
32%
Szűz vagyok de nem szeretnék szűz férfit
2022. jan. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
Van. Én, mikor még szűz voltam, szintén szűzet szereztem volna, mert nagyon gátlásos voltam, nagyon féltem a tapasztalt srácoktól (visszagondolva butaság volt, de valahogy frusztrált, hogy ők már rutinosan tudják, mit hova tegyenek, van egy felépített rendszerük a szexre, és valahol féltem, hogyha szólnék, hogy valami mégsem jó nekem, nem állnának le). Szűz sráccal vesztettem el végül, előtte órákig játszottunk, felfedeztük egymást, nekem nagyon jó élmény volt. Nem sürgetett, előtte kézzel mindketten elélveztettük egymást, így maga az aktus sem egy félperces mutatvány volt, és minimális volt a fájdalom. Utána úgy alakult, hogy szintén szűz párjaim voltak, de mivel félénk vagyok, így alig voltam kevésbé izgatott, mint az elsőnél, és ugyanúgy a türelem, az elfogadás megvolt (a csendes, visszafogott srácok meglepően jók az ágyban, azt tapasztaltam). Mostani partnerem is velem veszítette el. A lényeg, hogy olyan partnert érdemes keresni, akivel őszinte érzelmek kialakulnak és mellette olyan elsöprő a testi vonzalom mindkét fél részéről, hogy csak a másik mellett ülve is szinte remegsz attól, hogy megérinthesd. A mai rohanó világban ezt az emberek nem várják ki, hogy ilyen illető el találkozzanak, nincs erre igény, mindent azonnal akarnak, sokan megelégednek valakivel, aki épp arra jár.
2022. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Persze nagy fájdalmat szeretne egy tapasztalatlan lúzertől aki remegve tövig nyomja neki szárazon..
2022. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
#15: Nem mondom, hogy hatalmas lepedőakrobata voltam az első alkalommal, de természetesen eszembe se jutott szárazon tövig nyomni. Az, hogy odafigyelsz-e a partneredre, az alapvető intelligencia kérdése, és nincs köze ahhoz, hogy szűz-e az illető. Aki normális, figyelmes, az az első alkalommal is az lesz, aki meg egy tahó farok, az a sokadik alkalommal is az lesz.
2022. febr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mikor szűz voltam akkor én is szűz fiura vagytam, igy is vesztettem el, de akkor meg 16 voltam.
2022. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!