Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kövér alacsony nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér alacsony nők miért 190+-os pasikat keresnek?

Figyelt kérdés

Bejönnek a kicsit ducibb lányok, de valamiért mindegyik lepattint és nekik is a 190 es kigyúrt pasi kell.


Nem értem, azt hittem a ducibb lányok normálisabbak, de ugyanaz azok az igények mint a vékony lányoknak.


Mik a tapasztalataitok?



2022. jan. 2. 19:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
10 Vannak ilyen beteg emberek sajnos! :(
2022. jan. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
Néha körülnézek én is, ilyen oldalakon. 45-55 éves korosztályt szoktam nézni. Most tényleg, a hölgy úgy néz ki, mint egy orosz nagymama és 180cm-es,sportos,vagy normáltestalkatú partnert keres wtf? Mind kitölti a kit keresel rovatot, vannak ám elvárások rendesen, a hölgyemény meg úgy néz ki, mint egy komód!
2022. jan. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%

Én ilyen paraméterekkel sosem 190+-os férfiakat kerestem... 185 cm-es volt az exem, és még vele is úgy éreztem néha, hogy furán nézünk ki egymás mellett. Amúgy meg alacsonyabb is tetszett már, csak neki ő nem.


Viszont az iszonyatosan paraszt hozzáállás, hogy valakit az ízlése miatt nemnormálisozol le... az ÍZLÉS, azt nagyon nehezen lehet alakítani, belülről jön. Nem tartom magamat normálisabbnak, kedvesebbnek, értelmesebbnek egy másik nőnél csak azért, mert neki a magas férfiak tetszenek, nekem meg nem csak a magasak.

2022. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
46%
13-as, ebben igazad van, mármint az ízlésben, de a férfiakat szokták ostorozni, hogy a saját ligádban keresgélj. Egy luzer csúnya férfi sem tehet arról, hogy csak szép nők tetszenek neki, mégis kiosztják, ha elmondja. Főleg itt.
2022. jan. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

14: én nem szoktam csak azért szekálni senkit, amilyen az ízlése, vagy hogy kiknél próbálkozik. Akkor szoktam kiakadni, amikor a másikat felszínesezi amiatt, hogy nem akar vele összejönni, amikor a másik majdhogynem egy szupermodell, ő meg jóindulattal mondva átlagosn aluli. Nem az ízléssel van ilyenkor a gond, hanem a modorral és a "nekem ez kijár, mert jó a személyiségem" hőzöngéssel, mindkét nemből.

(mint pl. az a kérdező, aki pont mostanában sírt azon, hogy a tiptop cicababa anyukáknak izmos magas férfiaktól van gyerekük, miért nem a magukfajtától... aztán Karikó Katalin külsejéről meg bicskanyitogatóan ízléstelen módon nyilatkozott... na, AZ A GÁZ).

2022. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
34%

A dolgot fogadj el! A duci nőknek is lesz olyan pasijuk aki számukra vonzó!


De egy átlag alatti vagy épp átlag pasinak viszont nincs sok esélye semmire. Vagy nagyon leadják az igényeiket , vagy örökké incelkent fognak siránkozni.

2022. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Vannak duci nők akik tetszenek. Egyáltalán nem a testalkat számít nálam. De sajnos legtöbbször nem a legjobb személyiséggel rendelkeznek, pedig azt hinné az ember, hogy ők normálisabbak mint a többi lány és nem csak a külsőségre mennek. De ez nem így van.
2022. jan. 3. 15:09
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

"azt hinné az ember, hogy ők normálisabbak mint a többi lány és nem csak a külsőségre mennek"


Miért hinné azt az ember?

2022. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ez a logika


"nem esem bele a nő ízlésébe" = "csak a külsőségekre megy és nem normális"


a bizonyos típusú ízlés nem a normalitásnak / nemnormalitásnak a jele

2022. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos, manapság már az öreg és kövér nőknek is magasak az elvárásaik. Nekik is adonisz kéne.
2022. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!