Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők 60-70%-a állítólag a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők 60-70%-a állítólag a férfiak nagyon szűk rétegét tartja vonzónak (20-30%), akkor értelemszerűen nagyon sok macskás nő vagy megalkuvó párkapcsolat lesz vagy bigámista kapcsolatokban fognak élni a nők?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 09:57
 1/10 Költőnő? ***** válasza:
59%
Vagy az is lehet h olyan emberrel vannak, akibe beleszerettek és ezért vonzódnak hozzá. Egyébként meg elméletgyártás helyett elkezdhetne mki élni végre. Az elmélet egy dolog, a valóság meg megint.
2016. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Elárulok egy titkot. Minden ember csak az embereknek egy viszonylag szűk rétegét tartja vonzónak valójában, csak van, aki ezzel tisztában is van, mert jól ismeri önmagát, és van, akit az élet pofonjai vezetnek rá, hogy eljusson a hozzá illő társ felismeréséig.

Az már más kérdés, hogy kinek mikor, hogyan és hol van esélye hozzá illő társsal összejönni. A szerencsésebbnek ez fiatalabb korban sikerül, de az ritka.

2016. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Az előttem szólónak igaza van.

Gondoljon már bele bárki, hogy mi lenne a véleménye egy olyan nőről, akinek a férfiak 60-70%-a ideális partnerjelölt.

Szerintem ez sokkal kevésbé lenne rendjén.

A férfiaknak sem jó akárki, ahogyan a nőknek sem, és ez így normális.

A megoldás különben annyi, hogy mindenkinek más az a 20-30%. Csak rá kell találni.

2016. júl. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
20%

Ahogy mondod, testvér!

26/F

2016. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Nő vagyok. Számomra kimondottan vonzó külsejű pasi talán még 1% sincs. De a férfiak legalább fele elfogadható külsejű; és volt már olyan pasim is aki külsőre a számomra nem vonzó kategória volt, de amúgy normális volt és hozzám illő.
2016. júl. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

20-30% nem is olyan szűk, én még kevesebbet mondanék. Valamint a férfiak is a nők szűk rétegét tartják vonzónak.

Ez így van jól, szerintem furák azok az emberek, akik majdnem minden ellenkező neműre rárepülnének :D

2016. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az kb. egymilliárd pasi. Mondjuk, én beérem eggyel is :)
2016. júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nálam még durvább az arány, talán minden 10. K orombeli (na jó, mondjuk 18-30) nőt tartok vonzzónak, ami a nők 5%-át sem teszi ki, de társkeresőn még ennyi ek sem írok. Na erre varrjál gombot. :)
2016. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha a férfiak 60-70%-a állítólag a nők nagyon szűk rétegét tartja vonzónak (20-30%), akkor értelemszerűen nagyon sok oroszlános férfi vagy megalkuvó párkapcsolat lesz vagy bigámista kapcsolatokban fognak élni a férfiak?
2016. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14%
Ez mondjuk igaz. Soha életemben nem volt dolgom olyan nővel, aki külsőre az esetem lett volna, nem hogy kifejezetten a zsánerem.
2016. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!