Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazságtalannak érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazságtalannak érzem, hogy egy barátnőmnél többen is próbálkoznak, nálam meg senki. Ez a hozzáállása miatt lehet?

Figyelt kérdés

Ez a barátnőm fél éve szakított a barátjával és akkor kijelentette, hogy egy ideig szeretne egyedül lenni. Mármint új kapcsolatot nem akar, velünk csajokkal sok időt tölt meg a családjával is. Ez mind szép és jó de bevallom irigy vagyok rá, mert annyian kezdeményeznek meg udvarolnak neki. Ugyan udvarias és kedves a stílusa de kicsit távolságtartó is mégis válogathatna a pasik között. Én meg lassan három éve vagyok szingli pedig nem vagyok se csúnya se kövér, teljesen átlagos külsőm van. Nyitottabb is vagyok, mint a barátnőm de semmi eredmény... Olyan, mintha ezzel a lesz.rom hozzáállással még jobban vonzaná magához a férfiakat.

Kicsit haragszom magamra amióta tudatosult bennem, mennyire irigy vagyok rá és tenni szeretnék ez ellen valamit.

Tudnátok tanácsot adni? Vagy voltatok már így?

27N


2021. dec. 30. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Miért nem próbálsz meg ismerkedni itt? :)
2021. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%

Ha a barátnőd ennyire kelendő miért szakított az exével?


Amúgy igen a pasiknak az kell amit nem kaphatnak meg. Aki elutasítja őket. Kicsit kelljen küzdeni.

2021. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

2#:Ez nem igaz, én sem ilyen vagyok.

Ha engem elutasít valaki, vagy nem látom nála hogy esetleg szeretne tőlem valamit, akkor hagyom, nem küzdök tovább :)

2021. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Leginkább annak fognak udvarolni aki vonzóbb. Ha te kevésbé vagy vonzó nő, akkor hiába irigykedsz, kevesebb udvarlód lesz.

De ez egy összetett téma, mert rengeteg múlik a személyiségeden is, ami magában foglalja azt is hogy te mennyire vagy barátságos, vonzó temperamentumú aranyos csaj.

Nyilván nem kifejezetten, így kevés az udvarlód, de ez közel sem azt jelenti hogy nincsenek lehetőségeid. Tehát semmi okod nem lehet panaszra, mert átlagos nőként előbb-utóbb úgyis megtalál az a csávó aki neked is bejön.

Csak idő, vagy magadnak kell kezdeményezned srácoknál.

2021. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

Ez a lesz.rom stílus belőlem leginkább az ideget hozza elő, nem a vonzódást.

Lehet, rossz közegben próbálkozol, vagy más kategóriájú pali tartanak Téged vonzónak.

2021. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6%

1.: Öltözködésed?

2.: Milyen pasi kéne? Mert gondolom lenne ott jelentkező, csak nem veszed észre...vagy nem akarod. Mert alacsony, mert nős, mert idősebb, mert...

2021. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
Szia, megtetszettel van kedved elmenni setalni meg vacsrazni valamikor barhova? F/28
2021. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
En is ennyi idős vagyok es lesz.rom a csavokat, emiatt van aki lekopik, van aki meg tovább teper. Azokból kell választani. Ha a homlokodra van írva, hogy pasit akarsz, az elriasztja őket. Fiatal vagy, érezd jól magad, ha látják, hogy boldog és független vagy, elibb-utobb veled akar lenni valaki.
2021. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem az érdeklődő hozzáállással van baj. Ebből ügyem sosem volt. Jókat beszélgettünk mindenről. Ezen kívüli oka lehet annak hogy a férfiak kerülnek téged. Kifelé mit mutatsz? Mosoly meg szemezés megy? Flörttel hogy állsz? Hol képzeled el az ismerkedést? Érzem hogy valami mögöttes gond van.
2021. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkiben van egy természetes irigység, főleg ha a másik fél sikeresebb a párkeresésben és még rá is tesz egy lapáttal. Akinek van önbizalma és tisztában van az adottságaival az nem másik nővel foglalkozik hanem magával, próbálja magát úgy képezni, hogy kelendőbb legyen, egy bizonyos érdeklődésű célcsoportnak.

Ugyanez igaz a férfiakra is, talán még látványosabb ha versengenek egymással és heccelik is egymást.

A legtöbben ott rontják el az ismerkedést, hogy egy másik férfi vagy másik nő mellé ülnek le és így könnyen össze lehet hasonlítani a jelölteket egymással. Olyan körülmények között érdemes ismerkedni ahol magabiztosak vagyunk, például nem megyünk táncos szórakozóhelyre ha nem tudunk táncolni, bár van akinek ez is sikerül.

2021. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!