Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresési szempontból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresési szempontból ennyire csúnya vagyok??

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem egy lánnyal. Külsőleg határeset volt, gondoltam adok neki egy esélyt...belsőleg hátha megfog benne valami. Mondjuk nem fogott meg, egy korához képest sok testi ptoblémával küzdő,életképtelen lány.Kért friss képeket ezeket küldtem,(kommentben) mondjuk ezek a legrosszabbak. Autó és motor versenyeken készültek.

2022. jan. 4. 16:21
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

#20! Egyszer jártam úgy,hogy szebb volt a lány előben mint társkeresőn. Gondoltam ha rosdzabb képet mutatok,nem lehet csalódás.

#19! Azért dolgozom a szabad időmben,ilyen ruhákban hogy utcára bármilyen ruhát megvehessek.

2022. jan. 4. 18:44
 22/32 anonim ***** válasza:
35%

36 vagy? Akkor annyira nem is vészesek a képek..


Felnőtt ember ne tiszában járjon már, tartsd meg alkalmakra. Amúgy is tél van, szerezz egy barna vagy fekete bőr bakancsot.


Nem jött le, hogy elit körhöz tartozna a kabát. Én pont a korosztályod vagyok/lennék 30 évesen, de ilyen megjelenéssel teljesen keresztül néznék rajtad.. Sajnálom, nekem írtál privátot is magyarázkodva, de ez még nem lesz rendben. Ne csináltass profi képeket, nagyon ciki. Ne vegyél ruhát a Hádából, nincs jó ízlésed hozzá, hogy kifogd a jó darabokat. Aki nem ad magára, olyan helyre menjen, ahol nem foghat mellé. Zara, Springfield, P&C. Ne menj vadidegen fodrászhoz, ez amúgy is felesleges, ilyen kopaszodásra nem frizura kell, hanem nullásgép. Barber shopba menj szemöldököt és szakállat nyíratni. Nem kiszedni kell a szemöldököt, különben nem lesz jó formája. Formára kell borotválni vékony pengével. Van ilyen arcborotválás is(microblading), az levinné ezt a zsíros barnás felső réteget.


Felnőtt férfi vagy már 15 éve, ne hordj tornacipőt hétköznapokon/munkanapokon. Nagyon meglepett, hogy nem építőiparban dolgozol.

2022. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
95%
#21: ez tök jó, de akkor ne a dolgozó ruhádban készült képekkel ismerkedj online
2022. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
75%
A te korodban mondjuk nem. lányokkal hanem nőkkel kellene ismerkedni.
2022. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Az első két kép szörnyű, a harmadik egész jó. A hízás a képek alapján nagyon nem áll jól neked, mert ahogy látom nagyon tokára megy, ami nem előny.

A ruhák tényleg nem túl jók. A szemeid meg az arccsontod szépek.

2022. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Nahát, vannak még csodák! Azt hittem a kérdezőt itt ekézi majd mindenki, hogy mégis mit képzel magáról (így is indult), erre ő elkezdi szidni a beképzelt nőket, és kész is a szokásos parttalan adok-kapok. Ehelyett kulturált, és főként hasznos válaszokat kap.
2022. jan. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

#26 lehet normális kérdés/kérdező kommentekkel lehet valahová haladni.

Igazából mióta feladtam !(az itt gyakran tapasztalható) görcsös társkeresést, minden happy az életemben. Azon a téren amiről a képek készűltek sikereket értem el, 36 évesen válogathatok munkák közül,elhízást és kis szakmai betegséget leszámítva jól vagyok.

Igazából jól megvagyok egyedül, de néha szem legeltetés szempontjából pörgetem tindert/badoot/fb társkeresőt. Volt egy lánnyal egy matchem...fura volt a lány , munka kerülő....de még ő is csípőből elutasít...

2022. jan. 5. 08:40
 28/32 anonim ***** válasza:

A sárga cucc elég ciki? Az láthatósági mellény, nem? De lehet, hogy én látok rosszul, nem tudom. :))

Egyébként tényleg nem túl előnyösek rólad a képek, de azzal is egyetértek, hogy van benned lehetőség. Fodrász, kozmetikus már egy könnyen elérhető lépés, ami hatalmasat tud dobni valaki külsején, plusz nem lenne rossz, ha mosolyognál a képeken. A fogyás pedig jót tenne, ha a harmadik képedet nézem, de írtad, hogy alakul, úgyhogy hajrá. Nem reménytelen egyáltalán. :)

2022. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 VincentLaw ***** válasza:

#27

Nem egyszer jártam én is úgy, hogy személyes találkozónál kicsit jobban beleláttam a személyiségébe az illetőnek, és összességében több negatív dolog lett, mint pozitív vele kapcsolatban. De úgy álltam hozzá, hogy jól van, nézzük meg, hogy hova fut ki az ismerkedés. Volt, hogy a találkozó végén közölte velem, hogy nem engem keres, vagy egyszerűen eltűnt a találkozó után.

Ilyenkor el szoktam gondolkodni, hogy ha még nekik sem felelek meg, mégis milyen pasit keresnek? Abba meg már belegondolni sem merek, hogy egy olyan lány kit kereshet, akinél a mérleg a pozitív irányba billen/billenne.

2022. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
nem vagy több, mint 36? ne fotózkodj munkásruhában, proli környezetben!
2022. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!