Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a kolléganőm elutasított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kolléganőm elutasított mert nem jövök be neki és azt mondta hogy legyünk inkább barátok és kollégák, akkor lényegében barátság extrákkal lehet ebből, hogy tudnám egy éjszakára rávenni, ha nagyobb pénzt kínálok neki akkor meg fogja tenni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 12. 13:44
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
100%
59 Előre kapott elutasítást, mégis próbálkozik és csak megdu*ni akarta, semmi mást, ez is azt bizonyítja hogy egy looser ahogy te is hogy úgy véded, mint a messiást. Ezzel a mentalitással pláne nem lesz vonzó haver, ha még fizetni is akar csak h du*hassa. A pénzét a vonzalma javítására költené inkább. Ez aztán nagy cselekedet tényleg az életben amit tesz v tett, mondjuk látszik ebből hogy fogalmad sincs mi az hogy valaki tényleg tesz is valamit az életben valakiért. Felhívni filmet nézni hogy letapizhassa, jézusom hallod nagyon sekélyes vagy. Ahogy te kritizálod az álláspontom, hadd engedjem meg magamnak én is hogy azt kritizálok akit akarok.
2022. jan. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 A kérdező kommentje:
Szerintetek ezek után hogy tudom randira hívni?
2022. jan. 21. 12:26
 63/70 anonim ***** válasza:
100%
Te valóban nem érted hogy el lett utasítva a közeledésed? Mit akarsz még ezek után? Nem hogy nála de valószínűleg a munkahelyeden az összes nő előtt lejárattad magad mivel ez biztos nem marad kettőtök között. Örvendj annak hogy nem hívta rád a rendőrséget ha valóban az engedélye nélkül kezdted el tapizni.
2022. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 A kérdező kommentje:
63. De értem de attól még jó lenne vele lenni csókolni kutya pózban lenni Stb
2022. jan. 21. 13:51
 65/70 anonim ***** válasza:
Sehogy, hagyd már békén
2022. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
Neked tényleg ennyire alacsony az értelmi szinted?
2022. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez az egész egy kamu, azon szórakozik ki miket reagál, annyira látszik, vegyétek már észre emberek. Ki az a barom aki ezek után még beírja hogy tudja randira hívni, meg kutyapózban lenni. Hallod remélem 1x büntetni fogják a trollkodást, te igerszegény környezetben élő vadparaszt.
2022. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 A kérdező kommentje:
67. Miért kell ezek után is belém rúgni?
2022. jan. 21. 22:42
 69/70 anonim ***** válasza:
100%
Beléd rúgni? Mi a f.szt nem lehet azon felfogni, hogy nem akar veled az a nő semmit?
2022. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
100%
Saját magadba rúgsz bele, úgy hívják öngól. Hagyd abba szerintem itt a userek fárasztását, szerintem csapd magadba aztán probléma megolva. Ha ebből bármi is igaz az életben nem fogsz egy nőnek kelleni, és meg is értem. Vagy fizessek neked is hogy fejezd ezt be?
2022. jan. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!