Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lényegesen nagyobb lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lényegesen nagyobb lenne az esélyem ukrán nőknél, hogyha nem magyar hanem osztrák pasinak mutathatnám be magam, és Bécsben élnék?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az ukrán nők szépek. Sokkal szebbek átlagban mint a magyarok, ám igen anyagiasak. Mostanában pl. olyasmikre szoktam verni a farkam, hogy meztelen 20 éves ukrán csajok tornáznak, meg hajóznak stb. Semmi szex nincs benne, csak a természetes, fedetlen női szépségük.

Na de, az a helyzet, hogy már szégyellem még egy ukrán nőnek is azt mondani, hogy magyar vagyok. Nem csak azért, mert nincs jó viszonyban a két ország, hanem azért főleg mert félek, már az ukránok szemében is túl csóri egy magyar. Ne tévesszen meg senkit az a pár ukrán (férfi) vendégmunkás, azok nem azért vannak itt mert sok pénzt kapnak, hanem mert nem mehetnek egyből Nyugatra, mert kell 1 év EU-s munkaviszony, hogy tovább mehessenek. És máshol ezt nem szerezhetik meg.

Ha nekem azaz álmom, hogy egy szép ukrán barátnőm legyen, jobban teszem, ha megtanulok németül és kiköltözök egy vonzó országba, mondjuk Ausztria már nagyon rendben van. Puncimágnes ország a keleti nők számára. Aztán majd ha később kiderül, honnan származom eredetileg, már nem hiszem, hogy számítani fog. Nem az a lényeg honnan származol, hanem hol élsz, mire vitted.

Így hatványozottan nagyobb sikerem lesz, hamarabb elérem a célom?



2021. dec. 29. 19:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Én az albizást "cigány" életnek tartom. Itt legalább megteheted (nemsokáig), hogy még olcsóbban ingatlanhoz juss. Ott meg albérlet mellett mókuskerekezhetsz életed végéig soha nem lesz önálló tehermentes lakásod. Ezt hívják sznobságnak. Többnek mutatják magukat egyesek, mint amik valójában. Gondolom azt nem közölnéd mindaddig, ameddig meg nem kérdezi, hogy bérled-e. Mitől is lennél te akkor másabb egy ukránnál? semmivel..
2021. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ja és nekem az osztrák határ szomszédságában van egy újépítésű lakásom 5km. Nem hazudok 1 éve épült. Gondolod tapadnak rám a nők? Való igaz, nem törekszem a keresésre, de gondolod, ha nem sokat számít ez sem, akkor majd az albis nyomorgás számít majd?
2021. dec. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Még mindig nem érted. Egy keleti nő az jól hangzó, híres, jóléti világvárosba vágyik élni. Ott ahol jó az élet és elvegyülhet a tömegben, nem érzi magát kirekesztett bevándorlónak. Egy magyar falucskában hiába van saját házad, eleve az ország is szar, a bérek is alacsonyak, kelet-európában van, az emberek meg nácik és kirekesztőek is.

Szerinted, melyik nő menne oda hozzád lakni? Senki. Legalábbis külföldi nő nem.

Bizony még egy 20 nm-es garzon albérletben is vonzóbb vagy Bécsben, mint egy új építésű saját házban kelet-európában. Ez van.

2021. dec. 30. 13:09
 14/19 anonim ***** válasza:
Saját kecóval én nem ezt érzem. :D Talán megkéne tapasztalnod, milyen ha önálló lakásod van. Nem 50 éves panelre gondoltam, hanem valami újban, lakóparki környezetben. Szegényebb régiók mindenhol vannak. Csak nézd meg milyen házak eladóak ausztriában. Egyáltalán jártál már kint? Ne csak bécsből indulj ki, hanem úgy összességében. Vagy végigalszod a bécsig vezető utat? Én annyira nem vagyok elájulva attól az országtól.
2021. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Én értem amit te mondasz, de próbáld már ezt egy ukrán vagy ázsiai nőnek bemagyarázni. Hidd el nem fog menni. Tized annyira sem leszel vonzó, mintha Vienna-ba akarnád csábítani mint egy kelet-európai kistelepülésre, ráadásul Orbanisztán náci társadalmába ami Fideszes környék is. Én már sok nemzetközi társkeresőn kísérletezgettem, és tudom mit gondolnak, milyen igények és sztereotípiák és pszichológiai alapok nyugszanak a háttérben.

Neked csak a helybéli asszonyoknál lenne esélyed, de fogadok, azok is inkább az osztrák férfiakra kacsingatnak jobban.

2021. dec. 30. 14:08
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez azért hülyeség, mert mint írtam kollégának ukrán felesége van. Rád sem fognak jobban tekinteni, ha albérletben nyomorogsz. MElletted ott van egy pár valódi osztrák, akik azért többet nyújtanak számára, mint te. Társkeresőn megadod, hogy bécsben élsz wow. Kimegy hozzád aztán szembesül a valósággal, hogy valójában semmid sincs és megkoronázza a dolog, hogy kiderül magyar vagy. Nem is azért lécel majd le, mert csóró vagy, hanem azért, mert hazudtál neki. Itthon is kevesebb egzisztenciában egy olyan aki albiban él, mint egy olyan akinek saját kecója van. Semmivel nem vagy és nem is leszel különb odakint. Szegény ukrán lányokkal ne csesszél ki! Van elég bajuk nélküled is!
2021. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Egy kelet-európai ingatlan ugyanúgy nem ér semmit egy külföldi nő szemében, mint ha albérletben laknál egy világvárosban.

Amúgy meg szerinted Bécsben nem lehet ingatlant venni csak bérelni lehet? Te nagyon be lehetsz kattanva ott nyomorfalván.

2021. dec. 30. 14:47
 18/19 anonim ***** válasza:
Nyomorfalva? Ez jó! :D Ne a lakhelyedből indulj ki légyszíves! Most olvastam portfólión ezt a cikket: [link] Teljesen véletlenül találtam friss cikk. Ausztriában az ott élők 50%-a bérel lakást. Szerinted miért? Annyira irreálisan magasak a lakásárak a fizetésükhöz képest, hogy nem tehetnek mást, de ha már albérlet, akkor élete végéig azt fizetheti, mert sosem lesz lakása. Itt pedig nem arról beszéltem, hogy másnak nem lehet, hanem arról, hogy neked nem lesz sohasem. :D Szerintem még itthon sem. XDDD
2021. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mostanában pl. olyasmikre szoktam verni a farkam, hogy meztelen 20 éves ukrán csajok tornáznak, meg hajóznak stb" xDDDDDDD


Jó farokverést!

2021. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!