Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy egy külföldi férfinak nem lehet társkeresési problémája?

Figyelt kérdés

Most nem egy utolsó ukrán alkeszre gondolok persze, hanem Nyugat-Európaira.

Egyik haverom aki már 6 éve Norvégiában lakik, ő azt mondta, hogy ott nincs senkinek ezzel problémája, hogy nem tud nőt szerezni. Mert 3 dolog lehetséges, vagy eleve vonzó és kell norvég csajoknak is, vagy ha nem akkor kelet-európai csajt könnyű szerezni (pl. magyart is), vagy ha még kelet-európainak sem kell mert olyan ronda akkor egyszerűen vesz egy nőt kilóra Thaiföldről.

Magyarország ezzel szemben semelyik külföldi ország nő nemű tagjának nem vonzó, sőt amit a fenti példában is láttátok, sok magyar nő megy el "másodlovas" kategóriás férfiakhoz valami jóléti országba. Szóval itt teljesen más esélyekkel és feltételekkel indul egy férfi a társkeresésben.

Ha én is kimennék egy jóléti menő országba, nekem se lehetne gondom a csajozással?



2022. jan. 5. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

“ egyszerűen vesz egy nőt kilóra Thaiföldről.”


És ezzel hogy is oldódik meg a TÁRSkeresési problémája? Társat nem lehet pénzért venni.

2022. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor társat akarsz találni vagy csajozni? Ez kb. két ellentétes dolog.
2022. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hazai vagyok, sose volt társkeresési problémám, illetve sose vettem nőt se kilóra se órára se sehogy. ilyenkor mivan?
2022. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

A PUA és incelség magyar találmány?

Asszem a válasz meg is van a kérdésedre.


Mellesleg normális srácoknak itthon sincs gondja az ismerkedéssel.

2022. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez így jó nagy baromság. Évek óta nyugat-európai országban élek és nem látok túl sok különbségeta társkeresésben és annak nehézségeiben. Van akinek megy, van akinek meg csak nehezen jön össze. Igaz ez nőre és férfira ugyanúgy. Van pl egy kollégám, akinek 2019-ben ért véget 6 éves kapcsolata. Azóta szingli. Pedig jól szitált férfi, igaz már nem fiatal, negyvenes éveiben jár. Gyereke nincs, egyedül él jelenleg negy szuper modern bérelt lakásban, de már épül a sajátja. Szóval felesleges itt dobálózni olyanokkal hogy a pénz meg lakhatási körülmények stb stb. Egyszerűen van aki olyan hogy könnyebben ismerkedik, van aki meg nem.
2022. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1.


Van akinek az. Van a városban egy bunkó, középkorú - és gazdag - figura, akinek "becsicskított" ázsiai felesége van, ránézésre vietnámi vagy thai (de egészen biztosan nem japán vagy korai), általában az csinál mindent, kivéve a fizetést, azt kizárólag a férfinél látni. Egy arrogáns bunkó amúgy a figura, elnyomó személyiséggel, hobbija az alkalmazottainak megalázása, lehet otthon is ez a kedvence.


De ez olyan undorító, hogy mindenhonnan kinézik a fickót. Kivéve a kegyencek, csicskásai, opportunisták stb.

2022. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Külföld" amúgy... Magyarország a legtöbb listán negyvenedik-ötvenedik helyen áll, bármilyen mutatót is nézünk. Legalább 150 ország szarabb, további 10-20 hasonló mint a mienk. Ráadásul az élmezőnyben is vannak 1-2 ami csak simán erős, de ott élni nem annyira jó (Kína)


Sokan szeretik letudni azzal a pár országgal ami jobb nálunk. Kanada, Egyesült Államok jobb részei, Svájc, San Marino, Monaco, Franciaország jobb részei, Egyesült Királyság jobb részei Benelux államok, skandináv régió, Japán.

2022. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

6


Azt hiszem nem ugyanúgy értelmezzük a társ fogalmát. Attól hogy valakik “együtt vannak”, nem lesznek automatikusan társak. Amit te leírtál az se azt a benyomást kelti, hogy ők azok lennének egymásnak.

2022. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8.


Ők lehet annak értelmezik. Én sem értek ezzel egyet, de sok ilyen dolog van még, ami létezik (80 éves papák és fiatal lányok, 80 éves gazdag mamák és gigolo szeretőik - ilyen van a távolabbi családomban, igaz nem vérrokon, csak egy extrém gazdag öregasszony aki nagyon kapzsi volt egész életében és most a gigolo kijátssza egy ideje - mai napig nem értem hogyan, amikor Hortenzia néninek mindene a harácsolás, az egész életét annak rendelte alá, sokszor kegyeletsértő módon is)


Úgyhogy én sem értek egyet ezzel, de ez van. Létező jelenség. Fordított nemekkel szintén van példa rá, igaz kicsit északabbra, ahol csinálják ezt egyes nénik, hogy "befogadnak" 1-1 menekültet akit később amolyan szolgának használnak, takaríttatni meg állítólag néha többről is van szó, de egyértelműen hasonló az eset, mint itt. Nem tudom ez mire jó, elég undorító, de ez van. (batikhäxa a svéd kifejezés erre)

2022. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9: "mai napig nem értem hogyan, amikor Hortenzia néninek mindene a harácsolás, az egész életét annak rendelte alá, sokszor kegyeletsértő módon is" Juuuj! Azoszt... hm.
2022. jan. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!