Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 5-6 alkalommal találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5-6 alkalommal találkoztam egy lánnyal, állítólag jól érezte magát, de csak barátnak tart és nem tudja elviselni a kapcsolatokat és a randit sem, létezik ilyen?!

Figyelt kérdés
Azt mondja, nem akar családot, nem szokott találkozni senkivel, aki barátja akár, mert irritálja. Egyszer egy héten, talán kétszer, de elege lesz, ő a “saját életét akarja élni” állítólag, nem akar változni senki kedvéért stb… nagyon fura, de közben meg egy kedves lány, akivel jó lenni és azt mondja szívesen találkozik is, de csak hetente. A családja néha hiányzik neki, de igazából őket se nagyon bírja, nem szívesen találkozik velük se. Van ennek a viselkedésnek elnevezése?

2022. jan. 8. 23:48
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
70%

Köszi Baróti!


Írtam én is hogy gondok vannak a fejben , de ennyiből aspisnak diagnosztizàlni valakit nagyon meredeknek tartom.


Szeretni nem tud de azért posztolja hogy kit bonconla fel

Az aspisok pont arról híresek hogy szeretik magukat mutogatni, feltünő posztokat küldeni , meg hogy imàdjàk pörgetni a közösségit, és imàdnak kezdemènyezni - pont hogy nem

2022. jan. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Egyedül akar lenni az nem egyenlő azzal, hogy nem velem, bár ezt leírtam részletesen már. Nem baj. Utána meg, hogy gondok vannak a fejben, de ezt megállapítani nem meredek? Azért köszönöm a választ így is. Inkább azzal értek egyet, aki egyből le tudta írni, ami egyre valószínűbb. Ahogy olvasom, szinte minden megegyezik, bár nem általánosak a tünetek és nem egyszerű meghatározni (én se teszem, csak fokozódik a gyanú). Olvasom, gyakran nárcisztikus és egoista jegyeket mutatnak szinte önkritika nélkül. Múltkor állatkertben voltunk és dicsekedett, hogy szinte mindent tud az állatokról. Viccből, csipkelődésből mondtam neki, hogy mennyire nagyon okos, ő meg, hogy igen, nagyon okos (faarccal), pedig valójában nem mondott semmi különösebben okosat, sőt, inkább csak valami féligazságot. Mikor étteremben voltunk, megkérdeztem, nem gondolja-e, hogy kedvesnek kell lenni a pincérekkel (nem köszönt, nem köszönt meg semmit, nem is mosolygott rájuk - rám speciel szokott). Nem ismerős, közeledő emberekre általában úgy néz, hogy az ijesztő. Egész életében távol élt a családjától is. Ma elvileg találkozunk egyébként. Egy másik helyen olvastam egy tanulságos beszámolót, ahol azt írta a szerző, hogy egy találkozó után rengeteg egyedül töltött időre van szüksége.
2022. jan. 9. 09:20
 13/42 Barito ***** válasza:
10%

Kedves kérdező!


Szó szerint így jártam pár hete 1 lánnyal ahogy azt te leírtad.


Azt mondta, csalódott régen, a ezért nem akar kapcsot, szerelmet, kötődést.


S mi történt? Pár hét múlva megtudtam, hogy összejött valakivel!


A nem akarok = VELED nem akarok!

2022. jan. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Lehetne ez is, de sokkal általánosabb és felismerhető jegyeket adtak meg, a többi részét meg le is írtam: egyáltalán nem szeret gyakran találkozni másokkal, bulizni nem jár, csak ha nagyon erőlteti a koleszos társaság, sosem randizik, egyáltalán, a kapcsolatokat sem viseli el. Elve, hogy nem is készít senkivel közös képet, kizárt. Insta bemutatkozása: tökéletes vagyok. Úgy gondolja, királynő. Nem mindig igazodik el sikeresen sehol, nincsenek egzakt tervei. Mondhatni, semmilyen téren nincs önkritikája. Tudnék példát sorolni. Sosem volt még kapcsolata (egyszer elszólta magát, kényszerből). Ezt sejtettem is. Rengeteg szokatlan és eddig megmagyarázhatatlan dolga volt, de már tisztul az egész a fenti magyarázattal. Persze, lehet, hogy lesz majd kapcsolata, de egyelőre kategorikusan kizárja, az újévi bejegyzése is arról szólt, hogy a cél jövőre is egyedül maradni és ezt is tanácsolja mindenkinek. Szóval…
2022. jan. 9. 09:40
 15/42 A kérdező kommentje:
Azt is írta, hogy az “érzelmes dolgokat” sem szereti.
2022. jan. 9. 09:41
 16/42 anonim ***** válasza:
69%

Lehet amúgy nincsen semmi "baja", csak szimplán ilyen típusú ember. Én is magamnak való vagyok inkább, és imádok egyedül lakni meg egyedül lenni, szeretem a saját társaságom, és kevés emberi kontaktot igénylek. Meg vannak még hasonló fura dolgaim, mint neki, de most nem kezdek el magamról írkálni, mert nem rólam volt szó.

Szóval a lényeg a lényeg, nem feltétlen kell mindenre ráhúzni egy cimkét, minden ember egy egyéniség. Van, aki kapcsolatfüggő, nem bír egyedül lenni, és van olyan is, aki se barátokat, se családtagokat, se szerelmet nem igényel. Persze az is lehet, hogy valami trauma érte, nem kapott elég szeretetet a szüleitől, vagy az van, amit fentebb írnak.

2022. jan. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
11! Az Asperger jóval gyakoribb mint sokan hiszik, én eddig két aspi lányt ismertem azok se 100%ban ilyenek voltak de a nagyja stimmelt az itteni tünetekkel. Az higy egy-két dologban nem tipikus aspergeres még szinte biztosan az, a legtöbb nagyon furcsa vagy különc ember -nemmind de sokan- aspergeres.
2022. jan. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Igen, rendkívül sokat segített a tipp, ha még nem is tuti, de nagyon valószínű. Ha már ennyi mindent írtam, azt is hozzáteszem, hogy az alvás is igen össze-vissza megy, néha nap közben is elalszik, miközben otthon van. Kérdezem, mit csinál, azt mondja, semmit, lefoglalják a gondolatai és az is mennyire fárasztó. Szóval ilyenek…
2022. jan. 9. 10:48
 19/42 Barito ***** válasza:

Egy valamit ne felejtsünk: a vonzalmat.


Akármilyen is az ember, ha vonzódik valakihez, azt kimutatja.


Meg kell figyelni, hogy mindig és mindenkivel ilyen? Persze a teljes kapcsolati hálóját úgy sem lehet látni.

2022. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Csak helyesen szeretnék bánni vele, mert nekem ő nagyon fontos…
2022. jan. 9. 11:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!