Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy a nők egyáltalán nem írnak vissza?

Figyelt kérdés

Próbálok kreatív lenni és nem a "Szia!Mizu?"-val nyitok.

A kedvencem nőktől az egyszavas,elutasító válaszok...

Szerintem maradnak a prostik.Nekik legalább nem fáj a fejük.



#ismerkedés #társkeresés #Badoo #Tinder #Elsőtalálkozásponthu
2021. dec. 29. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Mert rajtad kívül még 499 másik férfi is ír nekik. Próbálkozhatnál személyesen is.
2021. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Akit ismernek annak visszaírnak, akit meg nem, annak nem írnak vissza. Ez nem meglepő.
2021. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem tetszel nekik.
2021. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Talán túlságosan kreatív vagy... Csak nem Nikolasz Viktortól tanultál ismerkedős szövegeket?
2021. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Valamirevaló nőknek sokan írnak és nyilván nem te vagy a legélesebb kés a fiókban. Add lentebb az igényeidet.
2021. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ. Ismerkedős platformon? Vagy fb/instán random írogatsz nőknek? Mert utóbbi még 15/16 évesen belefér aztán kinövi az ember. Tök tapló dolog szerintem ismeretlenül írogatni közösségi felületeken ahol nem ilyen szándékkal van fent az ember.

Engem is szoktak jelölgetni, írogatni, pedig csak a profilképem nyilvános, abból nem derül ki semmi rólam.

Van hogy írnak, majd számonkérnek, hogy"mé nem írsz vissza??!! "

Közben meg 2 gyermekes férjezett nő vagyok. Miért lennék köteles idegen férfiakkal bájcsevegni? Menjen a tinderre vagy ahova akar, ne fb-n zaklasson nőket.

Volt régebben, hogy visszaírtam tök normálisan, hogy "ne haragudj, családom van, nem ismerkedem". Válasz:" Akkor rohadj meg, te r...nc" No comment. Úgyhogy szó nélkül tiltom már az ilyet.

2021. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha Facebookon, Instán, kkor könnyen lehet, hogy van párja/családja, vagy csak szimplán nem tetszel neki és igen, ahogy írta a 6-os, egy normális elutasításra is gyakran ezt a választ kapjuk.


Match alapú társkeresőn nem írnak vissza? Néhány okot felsorolok.

-Már mással beszélget, akivel nagyon jól alakulnak a dolgok

-Már nem is használja, csak megmaradt a profilja

-Szakítás után töltötte le, hogy érezze, kell még a férfiaknak, de nem tervez kapcsolatba kerülni senkivel, még egy beszélgetésre se

-Egyszerre nem lehet túl sok emberrel minőségi beszélgetést folytatni, ő meg már 3-4 jobbnak tűnő sráccal cseveg

-Nem tud a srác helyesen írni, az elég taszító tud lenni (durva helyesírási hibákra gondolok)

-Jobban megnézi a profilodat és rájön, hogy mégse tetszel neki, de elfelejt unmatchelni

-Nem tudom, te mennyi időt vársz, de van, aki már azon felháborodik, ha valaki 1-2 órája nem reagált, ilyen esetben a lánynak élete van és nem ér rá társkeresőzni. Egyszer egy társaságban egy srác panaszkodott, hogy ráírt egy lány ismerősére, de az nem ír neki vissza. Kérdeztem, mióta. Mondja, fél órája. Éjfél volt :D Valószínűleg aludt.

-Szia hogy vagy, milyen volt a napod szintű kreatív irományt kapott a lány

-Egyből valami személyes dolgot írsz, vagy szexuálisat, vagy bombázod kérdésekkel, esetleg furán bókolsz neki, pl. ő a leggyönyörűbb lány a világon, ezt nyilván nem hiszi el, hogy így gondolod


Nem match alapú társkeresőn meg tényleg simán írhatnak a lánynak 100-an is egy nap, ha valaki csak 8 órát dolgozik, nem tudja megnyitni se ezeket, nemhogy válaszolni.


Amúgy meg ne érdekeljen, ezek csak ismeretlen nők, úgyis azonnal túllépsz rajta és próbálkozol másnál. Ha ismerősöd nem ír vissza, az más, bár akkor sem köteles és akkor sem mindegy, mivel írsz rá.

2021. dec. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én már feladtam a dolgot.Bunkók a nők.Ez van.A társkeresőn próbálkoztam.Ezek az appok azért vannak,hogy figyelmet kapjanak a nők.Az egójukat növelik.Rohadjanak meg!

Maradnak a prostik.Őket legalább meg lehet baszni játszmázás és fejfájás nélkül.

2021. dec. 30. 13:26
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Hát sajnos ilyenek ezek az oldalak, lányok napi 100 üzenet, férfiak napi 1-5 match ami már csodának számít! Lányok a szőke herceget keresik fehérlovon (saját lakás, jó autó és jól jövedelmező munkahely) ha ezek megvannak akkor mindegy a kinézet én szerintem. Élőben sem lehet már sajnos ismerkedni csak úgy lányokkal, talán még haveri vagy valami ismerettségi körben próbálunk ismerkedni vagy hobbizás révén. Talán ezek még beválhatnak.
2022. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!