Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy még soha nem volt barátnőm, most akkor a külsőmmel vagy a személyiségemmel van probléma?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és tényleg nem volt soha senkim, ezt eddig a nagyon előnytelen külsőmnek tudtam be. Senki nem tett sohasem negatív megjegyzést a külsőmre. Jelenleg egyetemista vagyok és ott is szó szerint mindenki levegőnek néz. De valaki szerint inkább az a gond, hogy férfi létemre nem vagyok annyira racionális gondolkodású, hanem mindent az érzelmek felől közelítek meg és ez így nem túl férfias.


Szociális életem egyáltalán nincsen, a 24 évem alatt szinte semmiben nem volt részem. Számomra minden teljesen idegen ami a kortársaimnak teljesen hétköznapi. Ha megtetszett egy lány inkább nem is közeledtem soha hozzájuk mert úgy éreztem,hogy esélyem sem lenne, mit képzelek én magamról,hogy pont majd én fogok kelleni.



2022. jan. 12. 18:14
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
91%
Ezt nem tudom megmondani úgy hogy nem ismerlek. Valószínűleg beleszámít a külső is, de pszichés dolgok is lehetnek a háttérben
2022. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%

"Ha megtetszett egy lány inkább nem is közeledtem soha hozzájuk"

Na így mondjuk tényleg nehéz barátnőt szerezni.

2022. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Ha nincs szociális életed és nem beszélsz lányokkal, akkor mégis mit gondolsz, honnan lesz barátnőd? Először keress barátokat (fiúkat, lányokat egyaránt), utána gondolkozhatsz a csajozáson.
2022. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván nem a külsőd a gond. A szociális készségeidet kellene fejleszteni!
2022. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%

Nem az érzelemdússágod miatt nem vagy vonzó a nőknek, hidd el. Gondolj a rengeteg költőre, akiknek általában intenzív szerelmi életük volt.


Ami a nőknek általában sokkal taszítóbb, az az önbizalom-hiány, ami leírásod alapján nyilvánvalóan olyan erővel sugárzik belőled, hogy 10 méterről látszik. A nők ösztönösen irtóznak az olyan férfiaktól, akikben nincs határozottság, magabiztosság.


Megoldásként a helyedben először talán elkezdenék egy pszichológushoz járni, hátha még nem késő és át lehet formálni a személyiségedet. Ezenkívül ha nem esik nagyon nehezedre, próbálj meg valamilyen sportkörbe, túrázó-klubba, stb. eljárni. Az a lényeg, hogy először olyan közösségbe kerülj, ahol nem olyan nagy gond, ha nem sokat beszélsz. Ez első lépcső lehet hogy elfogadott társasági lényként tekinthess magadra.

2022. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

De ez miért van, hogy full egyedül vagy az életben? Én is szűz vagyok, de legalább gyerekkori legjobb barátaim vannak, akik a bizalmasaim, meg itt az egyetemen is lettek haverjaim, ismerőseim.


25/F

2022. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Konkrétan miből veszik észre a nők,hogy nincsen önbizalmam?


Fogalmam sincsen,hogy miért maradtam ennyire egyedül.

2022. jan. 12. 18:41
 8/28 A kérdező kommentje:
Talán azért maradtam ennyire egyedül mert rám soha nem volt kíváncsi senki sem.
2022. jan. 12. 18:45
 9/28 anonim ***** válasza:
94%

8-as Ezt hogy kell elképzelni?

Voltál óvodás, általános iskolás, jártál gimnáziumba, most egyetemre. Ezen kívül szakkörre, sportolni, osztálykirándulásokra, volt szalagavatód, gólyatábor stb. Mindezt úgy, hogy senki sem szólt hozzád? Nehezen hiszem.

Hogy teltek a középiskolás éveid, utána mit csináltál, most hanyadéves vagy?

2022. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Szakkörre egyáltalán nem, osztálykirándulásra csak ritkán mentem el, gólyatáborban soha nem voltam. Valóban senki nem szólt hozzám. Harmadéves egyetemista vagyok és senkit sem ismerek és szerintem engem sem ismer senki sem. Itt sem szólt hozzám senki a 3 év alatt.
2022. jan. 12. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!