Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mással is elofordul, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is elofordul, hogy a sok csalódás és rossz tapasztalatok miatt elvesztette azt az ártatlan, naiv hozzaallasat a tarskereseshez?

Figyelt kérdés

Régen úgy gondoltam, hogy majd ha társat akarok, akkor csak az érzelmek fognak vezetni, de azóta annyira kilugoztak belőlem ezt a hozzaallast, hogy csak racionálisan, tetelesen tudok a témához hozzaallni.

Pl legyen biztos állása, és jó fizetése, nem kell gazdagnak lenni, de ne legyenek anyagi gondok, adósságok, rám sem kell költeni, de ne nekem kelljen öt is finanszíroznom (volt ilyen), vagy pl fizikailag legyen olyan genallomanya, ami az utodnemzesben a legoptimalisabb, az IQ-ja is legyen átlag feletti, de ne beszéljen sokat és az érzelmei sem érdekelnek, csak ne zavarjon a jelenlétével, mint egy robot, akit ki lehet kapcsolni, ha nincs szükség rá. Ez lett belőlem, ennyinek látok egy férfit jelenleg, ami néha elborzaszt.


2019. máj. 9. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Majd ha jön valaki, akibe szerelmes leszel, akkor visszaáll a lelkesedésed.
2019. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Igen,elég komoly szinten.
2019. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Sok csalódás ezt teszi. De érzelmek nélkül semmit nem ér egy kapcsolat, inkább legyél egyedül, mint egy "robottal". Nem leszel vele boldog, hiába a pénz meg a gyerek. Jelenleg inkább azt tanácsolom, hogy élvezd a szingli életet. Egyedül is teljes vagy.
2019. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

#1:

Már azt a lelkesedés-t is kiismertem, már nem tud becsapni! :D

2019. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha jön valaki ilyen, akkor tuti, hogy a közelembe sem engedem. Sose engednek olyannak, aki jelent valamit, ennyire nem szolgáltatom ki magamat.
2019. máj. 9. 20:42
 6/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
75%
Kezdek ebbe az irányba tendálódni én magam is férfiként. Eddig, amelyik ismerkedésben kissé jobban megnyíltam, azaz megmutattam, hogy nem csak egy élő szövet vagyok a fémvázon, azok mind kudarcba fulladtak. Szóval soha többé megnyílni senkinek. Nem mondom, hogy nem vagyok nyitottabb, mint pár évvel ezelőtt, amikor tényleg mandinerből ignoráltam mindent és mindenkit, de alapból rideg és távolságtartó vagyok, senki nem érdekel komolyabban, senkiben nem látok potenciált.
2019. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Igazából velem is így van ez, én is kerestem még régen a hozzám illő kedves lányt, de rájöttem, hogy a megbízható, odafigyelő, kedves srácoknak nem sok esélye van. Így már igazából a csalódások után szinte már kedvem sincs az egészhez.
2019. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Gondold végig, hogy neked mi a fontos, mire van valóban és igazán szükéged.
2019. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Lazy Lover ***** válasza:
75%
Detto èn már be rendezkedtem a magányra nem érdekel a dolog a meló meg a sportnak élek
2019. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen, előfordult. Összejöttem egy gyönyörű, de nárcisztikus, energiavámpír nővel, aki a lelki terrorjával sajnos más emberré tett. Átvert, hazudozott, megcsalt, ócsárolt.

És még más nők is okoztak csalódást, de akkorát összesen nem mint az előbb írt.


Azóta cinikusabb, gyanakvóbb, és lexaromabb lettem.

A nőket elemzem, kb átlátom rövid idő alatt, és szomorú amit látok.

2019. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!