Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jól tettem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem, hogy elutasítottam?

Figyelt kérdés

Rám írt egy srác, régi ismerős. Eleinte mindenféléről tök jókat beszéltünk, ez ment olyan fél évig, mindig kerestük egymást, többször dicsérte meg a kinézetem, és egyszer tőlem is megkérdezte, hogy szerintem ő milyen pasi, és mondtam, hogy jól néz ki. Azt hittem, hogy érdeklem és szeretne tőlem komolyabbat, mígnem februárban szexre terelte a szót, és csak arról beszélt, hiába figyelmeztettem, h ne csak mindig ezt mondja, hogy az ő f.arka mekkora meg hogy milyen a melltartóm, hanem beszéljünk úgy mint régen. Akkor elkezdett egyszavakban írogatni, majd napokkal később felhozta, hogy nem lenne kedvem vele szexelni, barátság extrákkal kapcsolathoz? Ezt vagy 4x felajánlotta, de nem mentem bele, kicsit csalódottnak éreztem magam, hogy ő valószínűleg végig ezért írogatott. Aztán még ő kérdezte tőlem h de ha tetszett nekem, miért nem mentem bele...mondjuk mert nekem ez csak rendes kapcsiba fér bele. Szerintetek jól tettem hogy elutasítottam? Nem néz most hülyének?



19/L



2020. máj. 24. 01:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy azért akar velem ilyen kapcsit mert jól nézek ki és megbízik bennem meg mindketten jól éreznénk magunkat
2020. máj. 24. 01:04
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos, hogy az elejétől ez volt a terve, viszont egy idő után vágyott erre


az, hogy jól tetted e azt te tudod, ha szerinted jó döntés volt, akkor az volt

2020. máj. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha, tényleg nem szeretnél tőle semmit, akkor igen
2020. máj. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól tetted, ha te párkapcsolatod szeretnél.
2020. máj. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút jól tetted, ha neked ez nem fér bele...

Teljesen nyilvánvaló, hogy használni akart téged a kis srác.

F

2020. máj. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Te biztonsági választás voltál. Egyszerűbb mint becserkészni egy ismeretlen lányt, ráadásul talán még tetszettél is neki. Jól döntöttél hogy nemet mondtál.
2020. máj. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Jól tetted, szánalmas minden pasi... :/
2020. máj. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted, valószínűleg csak arra ment!
2020. máj. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért tennél meg bármit, amihez nincs kedved? Ez pont elég indok, szerintem.

Egyébként nem néz hülyének, csak nehezen megszerezhetőnek.

2020. máj. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted.
2020. máj. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!