Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 5-6 alkalommal találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5-6 alkalommal találkoztam egy lánnyal, állítólag jól érezte magát, de csak barátnak tart és nem tudja elviselni a kapcsolatokat és a randit sem, létezik ilyen?!

Figyelt kérdés
Azt mondja, nem akar családot, nem szokott találkozni senkivel, aki barátja akár, mert irritálja. Egyszer egy héten, talán kétszer, de elege lesz, ő a “saját életét akarja élni” állítólag, nem akar változni senki kedvéért stb… nagyon fura, de közben meg egy kedves lány, akivel jó lenni és azt mondja szívesen találkozik is, de csak hetente. A családja néha hiányzik neki, de igazából őket se nagyon bírja, nem szívesen találkozik velük se. Van ennek a viselkedésnek elnevezése?

2022. jan. 8. 23:48
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Miért nem fogadod el hogy ilyen? Nekem is van egy kb pont ilyen csaj haverom, az elején én is azt hittem lesz valami, de rájöttem hogy ő nem szeretne többet senkitől jó neki így. Ismerkedj mellette én is ezt teszem, mert nekem viszont szükségem van egy normális kapcsolatra.
2022. jan. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Igyekszem elfogadni, semmi olyan nem tortenik, amit o nem szeretne. Sot, igazabol nagyon is rosszul jarna neha, ha en nem tekintenek ra ugy, mintha tobb lenne, mert a segitsegem tulmutat a baratsag keretein. Egyik haverom talaloan azt mondta, olyan “feelingje” van a sztorinak, mint az 50 elso randi cimu filmnek. Tenyleg olyasmi. Mikor nem latszik, hogy tul sok remeny van, de azt is latod, ha o nem is fogja fel, hogy tudsz neki adni. Azt is tudom, hogy ebben nem biztos, hogy nekem “buli” van. De szeretem, ugyhogy mellette leszek.
2022. jan. 18. 05:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!