Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas srácként miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas srácként miért nem tetszem a magas csajoknak? Az alacsonyaknak igen.

Figyelt kérdés

196 cm vagyok és bevallom nekem van egy ilyenem a magas lányok iránt, hogy a magasságot egy nőn elég vonzónak találom és ez önmagában elég sokat dob hozzá a tetszéshez nálam, persze nem csak ez számít.


A csajozásban nem tartom bénának magam, voltak barátnőim és alkalmijaim, de így konkrétan 180 cm feletti lány még csak egyszer volt, ő is 1 hónap után dobott. (Volt már 2,5 éves kapcsolatom is amúgy.) A legtöbb lány akikkel voltam és akiknek tetszem a 160-175 cm-es mezőnyből kerültek ki + még egy-két köztes magasságú, (nekem) se nem igazán magas, se nem alacsony 176-179 körüli. De pl az előző barátnőm is 165 cm magas volt. Semmi bajom az alacsony lányokkal, soha egyet nem dobtam még ki az ágyamból vagy utasítottam el kapcsolatot, csak mert alacsony volt, de most már jó lenne magas nővel is megismerkedni, akinek tetszem.


Most ez lehet hogy túlzás/hülyeség, de úgy érzem a magas lányok keresztülnéznek rajtam, azt látom sosem néznek meg vagy nem tetszem nekik talán valamiért. Majdnem napi szinten látok 180 cm feletti csajokat, de mintha mindig elfordítanák a tekintetüket, soha nem lennének érdeklődőek. De soha. Az alacsony lányok közül bőven nem azt mondom, hogy mindegyiknek tetszem, de azért szoktam.

(Tudom most ez a kérdés nagyon a magasságra lett felfűzve, miközben nem csak az számít, de engem most ez érdekel, erről szól ez a kérdés, ezért van ez.)

26/F


2019. jan. 3. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Mert felszínesek.
2019. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is magas vagyok, de én semmilyen lánynak nem kellek:( Max csak 1 szexre:(

Szóval, örülj, hogy volt már barátnőd.:)

Szerencsés vagy!:)

2019. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az alacsony/átlagos lányoknak (nem mindenki) lehet talán egy ilyen beidegződés, hogy felvághatnak vele, ha egy magas pasit tudnak „becserkészni”.


Csak tipp.


De lehet, hogy benned is van egy belső, akár tudattalan félelem, ami miatt picit jobban szorongsz, jobban meg akarsz felelni a magas lányoknak, és ez megjelenik a kisugárzásodban, testbeszédedben, ami miatt számukra nem leszel annyira szimpatikus, mint azoknál, akikkel nem jön elő a megfelelés kényszere.


Ez is csak egy tipp.

2019. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

"Semmi bajom az alacsony lányokkal, soha egyet nem dobtam még ki az ágyamból"


Hát én meg hányok a fajtádtól, és egy percig se csodálom, hogy nem kellesz nekik.

2019. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Itt mindig megy ez a rinya, hogy a lányoknak ki jön be, ki nem, bazz, a nők nem valami felsőbbrendű lények.

Már kezdem unni, hogy a férfiak állandóan úgy lengik körül az átlagos vagy annál jobb nőket mintha valami istennők lennének.

Ugyanolyan ember, ugyanolyan büdöset sz..rik, voltam már lánykoliban aludni, olyan állapotokat a vécén, mint ott, még az életben nem láttam. (kis kitérő)

Ennek a jelen társadalomnak az egyik nagy tragédiája, hogy tudatosan, illetve tudat alatt a sok p..cs minduntalan piedesztálra emeli a nőket.

2019. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én erre azt, tudom mondani hogy semmi köze nincs a magasságodhoz, hogy a magasabb lányoknak te szerinted nem tetszel úgy. Sztem ezt csak te gondolod így, mivel valószínűleg több az átlagos magasságú lány mint a magasabb és ezekből nagyobb valószínűséggel kerülnek ki a barátnőjelöltjeid akiknek bejössz.


Amúgy meg egy alacsonyabb és egy magas lány is lehet szép és csinos ha nem kövér. Ez ugyanolyan mint a férfiaknál az alacsonyabbak és a magasabbak is párra találnak,csak el kell fogadnunk hogy nem vagyunk egyformák és ami az egyikőnknek bejön az nem minden esetben tetszik másnak is.

2019. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Mert a magas nők vonzóak a férfiak számára.

Egy magas nőhöz rengeteg, nálad jobb, menőbb, gazdagabb, befolyásosabb,...pasi megy oda. Akikhez képest kevés vagy a nőnek.

2019. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigi válaszokat! Jöhetnek még nyugodtan


3: Nahát erre még nem is gondoltam, mármint amit a második bekezdésedben írtál. Simán lehet benne valami.


6: Nem értem miért pontoztak le, amikor jókat írtál.


7: Tudom hogy alacsony lány is lehet csinos, sőt, ők is tetszenek, csak egyszerűen nekem a magasság egy nőn vonzó dolog. Minthogy másnak meg a fekete haj, vagy a szakáll, vagy a nagy mell, stb. tetszik különösen, nemtől függetlenül a legtöbb embernek van ilyen zsánere, de nyilván nem csak az alapján keres párt. Nekem ez a nagy extra.


8: Ezt nem is gondoltam. Azt hittem kevés férfi van, akinek a magas nők tetszenek. A baráti társaságomban is egyedül vagyok ezzel a magas nős dologgal.

Belegondolva tényleg simán lehet, hogy egy 180 centis nő simán összejön egy 180 vagy 185 centis férfival, aki menőbb, gazdagabb, befolyásosabb, ahogy te is írtad, minthogy feltétlenül a magasság tetsszen neki a férfiakon és (saját magánál) magas(abb) férfi érdekelje.

2019. jan. 3. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

"Tudom hogy alacsony lány is lehet csinos, sőt, ők is tetszenek, csak egyszerűen nekem a magasság egy nőn vonzó dolog. Minthogy másnak meg a fekete haj, vagy a szakáll, vagy a nagy mell, stb."


Nekem is a fekete, szakállas, nagy mellű csajok az eseteim.

2019. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Te is érted, hogy arra gondoltam, hogy a nőknek is ugyanúgy megvannak az ilyen zsánereik, mint a férfiaknak is. (Pl. egy nőnek nagyon bejönnek a szakállas férfiak.)


Én pl a baráti körömben azt vettem észre, hogy a legtöbb férfinek jobban bejönnek a szőke nők, mint a sötét hajúak. (Nekem pont nem.)

2019. jan. 4. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!