Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiú nagyon kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nagyon kedves, aranyos, félénk és ártatlan, akkor vajon lehet barátnője?

Figyelt kérdés
Az említett tényezők igazak rám, és már 25 elmúltam, de még nem volt barátnőm. Ezzel szemben lánybarátaimból már annyi van mint égen a csillag. Minden lánybarátommal tényleg nagyon jóban vagyok, és nagyon pozitív véleménnyel vannak rólam, ilyeneket is mondtak már, hogy "Nálam cukibb fiút nem láttak még", és ez bár kedves és megmelengeti a szívemet, de úgy gondolom, egy ilyen fiú a barátzónánál tovább nem juthat egy nőnél. A külsőmmel egyébként nincs különösebb gond, viszont egyáltalán nem vagyok rámenős vagy nyomulós. Próbálkoztam már, de kezdek rájönni, hogy ha egy fiú ennyire "cuki", akkor sosem tudnak rá a lányok ÚGY tekinteni...

2020. jún. 2. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

sok a lánybarátod? akkor mindegyikkel kezdjél ki.


Ezek érdekbarátságok úgyis a részükről.

2020. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy ilyen kretén PUA trükk? Most várod, hogy sok nyomorult, magányos csaj rád írjon?
2020. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg kéne tanulni a kettő közt lenni. Se nem félénknek lenni, se nem nyomulósnak.
2020. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Nem, nem lehet, legalábbis ez az én személyes tapasztalatom... :(
2020. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne barátnőd?
2020. szept. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!